-
Posts
330 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajronowa
-
[quote name='Shanara']Ola..Assire niestety nie ma szans (przynajmniej dopóki przepisy ZK sie nie zmienią:cool3: )....a poza tym, gdzie ja takiego pieknego paska znajde dla swojej żółtki? :loveu:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Aż sue rozmarzyałam:roll: :loveu: :loveu: :loveu: :multi:
-
[quote name='akard'] [IMG]http://images20.fotosik.pl/374/eba220fc9aa76bbe.jpg[/IMG][/quote] Ale ładna buzia:cool3:
-
[quote name='akard']W Czarodziejskiej całkiem sporo się dzieje, widzę, że u Was również:loveu: Bardzo ładnie chopczyk rośnie;)[/quote] U nas? u nas wlasnie nuuuuuuuuuuuudy:cool1: Koniec roku- czas poprawiania ocen:shake: :placz: i zero czasu na spacery:placz: Dzięki- rosnie powolutku,to taki dziciak jeszcze:lol: [quote name='Ania-shira']Więcej fotek, więcej fotek :multi: :multi: :mad:[/quote] Jeszcze wiecej?:eviltong: to wieczorkiem:cool3:
-
A tutaj Ajron z Fatmą na wspólnych wakacjach:lol: [IMG]http://dogi.internet.pl/FATMA/img/morze/album/slides/morze30.jpg[/IMG] [IMG]http://dogi.internet.pl/FATMA/img/morze/album/slides/morze21.jpg[/IMG] [IMG]http://dogi.internet.pl/FATMA/img/morze/album/slides/morze23.jpg[/IMG]
-
No to tutaj Jive'fik ze swoim najlepsiejszym kumplem Kamaro:cool3: Dwa sceniore takie jeszcze:loveu: [IMG]http://dogi.internet.pl/psy/jive/mesaverde/album/slides/DSCF4325.jpg[/IMG] A tutaj ze swoja swoją ciocią Fatmą- siostrą Ajrona [IMG]http://dogi.internet.pl/psy/jive/mesaverde/album/slides/DSCF4405.jpg[/IMG] I cała trójeczka :D [IMG]http://dogi.internet.pl/psy/jive/mesaverde/album/slides/DSCF4356.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania-shira']Czekamy na fotki zbója który nie lubi słuchać panci :lol: Muszę sie napatrzeć i humorek poprawić ;)[/quote] nowych nie mam, ale zaraz poszukam cos w moim magicznym archiwum:eviltong:
-
[quote name='akard']Dziękuję właśnie zamierzam zaglądnąć do instrukcji i troszku się zaznajomić z posiadanym sprzętem ;)[/quote] A tam, On robi zdjęcia prawie za Ciebie:lol: ystraczy only "pstryk, pstryk, pstryk" :evil_lol: :D
-
[quote name='akard']D 70 jak dla mnie i tak czarna magia[/quote] Zazdraszczam... moje marzenie:loveu: moze doczekam sie na 18:razz: jeszcze dwa lata:shake: A kupowalas jakis obiektyw, czy masz podstawowy?
-
[quote name='akard']Asz Ti łobuzie Nikon ;) :loveu: Dziękuję wszystkim za gratulki :multi: :multi: :multi:[/quote] D 70? D 50? 80? a moze 200?:eviltong:
-
[quote name='akard']Na dzisiejszej wystawie moj Drakulec, moja Czarna Mamba ( NIKE Magiczne Kolo) otrzymala ocene [B]doskonala z I lokata[/B]:multi: :multi: :multi: oczywiscie wniosek na Championa Polski ( [B]CWC[/B] ) a takze wygrala porownanie i uzyskala tytul [B]Najlepsza Dorosla Suka w Rasie[/B]. Jestem bardzo szczesliwa i niesamowicie dumna z mojego czarnego diabelka:thumbs: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :iloveyou:[/quote] Gratulacje!:) Gratuluje rowniez nowego sprzętu fotograficznego:multi: Czy to Nikon?
-
[quote name='akard']Witam witam:multi: :multi: :multi:[/quote] Heloł:multi: :lol: Jak tam w czarodziejskiej krainie?:razz:
-
A dożki ktoś może ma??:roll:
-
a "moja" JUTA JESSIKA de Miranko- corka Ajrona, siostra Jive'a I dosk, Zw Mł, Naj Junior:multi:
-
[quote name='Frytela']Jestem na BIS`y nie zostałam ;) Frytka dostała ocenę doskonałą, lokata pierwsza, medal złoty, Zwycięstwo Młodziezy i Najlepszy junior w rasie :) A nasz kolega bernenczyk KUBA Psy i My w klasie pośredniej ocena doskonała lokata 2/3 ;) Niestety fotek nie porobiłam bo akumulatorek w aparacie sie popsuł :/ musimy nowy kupić :/[/quote] GRATULACJE!!:multi:
-
[quote name='Ania-shira']Jak każdy psiak czasami udaje że nie słyszy :lol:[/quote] Dosnokonale mu wychodzi to udawanie:mad: :eviltong:
-
Co za spojrzenie:loveu: :loveu: :loveu:
-
tak, tak, trzymamy:lol:
-
[quote name='Hexi'] [url]http://img225.imageshack.us/img225/7471/obraz054customkm0.jpg[/url][/quote] A tutaj wyglada jak dla mnie identikes jak Tuptuś!:lol:
-
Super zdjęcia!:multi: Gratulacje:lol:
-
A czy ma ktos zdjęcia z BOG-a II grupy??:lol:
-
[quote name='Boberek']Oooo ! Kida ! My się chyba poznałyśmy ;) Ode mnie z hodowli jest Asta :P Widzę że na dogomani można wszystkich spotkać :D[/quote] Marta, na dogo pół swiata spotkasz:eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='Ania-shira']Rewelayjne fotki szczególnie te na których wszędzie śpi :Cool!: A te teraxniejsze też są super szczególnie jak biegnie twój Dog :lol: :klacz:[/quote] Dzięki!! :D To mu najlpeiej wychodzi- spanie i bieganie:cool1: gorzej z wstawaniem i słuchaniem sie:shake:
-
[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3180/dscf0323zxq5.jpg[/IMG] Ależ tajemnicza dama...:cool3: :loveu:
-
[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7789/maj068jl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/654/maj072pk8.jpg[/IMG] [img]http://img181.imageshack.us/img181/8039/maj121ku5.jpg[/img] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6720/maj146md2.jpg[/IMG] "freeedom" :multi: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4594/maj105td9.jpg[/IMG] i buzia :cool3: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4936/maj098wh0.jpg[/IMG]
-
kto dotknie jezykiem ucha? :cool3: [IMG]http://www.dogi.internet.pl/forum/grudzien.jpg[/IMG] Przytulll mnieeee:roll: [IMG]http://www.dogi.internet.pl/forum/2.jpg[/IMG]