[B]Pysia[/B], dopiero teraz weszłam na Twoją stronę po dłuższym tam [I]niebyciu[/I]:lol: i co czytam??? Że Kissy to zwyciężczyni!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
A na zdjęciu z wystawy jest po prostu [B]boska[/B]. Taki wielki, czarny potwór!
Więcej sukcesów, więcej!!!
Oj, mocno zbudowane są te Twoje czarnuszki, mocno:lol: