[quote name='niki_ill'] Jesli jednak w przyszlosci przyszedlby ktos do mnie po szczenie i wiedzialabym ze to dobry dom, ale pies nie bedzie wystawiany, chocby chcieli kupic najbardziej obiecujacego psa z miotu sprzedalabym im go :)[/quote]
Hipotetyczna sytuacja:lol: Przychodzi dwóch "klientów", jesteś pewna, że domy są równie dobre, z tym, że jeden z nich chce wystawiać. Komu sprzedajesz najleszego z miotu?:eviltong: