-
Posts
4303 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mi.
-
[I][B]Buhahahhahahah:lol: :lol: :lol:[/B][/I] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4523/20060909img1893sr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6433/20060909img1897tn6.jpg[/IMG]
-
[B][I]niebespiecznie się zrobiło:lol: :crazyeye:[/I][/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-30-42.jpg[/IMG]
-
Amy - arystokratka ze schroniska i Wilhelm oraz wiecznie w pamięci Kaziu[*]...:(
Mi. replied to Korenia's topic in Foto Blogi
[B][I]Dla Ciebie Nora (*):-([/I][/B] -
[quote name='Carolcia'] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5472/sta60149oe8.jpg[/IMG][/quote] [B][I]fajna kolacja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:Chyba musi być bardzo smaczna;) [/I][/B]
-
[B][I]Alaaaaaa!!!!!:stormy-sad: Wracaj!!!!!! :cry: [/I][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [I][B] przynajmniej foty będą:evil_lol: [/B][/I]
- 78403 replies
-
jakie cudowne widoczki:lol: :cool3:
-
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:loveu: [U]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!![/U]:multi: :multi: :multi: :multi:[/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I]to twoje zdjęcie?:lol: :lol:[/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/841927f26caea4a4.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia]jakie świetne kapcie!:p Widze, ze macie więcej zwierząt w domu:evil_lol:[/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img414.imageshack.us/img414/5571/dscf0096us5.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][B][I]kcem fotki koootka:multi: :lol:[/I][/B] [/SIZE][/FONT] [I][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/659/doyouthinklw8.gif[/IMG][/I] [I][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ouuu Yes!!!:diabloti:[/SIZE][/FONT][/B] [/I]
-
[B][I]O rany:angryy: [/I][/B] [B][I]Po burzy pies dostał szału a nam dom zalało:placz: [/I][/B] [B][I]szczególnie piwnice.... jeszcze okna u góry przeciekały...[/I][/B] [B][/B] [B][I]Erga do prysznicu zaczęla wchodzić, a potem do wanny, chociaż te miejsca zawsze omijała szerokim łukiem.[/I][/B] [B][/B] [B][I]Jeden raz wybiegła mi przez otwarte okno które właśnie miałam zamknąć i szału dostała.. zaczęła biegać dookoła domu szukając mnie chociaż byłam w oknie i wołałam ją. Klaskała. W koncu połorzyła się na środku ogródka i tylko widziałam te przestraszone, świecące się ślepia...[/I][/B] [B][/B] [B][I]zdjęcia zalanej piwnicy: (na dowód zrobiłam dla kogoś)[/I][/B] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica009.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica012.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica004.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica002.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica001.jpg[/IMG] :placz: :placz: :placz: [URL="http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/zalanapiwnica009.jpg"][/URL]
-
[B][I][FONT=Century Gothic]hehe, niezłe:lol: [/FONT][/I][/B][IMG]http://images2.fotosik.pl/185/b9ad4ceb0ebc1b68.jpg[/IMG]
-
Ewelinko, czy to twój affik?:D:D:D :evil_lol: btw... gdzie ty wogóle mieszkasz?:lol:
-
[I][B]kto chciałby się wybrać na spacer z jakimś dużym psem (nie suczką!), który nie wszczynałby walk?:oops:[/B][/I]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Mi. replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I]A my dzis na wystawie bylismy :) w Rybniku. DIki zdobył swój 10-ty złoty medal, CWC i Najlepszy Pies w Rasie, a jego siostra DULCYNEA Eksodus równiez złoto, Najlepszą Sukę w Rasie, Zw.Rasy i 3 lokatę w Grupie II. :)[/I][/B][/quote] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: [/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[I][B]a gdzie foty? Ja myślałam, że tu doszła 50 strona topicu:oops: Staraj się dziewczyno staraj:razz:;)[/B][/I]
-
[B][I]"Mój kanapa":diabloti:(fotel?)[/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/fff25536a25fa446.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I]nie no po prostu cudo:multi:[/I][/B] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3672/0000868ea0.jpg[/IMG]
-
[quote name='AnkaW'][B]Luthien[/B] fajne zdjęcia.[/quote] [I][B]thx:loveu: [/B][/I]
-
[quote name='Dobcia'] A co to za grzywek na ostatnich fotkach? Śliczny jest:)[/quote] [B][I]to piesek Dudka(Kasi) z hodowli rosa thea :) Mam dobrą i złą wiadomość [/I][/B] [B][I]- moja mama nie jest uczulona na grzywacze i się w tej rasie zakochała[/I][/B] [B][I]-tacie się bardzo nie podobają:roll: [/I][/B] [B][/B] [B][I]Ale wygramy i będzie:evil_lol:.... tylko kiedy:roll:[/I][/B]
-
[quote name='Dudek']to jeszcze poproszę jeden bez napisu:) [/quote] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/rosathea.jpg[/IMG] [QUOTE]a co jest w tle?? morze??:loveu: [/QUOTE] [B][I]mhm;) A dokładniej fale:cool3:[/I][/B] [B][/B] [QUOTE]dobrze że nie uchwyciłaś mnie z Verą podczas buzi-buzi;-) :lol:[/QUOTE] [B][I]e tam. Szkoda:lol:[/I][/B] [QUOTE]fajne foty:multi:[/QUOTE][B][I] dzięki:loveu:[/I][/B]
-
Galeria LASSIE & Roztoczańskiego Kota Kranowego (-: - reaktywacja!
Mi. replied to MoniŚ's topic in Owczarek szkocki
[B][I]hej dziewczyny :) Lassie wszędzie z piłeczka sie rusza?;)[/I][/B] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5730/lassierr3.jpg[/IMG] -
[quote name='evaxon']oooo aparacik sie naprawil czy juz nowy jest :)??[/quote] [B][I]Cześć Ewo:razz: naprawił:evil_lol: :evil_lol:[/I][/B] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/n-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze007-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze003-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze002.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dudek']Hej Ola - dawaj więcej:loveu: :multi:[/quote] [B][I]hej, hej:lol: [/I][/B] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze005-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze004-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze003-1.jpg[/IMG] [B][I]mam nadzieję, że się nie złościsz:cool3:[/I][/B] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/n-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/grzywacze007-1.jpg[/IMG] [I][B]to wszystkie bo jakoś późno mi się przypomniało, że mam ze sobą aparat:evil_lol: [/B][/I] [B][I]aaa i jeszcze coś Ci zrobiłam...:oops: Troche napis niewyraźny:oops:ale moge dać Ci bez [/I][/B] [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/rosa20thea1.jpg[/IMG]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Mi. replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Juszes animation shop to dla mnie czarna magia LOL więc posługuje się łatwiejszymi programami[/quote] [B][I]jakimi?:oops: [/I][/B]