Jump to content
Dogomania

Donio

Members
  • Posts

    322
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Donio

  1. W młodzieży prawdziwa wojna:crazyeye::crazyeye:;) Nesjanka, trzymam kciuki za Olsztyn, to dobra rozgrzewka dla Twoich:lol: W Augustowie naliczyłem, zdaje się ,całe siedem sztuk:cool3:
  2. [quote name='Nesjanka']słuchajcie piesio jest moim skromnym zdaniem prześliczny - niestety nie będzie wystawiany :shake: Donio - wiem - dzięki w imieniu Ali - zobaczymy jak będzie teraz[/quote] Nesjanka, czy możesz opróżnić skrzynkę, bo nie przyjmuje pw, a właśnie napisałem do Ciebie w tej sprawie.;):cool1::cool1:
  3. [quote name='Nesjanka']a ja chcę się pochwalić dzieckiem Alejki - Edelkirsch "Muszu" [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/4166/f1000015muszu1fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/3135/f1000033muszu5ik.jpg[/IMG][/quote] Ty wiesz, Nesjanka, co myślę o dzieciach Ali:lol::lol::lol:
  4. [quote name='sh_maniak']Ale sobie wypatrzyła :lol: :lol: To sie nazywa miłosć :evil_lol:[/quote] W takiej koszuli był chyba właściciel Cypiska. Starszy gość, no ale chyba fajny. Miłość nie wybiera. Senga, nowy awatarek:lol::lol::lol:
  5. [quote name='Dorota_33']A ja jestem ciekawa,kto wybiera się do Gdyni na wystawę?[/quote] Uwielbiam Gdynię i najlepszą trawę w Polsce. Dlatego muszę być:lol:. Ale tylko z Fenixem:cool1:
  6. [quote name='Wind']Az strach myslec co tu sie bedzie dzialo w poniedzialek :evil_lol: Mod.[/quote] Taaak... No cóż... No comments.
  7. Dla Iwony - Feni w zabawie ze swoim nowym przyjacielem, Taffim z Bogucic. Swoją drogą myślałem, że Cię gdzieś spotkam na spacerku np. nad stawem. Jeżeli to Ty rzeczywiście tam chodzisz to świat jest mały. No ale mówił mi kolega, że grzywacz i shar-peie. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0759.jpg[/IMG] A teraz zagadka. Co to za pies? Moim zdaniem zagadka jest bardzo, bardzo trudna. Ciekawy jestem też Waszych opinii. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0782.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0783.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0785.jpg[/IMG]
  8. Czy może mi w takim razie ktoś wyjaśnić, dlaczego niekórzy sędziowie mierzą? Dla zaspokojenia swojej ciekawości? Nie opowiadam tu się ani za dużymi, ani za małymi. Jeden lubi takie, drugi takie. Jak ktoś lubi 50cm. - proszę bardzo. Moje mają 30, 32 i 38, ale w sumie się nad tym nie zastanawiam. Nie zastanawiam się, ile mierzy np. Sunshine Reggae czy Dobra Wróżka, a na pewno jest między nimi różnica. Zaczynam się zastanawiać, ile pies mierzy, jeśli mi się nie za bardzo podoba.
  9. A we wzorcu BYŁO tak: Dyskwalifikacja: psy i suki o wzroście powyżej 36,5 cm w kłębie. Mało! Waga. Nie powinna przekraczać 4,5 kg, proporcjonalnie do wysokości psa. Dyskwalifikacja: waga ponad 5,3 kg. Komu to przeszkadzało?:cool3::cool3:
  10. [quote name='Nesjanka']nio yoreczki w niedzielę - więc całkiem zrezygnowałam :loveu:[/quote] Tak jak chartole, ale Feni jedzie:lol:
  11. [quote name='resuruss']Ja nawet nie mysle ,ze mam wystawe.Taki luz ....Jeden pies......do tego nagus.Moge sie wyspac,nie musze wstawac po nocy ...ach jak pieknie!!!![/quote] Duży luz:lol: Śpimy w Katowicach, w sobotę tylko Fantunia, nie ma biegania po ringach:multi: Feni w niedzielę spotyka się na ringu z Matrixem:multi: Wprawdzie w innych klasach, ale zawsze. Prawie trzy dni urlopu. I mnóstwo znajomych:lol: Ciekawe, czy tak jak w ubiegłym roku ozdóbki są w hali?
  12. [quote name='AngelOfDeath']Donio jesli nie podoba ci sie jak jest prowadzone forum:mad: przez Wind :loveu::loveu::loveu::loveu: to przeciez nikt cie nie zmusza zebys tu byl :shake:, a na chartach jestes bardzo mile widziany :evil_lol:[/quote] Raz, i na poważnie. Muszę stosować się do punktu 8-ego regulaminu. Ale uważam, że istnieje duża różnica między punktem II i punktem III. Jestem na tym forum, bo kocham grzywki. Szanuję Germanikę i Annę1. Lubię Agamę, Dudek, Nesjankę, Iwonę, Ress, Magę, Dorotę33, Grucę; przepraszam, jeśli o kimś zapomniałem. Wszystkie te osoby poznałem na wystawach i miło z nimi pogawędzić. Oczywiście głównie o grzywkach. A ciebie nie lubię. Bo jesteś nie tylko wyjątkowo infantylny i rozchwiany emocjonalnie, ale masz mało do powiedzenia na interesujący mnie temat. Masz niby jakieś grzywki, ale chyba się ich wstydzisz. Cóz, może kiedyś dorośniesz. A może nie. To zależy tylko od ciebie.
  13. [quote name='miniaga']Hej towarszystwo . Możecie iść się kłócic na własne forum. Ups ....każdy na inne. Ten ring zarezerwowany jest dla walk grzywaczy[/quote] Jaki pan taki kram. Oczywiście "złoty" i "brylantowy";)
  14. To jest temat "wystawy" w "grzywaczach chińskich". Czy jest tu jakiś Mod? I tak do jego wiadomości. Te kilka osób awanturujących się na poprzednich stronach ma na forum, które tu opluli w sumie dwa bany i dwa ostrzeżenia ( w tym jedno ostrzeżenie przy jednym napisanym poście ). Ma też w sumie jednego "forumowego" psa. I dwie grzywki "nieznudzone" i "nieopatrzone".
  15. [quote name='SengaSengana']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja chyba nie czytam tego co czytam ???????? [/quote] SengaSengana, czasami rzeczywiście trzeba przetrzeć oczy:roll::roll::roll:
  16. [quote name='Marta Chmielewska']Dziękuje :lol: Agamo, to tylko takie ujęcie, nieszczęśliwie źle uchwycone ;-) [/quote] Mnie się też tak wydaje. A owacja na BIS Puppy była miła, nieważne w sumie z jakich pobudek wypływała. Długo będę ją pamiętał. I jeszcze raz dziękuję. W ubiegłym roku w Tulln wspaniale wokół swojego ringu zachowywali się "afganiarze". Ja oglądałem właśnie greye, ale co chwila się oglądałem na zasadzie "co tam się dzieje".
  17. Donio

    Szczecin 2006

    [quote name='aniawolf']Mnie ucieszyły:lol: To jest mój Bejciu, który na dwa dni przed wejściem w wiek "młodzieżowy" złapał BIS3 szczeniąt. Piękne ukoronowanie szczenięcej "kariery":multi: Gratulacje dla wszystkich za zdobyte lokaty i powodzenia na następnych wystawach:klacz:[/quote] To zdjęcia z wczorajszego BIS Puppy. Mój Feni na ringu i pierwsza "trójka". Przed Fenixem jeszcze dwa miesiące "szczenięctwa". Muszę przyznać, że klaka dogomaniaków pomogła:lol::lol::multi::multi: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0751.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0754.jpg[/IMG]
  18. Szczecin 2006 Haavio Pastoral [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0722.jpg[/IMG] Secret Pan i Władca [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0723.jpg[/IMG] Wooli Armator [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0724.jpg[/IMG] Martini Sua Sponte [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0726.jpg[/IMG] Metaxa Sua Sponte i Fantaghiro Zikkurat na lokatach [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0733.jpg[/IMG] Sasquehanna Orla Germanika i E-sexy Pastoral na lokatach [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0735.jpg[/IMG]
  19. Myślę, że tym razem Maga 18 będzie zadowolona:lol::lol: Bardzo dziękuję dogomaniakom za doping na BIS -ie szczeniąt, który poniósł Fenixa na drugie miejsce. Wąski dostał CACIB, więc wystawa dla nas super udana:lol::lol: Zdjęcia postaram się zamieścić jutro.
  20. Psy Klasa szczeniąt: Dodi Oczar - IV wo Haavio Pastoral - I wo (BIS szczeniąt, grupa finałowa) Hossa-Vija Micke Prince Surprise - III wo Secret Pan i Władca - II wo Klasa młodzieży: Dragon Moon C Me At Sua Sponte - nb Elite Sunshine von Hellmundin - dosk II Idealista Germanika - dosk I, Zw. Mł., BOB, BOG III Winicjusz Sub-O-Divo - bdb III Klasa pośrednia: Amarylis z Wyspy Uznam - bdb IV New Dimension von Shimbashi - dosk III Saphir Germanika - dosk II Wooli Armator - dosk I, res CACIB Klasa otwarta: Carlo Chrustowianki - bdb IV Gremlin Gucio Casidi - nb Martini Sua Sponte - dosk I, CWC My Longtime Companion Ultimo - dosk II Vasco Rosa Thea - dosk III Klasa championow: Nabab Germanika - dosk I, CACIB Nobel Sub-O-Divo - nb Di Gabriellas Otis - nb Oriental Jokes Unlimited Edition - dosk III Di Gabriellas Xarel-lo - dosk II Suki Klasa młodzieży: A Charmed Temptation of Exotic Dogs - dosk I Bijoux Sub-O-Divo - dosk II Linnea Lavandula - dosk III Klasa pośrednia: Fantaghiro Zikkurat - dosk II Febe Zikkurat - dosk III Harriet z Gangu Łysych - dosk Metaxa Sua Sponte - dosk I, res CACIB White Angel Sub-O-Divo - dosk IV Klasa otwarta: Jamie Lee von Shimbashi - dosk II Kashi Kiss the Boys - dosk I Pola Amitycja - dosk III Klasa championow: Agi Rhonda Dwie Tęcze - dosk IV Sasquehanna Ekspozycja - nb E Sexy Pastoral - dosk II Sasquehanna Orla Germanika - dosk I, CACIB Oriental Jokes Sweet Sensation - dosk III Di Gabriellas Wicky - ? Sasquehanna Wenwda - ?
  21. Trochę nas jest, Maga18. Przejrzałem tylko pobieżnie, bo właśnie wyjeżdżam do Szczecina.
  22. Suka, klasa pośrednia - Fanta:lol:
  23. [quote name='Agama']kto jedzie do KRAKOWA to wiem :lol: aczy ktos wybiera sie do BIELSKA-BIALEJ-bo jeszcze mozna zglaszac[/quote] ????? Do Warszawy też jeszcze można:lol:
  24. [quote name='miniaga']Bardzo się cieszę, że Hazard w końcu się pokazał:multi: Gruca gratuluje!!!![/quote] A ja się cieszę, że Expo wygrała rasę. Wolę wprawdzie Fifi, ale Expo aż przyjemnośc dotykać - ma tak wspaniałą szatę
  25. [quote name='Em-ka']Jeśli tylko będzie okazja i możliwość - z przyjemnością ;)[/quote] Bardzo dziękuję, Em-ka.:multi:
×
×
  • Create New...