Jump to content
Dogomania

Igusia

Members
  • Posts

    1595
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igusia

  1. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Same ciotki Iwony :eviltong:
  2. Dałyście znać doddy, że suńka wróciła do schronu?
  3. Dobry pomysł!!!!!!!!! Najlepiej już takiego podstarzałego;)
  4. U mnie już dwa tygonie listonosza wypatruje, razem z rachunkami przyjdą wezwania do zapłaty... I bóg wie co jeszcze...
  5. Łapka zmienia kolory, na każdej fotce ma inny kolorek sierściuszka :eviltong:
  6. [quote name='beam6']Maćka, Twój TZ to jest ...... no GOŚĆ poprostu :loveu:[/quote] Tak, tak, TZ Macki jest super i razem z Macka maja ogromnie serducha:lol: Macka jak by cos to dzwon...
  7. No nie mogę... Pisia to wykapana moja wiewióra w wersji mini mini... :eviltong:
  8. Jak to "TYLKO" kamienie.Kamienie jaka sie rodza to bardzo boli...Czasmi jest potrzebna operacja...
  9. Łapka ma poprostu grubą skórę i futerko, żeby było jej ciepło. Zima przecież idzie :p
  10. Nareszcie znalazlam ten watek:lol: Pozdrowionka dla Kudłasia Milusia psina z niego i jaka ladna:loveu:
  11. Ciotka, fajny masz zwierzyniec. Karmelek - tak zdrobniale, myślałam, że chłopaczyna jest mały:-o Kudłacz cudny. A Pisiunia jest PIĘKNA!!!! Taka delikatna i słodka, códo mniódo! :eviltong: Będzie dobrze. Trzymamy kciuki za WAS!;)
  12. Pewnie ciotka ronja śpiewała na dobranoc całej trójce pioseneczki fajne :roll: Biedna ciotka neris pewnie płakała jak łapulka odjechała...:-( Ciotka, pożyczysz mi czasem Łapkę? ;)
  13. Buahahahahaha... Łapka jest... To taka mała paskuda :eviltong: (nie zabijcie mnie ciotki) Brzydalka taka trochę... Kocham takie moruski :eviltong: Ja chce taką Łapkę!!!!!! :placz:
  14. [quote name='Ulka18']Sunia byla znieczulana, zeby usunac wrosniety drut...nasz wet jest doswiadczony, polegam na jego wiedzy...ale bede wdzieczna za Wasz opinie, moze ktos mial do czynienia z takim przypadkiem i wie co trzeba zrobic.[/quote] Ta rana wedlug mnie powinna byc zszyta. W Ostrowi tez byl psiak z drutem po wnykach.Ponizej wklejam jego watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29501&highlight=felek[/URL]
  15. Sobie to odrazu czerwoną bym przyznała :eviltong: :2gunfire:
  16. O jesu!!!!!! Dlaczego! Buuuu...:placz: :placz: :placz:
  17. Złamanie regulaminu przy tworzeniu podpisu110 DaysSpamowanie for (ogłoszenia, wielokrotne posty itp.)21 MonthsAtakowanie innych użytkowników21 MonthsNiedopuszczalne słownictwo210 DaysTroll51 MonthsA co to cholera jest? Troll ?????????????????????? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ciotki, wszytskie macie KARTKI jakieś, jak na boisku piłkowniczym :eviltong:
  18. Ano ciotka, w całym kraju. 80 % listonokoszyków strajkuje. Chcą podwyżek 300-400 zł. Kolega jest listonoszem. Strajk potrwa... Cholera wie ile:angryy:
×
×
  • Create New...