[quote name='Evelina'][B]r_2005 [/B]odpowiedz mi z ust wyjela :roll: [/quote] Sie nie przyznaję, jakbyś powiedziała, że Ci tartę wyjęłam - nic dziwnego:lol:
[quote]Ja bym powiedziala, czubkiem w dol :evil_lol:
Po co mu nogi ? :hmmmm:[/quote] No, racja...
[quote][B]Gosieczku[/B], gdy cos sie pnie w gore to jest pozytywna kompozycja, jak opada to negatywna :evil_lol:
Mowie Ci samo zycie :lol:[/quote] [B]Gosiek[/B], ja Ci dobrze radzę, odwróć to zdjęcie w czorty i będzie spokój:p