hehe, witam wzajemnie..
Dziękuję za gratulację sukcesów wystawowych :P
Mam do was pytano więc słuchać!!!!!
Wystawiam moją suczkę.est to straszny łakomczuch i ciągle by chciał nagrodę, że caly czas smakołyka ma pod nosem a zasekunde w pysku.Część z was nauczyła swoje sznaucerki ładnego stania bez smakołyka, więc jak to zrobiliście?
Ja oczywiście jeszcze musze doćwiczyć ładne stanie ze smakołykiem a dopiero kiedy to nadziejdzie to go odłożyć :P