-
Posts
322 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Donio
-
No... oprócz suki, która dostała BOBa... zdecydowanie lepiej pojechać na wystawę do Katowic:lol:
-
[quote name='orsini']no wlasnie nie-doznalam szoku:))))))[/quote] I miejmy nadzieję, że na długo:multi:
-
[quote name='AnkaW'][B]Marta[/B] - Ty ludzi o tej porze nie dżaźnij tylko pisz co się urodziło :mad: :mad: W oczekiwaniu na wieści Radar po kąpieli :p [IMG]http://upload.miau.pl/1/55205.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/55206.jpg[/IMG][/quote] Radka dopisuję do ulubionych:lol:
-
[quote name='AnkaW']:cool3: :cool3: niestety podbrzusze u chłopaków wymiziać się nie da :cool1: ;)[/quote] :placz::placz::placz:
-
[quote name='Em-ka'][B][COLOR=navy]Cyga:[/COLOR][/B] śliczna ta sunia - bardzo delikatna :) [B][COLOR=navy]Donio:[/COLOR][/B] ile Ty masz właściwie tych grzywek?? ;)[/quote] My mamy trzy: pp sunia, pp pies i nagi pies. Mały pp był w odwiedzinach. Ress, Twoje pytanie to do mojej żony, ale się jej zapytam.
-
Wczoraj odwiedził nas brat Gilberta - Mikey (Galvani) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0435.jpg[/IMG] Grzywki przyjęły go bardzo serdecznie. Ostatecznie Donio to jego przyszywany wujek. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0450.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0452.jpg[/IMG] Tylko Odiś trzymał się z daleka, ale on ostatecznie to tu taka "czarna owca" [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0446.jpg[/IMG]
-
Gratulacje dla wszystkich! Em-ka, proszę, daj jaśniejsze zdjęcie Tito, bo na tym się go trochę domyślam. Ijeszcze chociaż jedno zdjęcie Radka:lol: Wiem, że Wilno daleko, ale proszę trochę więcej wiadomości.
-
A właściwie Zenek - opublikuj to, co masz do opublikowania, powiedz wszystko, co masz do powiedzenia, będzie jasność. Kto to jest M&M raczej wszyscy wiedzą, kto to jest Zenek wie przynajmniej Zenek. Z przerażeniem się dowiedziałem, że nie można niczego krytykować. To znaczy wiedziałem już wcześniej, maturę robiłem w 1971, ale teraz dowiedziałem się jakby na nowo. A teraz jeszcze historyjka. W kraju X jest hodowla, sprzedaje pieska do kraju Y, ale piesek jest niestety chory i nie cieszy się zbyt długim życiem. Ygreki mają pretensje do Ixów, że udają Greka, dają jakieś linki do tej choroby. Ja w języku tych Ygreków jestem cienki, ale cała sprawa mnie interesuje, więc szukam w języku Iksów, gdzie jestem trochę lepszy, ale nic nie znajduję. No więc mam pytanie do Winda. Jakbym chciał się na DGM czegoś o tej sprawie dowiedzieć i napisał, co to X, co to Y, jaka rasa, jakie hodowle, może jeszcze imię pieska to byłaby krytyka? Pozdrawiam serdecznie
-
[quote name='resuruss']Pan Boryczko prawie zawsze ocenia siedzac...... A tak a 'propos opisow p .Boryczko, zacytuje opis psa z wystawy miedzynarodowej na ,ktorej sedziowal: "Dostojnie prezentujacy sie,o szlachetnej sylwetce wystawowej,klatka piersiowa pojemna-prawidlowo ozebrowana,ucho dobrze osadzone i noszone.Glowa dobrze wyprofilowana,zgryz nozycowy,uzebienie pelne,ogon dobrze osadzony i noszony,konczyny mocnej kosci,dobrze uksztaltowany mechanizm ruchowy psa,bardzo sprawny"[/quote] Widać, że to była międzynarodowa;) Z krajówki - opis nr1: dobry w proporcjach, linia grzbietu praw., głowa dobra, owłosienie prawidłowe, w ruchu dobry. opis nr2: dobra głowa, dobre uzębienie, praw. górna linia, w ruchu dobry.
-
[quote name='Agama']nie zgadzam sie z TOBA DONIO te pieski ,ktore otrzymaly bdb mialy widoczne niezgodnosci ze wzorcem np lysole klapniete uszole-pisze o moich refleksjach z 2004 r[/quote] Agama, dobrze, że napisałaś o tym 2004, bo w ubiegłym roku w Płocku była P. Junikiewicz. Chyba się nie zrozumieliśmy: napisałem, że wszystko będzie o.k. Wystawiałem w Koszalinie w ubiegłym roku nagiego szczeniaka i dorosłego pp. Niby wszystko w porządku :w.o i dosk.;pierwszy i pierwszy (no bo były po jednym), ale opisy dostały prawie identyczne. A one naprawdę się różnią - i to nie tylko wiekiem i rodzajem owłosienia.
-
A mnie się wydaje, że specjalnie na nic nie zwraca uwagi. Opis będzie taki: dobra głowa, dobra górna linia, dobry ruch. U jednego będzie dobry w proporcjach, u drugiego dobre uzębienie. U jednego w.o., u drugiego dosk. Psów nie znam.
-
Chyba Panie Zenku trochę Pan przesadził. G...o mnie obchodzą w tym momencie prywatne rozgrywki M&M, hodowli papillonów wszelakich i Pana polityka. Wedle mnie może Pan pokryć papillonkę kaukazem. A z przyjemnością czytam forum papillonów, bo zaczął się tu wypowiadać po prostu fachowiec. Jak się znajdzie drugi lub trzeci to teoretycznie powinno być lepiej, ale praktycznie będzie gorzej, bo zaczną się przede wszystkim wycieczki osobiste. Zaznaczam, że M&M nie znam, powodów, żeby jej lubić nie mam, a wprost przeciwnie. Potrafię, wydaje mi się, docenić jednak fachowość. A Pan, Panie Zenku, może do sznaucerów? Przepraszam miłośników tej rasy, ale mi się jakoś żle kojarzy.
-
[quote name='SengaSengana']no to bardzo smieszne dziecinko, wracaj do piaskownicy bo Ci foremki zabiorą i dopiero bedzie płacz:placz:[/quote] A jak pójdą na całosć i gwizdną do tego łopatkę i wiaderko?;)
-
Żle chyba zrozumiałem słowa "pierwsza lepsza". Masz rację Ress.
-
[quote name='resuruss']Ja bylam w zeszlym roku na kilku "pierwszych lepszych " wystawach i nie bylo widac Pana Adama ani jego psow.....na dodatek nawet w rodowodach psow wystawianych nie bylo przydomka Germanika......a, i sedziowie tez byli inni.......:roll:[/quote] Wydaje mi się, że to jest kwestia "rejonizacji". Byłem w ubiegłym roku na kilkunastu wystawach, ale na "krajówce" na południu tylko raz - Zabrze, a i to dlatego, że poprzedniego dnia był coursing w Świerklańcu. Z kolei czy spotkamy kogoś ze Śląska na wystawach w Koszalinie, Słupsku, Dobrym Mieście, Gdyni, Inowrocławiu, Włocławku, Grudziądzu czy Bydgoszczy? Pozdrawiam
-
Fakt faktem Dudek, że masz wyjątkowo pod górę. Ale będę trzymał kciuki, może coś pomoże.
-
Nie wiadomo, co najsilniejsze:roll: Ale wygląda, że prawdziwe bitwy to psy - młodzież i suki - otwarta. Życzę wszystkim sukcesów.
-
M&M, dzięki za wyczerpującą odpowiedż, jesteś kopalnią wiedzy. A pytałem m.in. dlatego, że w ubiegłym roku interesowałem się phalenami, trafiłem na zdjęcie pieska, który mi się ogromnie podobał, a tej strzałki nie miał. Był to Talisman du Royaume des Chrysalides w niemieckiej hodowli Ponda's. Ale potem byłem w Tulln, gdzie chciałem się koniecznie spotkać z panią Helgą Marksteiner (Schmetterlingswiese), ona niestety nie przyjechała, widziałem czeskie phaleny, były moim zdaniem okropne, Czeszki niesympatyczne. Przyszła do naszego domu sunia - grzywaczka, no i w ten sposób phaleny zeszły na dalszy plan. Chociaż sentyment pozostał. Pozdrawiam
-
M&M, mam prośbę. Czy mogłabyś zinterpretować ten fragment wzorca, który mówi: "na głowie pożądana biała strzałka"? Pozdrawiam
-
Dziabong jest śliczny, szczególnie po wylince (wprawdzie nie wiem co to znaczy, ale mniejsza z tym):crazyeye::lol:
-
Teraz naprawdę żałuję, że nie widziałem Olika w Poznaniu. Przemazałem się wprawdzie koło ringu papillonów, ale wystawialiśmy jednocześnie naszą grzywaczkę i whippeta, głównie biegałem między halami. Mam nadzieję, że w tym sezonie już go nie przegapię. Pozdrowienia
-
Ogromne gratulacje dla Lamonia's Olympos za BOB w Lesznie. Słyszałem od znajomej koleżanki, że piesek zjawiskowy. Pozdrawiam
-
Mam najbliżej do Grudziądza i Inowrocławia - ewentualnie, no i dopiero Opole - na pewno:lol: