Jump to content
Dogomania

Donio

Members
  • Posts

    322
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Donio

  1. Jakaś dziwna cisza na temat Leszna. Wybiera się ktoś? A przede wszystkim - można liczyć na stawkę i wyniki? Bardzo proszę:lol: Pozdrawiam
  2. Góral, brak mi słów, szczęka opada... Pozdrawiam
  3. Na pewno w ubiegłym roku w Inowrocławiu. Wystawiałem tam dwa psy - grzywkę i papisia. Moim zdaniem jest bardzo w porządku.
  4. Donio

    Papillony+off

    [quote name='M&M']Revin jest delikatny i nawet jego protesty akcentował bardzo delikatnie by nikogo nie urazić - co najwyżej się odpychał łapkami by utrzymać dystans. Oli lubi pieszczoty ale tez warczy gdy go tulę i całuję a nawet delikatnie podgryza w rękę, robi tak od malńkiego i uważam że taka jest jego uroda bo przy tym wsyztskim podkreśla czule że kocha , poliże w policzek , ale warzceć warczy i im więcej go ,,miętolę'' tym głośniej raczy a ja bardzo lubie ten jego warkot:multi:[/quote] Znowu podoba mi się to co napisałaś:lol:. Nie wpadło mi to do głowy. Też pewnie teraz polubię warkot mojego Xirka. Jest taki głęboki, gardłowy, a jednocześnie jakby schowany. Pozdrawiam serdecznie
  5. Donio

    Papillony+off

    M&M, mam pytanie, zastanawia mnie jedna rzecz. Xiruś też dość póżno do mnie trafił (5 mies.), wybrał mnie za pana, nie odstępował na krok. Uwielbiał i uwielbia głaskanie po brzuchu, w ogóle często sam domaga się głaskania. Lubi przy mnie leżeć, śpi mi w nogach. Sam z własnej inicjatywy liże po twarzy. Natomiast nie znosi, gdy się go tuli do twarzy, gdy zbliża się do niego twarz, zaczyna warczeć, myślę, że mógłby nawet ugryżć. I tak samo nie przepada za braniem na ręce. Czy w ten sposób okazuje swoją niezależność, czy liże po twarzy, pokazując, że jak on chce to może? Pozdrawiam
  6. :lol: P.S. Normalnych wcięło?:placz:
  7. [quote name='anna1']wcielo mi jeden post i juz to naprawiam:)) [B][SIZE=5][COLOR=blue]Dudek- wielkie gratulacje!!!![/COLOR][/SIZE][/B] co do sedziowania to chyba nic nie pobije ringu gryfonow w sobote w gdansku:))) zreszta temat jest ciut pociagniety na gryfonach;[/quote] Ja też naprawiam: Dudek - gratuluję Ci serdecznie. Anna1, trzeba było zostać do niedzieli i obejrzeć ring whippetów.
  8. [quote name='onka']Vascula też:lol: ;) nie ma sie co przejmować u niej wygrywały psy z Rossini,Nabab był na II lokacie:roll: tak dla przykładu... więc tak ocenia[/quote] W sumie dzięki. Nie przyszłoby mi do głowy jechać z Dońkiem do Łodzi. Ale w tej sytuacji trzeba próbować. Bo nie dosyć, że maluch, to jeszcze po Rossinim - wprawdzie jego ojcem jest Ticcolo, a nie Flavius Boy, ale zawsze:lol: Pozdrawiam.
  9. Jedno zdjęcie z wystawy w Gdańsku, ale dla mnie najważniejsze Psy, klasa otwarta: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0398.jpg[/IMG] Od lewej: Wooli Armator, Falstaff Zikkurat, Donovan Pastoral
  10. Dorota, jeszcze raz gratulacje. Powiedziałem Ci rano, jak bardzo zazdroszczę:oops: Chciałbym wszystkim powiedzieć, że niestety zdjęcia przekłamują, bo żadne nie oddaje tego, jaki naprawdę śliczny jest Gilbert, jak się pięknie rusza i jaki ma charakterek. Cieszę się Dorota33, że miałem okazję Cię poznać i że Gilbert dostał się właśnie Tobie:lol: Pozdrawiam
  11. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0364.jpg[/IMG] I jeszcze raz Donovan Pastoral. Jestem z niego szczególnie dumny, że po słabej końcówce ubiegłego sezonu wraca do formy sprzed roku (CWC na klubówce w Opolu). W dodatku występował z Gidget w konkursie MP, gdzie zajęli trzecie miejsce, widząc się pierwszy raz w życiu. Sprawił mi tym więcej radości niż Wąski, który w whippetach wziął CWC i NPwR. Pozdrawiam
  12. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0357.jpg[/IMG] Dragon Moon C Me At Sua Sponte [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0358.jpg[/IMG] Idealista Germanika [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0359.jpg[/IMG] Martini Sua Sponte [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0362.jpg[/IMG] Werset Germanika [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0366.jpg[/IMG] Wiraż Germanika [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0367.jpg[/IMG] Asko Ele-Melek i Donovan Pastoral [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0368.jpg[/IMG] Nabab Germanika [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0369.jpg[/IMG] Metaxa Sua Sponte [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0370.jpg[/IMG] Tessalina Favonius i Passa Germanika [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0371.jpg[/IMG] Veronica Rosa Thea i Fantaghiro Zikkurat Przepraszam, że nie ma wszystkich. W uzupełnieniu: Donovan Pastoral ocena dosk., w opisie m.in. db.muskulatura (?); Fantaghiro Zikkurat ocena dosk.
  13. Brawa dla Dudek - jeszcze raz serdeczne gratulacje:lol: Mam trochę zdjęć, myślę, że dziś uda je się wstawić. Największe wrażenie zrobił na mnie Idealista, bardzo efektowny i wspaniale przygotowany:crazyeye: Może troszkę za duży, jak na mój gust, ale dziś był w ogóle dobry dzień dla dużych. Pozdrawiam
  14. Donio

    Papillony+off

    M&M, może nie będę zbyt odkrywczy, ale pięknie piszesz o papillonach i z przyjemnością wszystko czytam. Pozdrawiam serdecznie.
  15. Dorota33, serdeczne gratulacje. Gilbert mi się bardzo podobał i szczerze Ci zazdroszczę. Cieszę się też, że miałem swój jakiś maleńki udział w tym wszystkim. Co do stawki na Gdańsk: raz na wozie, raz pod wozem. Może rzucać kostką: pośrednia czy otwarta, otwarta czy pośrednia? Ale wbrew rachunkowi prawdopodobieństwa może wyjść zawsze żle i znam takie przypadki.
  16. [quote name='orsini']skuś baba na dziada, skuś baba na dziada itd..... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :lol: Dudek, Ty wystawiasz Veronicę? Życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo sunia mi się bardzo podoba. I Tobie Onka też - trzymam kciuki za wszystkie. Żeby się ładnie zaprezentowały. Pozdrawiam.
  17. [quote name='Em-ka'][IMG]http://img276.imageshack.us/img276/2434/dogoakusal9va.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorange]PIĘKNY PORTRECIK!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [IMG]http://www.chinesecrested.no./pics/cache/dogs_97f5247c621160b7f89342d62a2b0fef.jpg[/IMG] Portrecik rzeczywiście urokliwy. Pies mi się jakoś skojarzył z Moonswift Hot Potato Of Blandora. Ale piesek na portrecie wiele ładniejszy
  18. [quote name='AnkaW'][B]Donio[/B] po co te epitety - mały gnojku, chłoptasiu, :shake: :shake: ja nie bardzo mam ochotę czytać takie coś na forum . Od tego jest pw.[/quote] Masz rację AnkaW. Serdecznie przepraszam Aniołka za te epitety:oops: Gdyby rzeczywiście przyszedł do mnie taki w/w prv nie byłoby w ogóle sprawy. Pozdrawiam. P.S. Angel, dobrze wiesz, że mi nic nie odpisałeś. P.S. A pozostałe posty świadczą same za siebie. I Twoje, i moje.
  19. Do Winda. Czy istnieje techniczna możliwość sprawdzenia prywatnych wiadomości, nawet nie tyle treści, ile wysłanych i przysłanych. Donio do Angel wyszły: 13.12.05 o godz.21.51. i 28.01.06 o godz 21.04. Czy wyszedł jakikolwiek od Angel do Donio?
  20. [quote name='AngelOfDeath']Donio mam teraz do ciebie pytanko , zwlaszcza ze wszyscy tu wiemy ze masz sklonnosc do posiadania wielu nickow na dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oraz duzo adresow mailowych :cool3::cool3::cool3: czy ty czasem do Pani Marii Michaleszczuk po tym co o niej napisalem w topicu o papillonach nie wysylales jakis dziwnych maili ??? :mad::mad::mad: bo cos mi sie tak wydaje ale dzieki Bogu ona nie pozostala tobie dluzna:cool1::cool1::cool1:[/quote] To ciekawe. Co za wszyscy? Mam dwa nicki od moich psów: Donio od grzywacza (Donovan Pastoral) i Wąski na Charcim Forum od whippeta (Keep the Faith Ypsylon). Maila chyba nie mam, a może mam - to mój syn wie, jak go proszę to mi sprawdza, bo ja nie umiem. Pani Marii chyba nie znam, a w każdym razie nie kojarzę, a na dogo wchodzę tylko na "dziewiątkę", [COLOR="Red"]/post moderowany/[/COLOR]. Jak się nazywam można sprawdzić w jakimś katalogu, bo sporo wystawiałem. Mam na imię Piotr, pierwszy człon nazwiska mojej żony to nazwisko panieńskie.
  21. To ze strony Sphinxa - wystawy: [COLOR=#999999]SPHINX: [COLOR=Black] [COLOR=Silver] 12.06.2005r Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Kaliszu: ocena doskonała oraz CWC , sedzia Katarzyna Boryłło XII Miedzynarodowa XLV Bałtycka Wystawa Psów Rasowych: ocena doskonala,lokata II 11.09.2005 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra: ocena doskonała,lokata II[/COLOR] Tzn. zamiast Kalisza miał być Gorzów, a Kalisz miało wciąć? A poza tym, chłoptasiu, jeżeli JA piszę, że nie dostałem odpowiedzi, to znaczy, że nie dostałem odpowiedzi. W skrzynce odbiorczej mam od początku 8 wiadomości i jeszcze dowidzę. Co do emotikonek: jeżeli jesteś uczniem Orsini to dawaj przynajmniej dwa razy więcej. [/COLOR] [/COLOR]
  22. Chciałbym wrócić do wystawy w Kaliszu 12.VI.2005 [quote name='"www.ancksunamun.memebot.com"'][SIZE=+2][SIZE=2]12 VI 2005r Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Kaliszu nasz Papillon Anck-Su-Namun Angel zdobyla ocene doskonałą i Zwycieztwo Młodzieży sędzia Dolejsova Olga , Chinski Grzywacz Sphinx Sub-O-Divo zdobyl ocene doskonałą i CWC sędzia Katarzyna [/SIZE][SIZE=2]Boryłło[/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Wysłałem dwa posty do Aniolka, które cytuję niżej: [QUOTE]To już wiem. Znamy się na pewno. Poznaliśmy się chyba w Bydgoszczy na walentynkowej, gdzie zresztą zostałem zachęcony do wystawiania Xira, no i zrobiłem mu w bólach Mł. Ch. Pl. A najbardziej pamiętam Kalisz. Tylko nie wiem, dlaczego na Waszej stronce są inne nazwiska sędziów? Wiem, że papillony sędziowała Iwona Urbanowska, a jednocześnie grzywki jakiś Niemiec. Cieszę się, że spotykamy się na forum. Pozdrawiam. Donio. P.S. A Donio w Kaliszu wygrał otwartą. :cool:[/QUOTE] [QUOTE]Nie odpowiedziałeś mi na mojego prv w sprawie sędziów w Kaliszu. Pies drapał:lol:. Ale jeszcze jedna rzecz mnie męczy. Pamiętam, że ten Niemiec tak dziwnie sędziował; nie wybierał NPwR i NSwR, tylko BOBa wybierał ze wszystkich zwycięzców klas. W porównaniu pamiętam Dafne Grucy, Polę (BOB), Donia, nie pamiętam młodzieży i nie pamiętam, żeby był Sphinx, ale wychodziło, że to Donio jest NPwR. Ale Sphinx musiał być w tym porównaniu skoro dostał CWC (tak jest na Waszej stronce). Możesz mi to wyjaśnić i przypomnieć? Pozdrawiam serdecznie. Donio.[/QUOTE] Nie dostałem odpowiedzi na żadną z tych prv. Jestem czasami uparty. Pamięć bywa zawodna, więc zadzwoniłem do oddziału w Kaliszu (czynny środy 16-20) i dowiedziałem się, że chiński grzywacz Sphinx dostał ocenę bardzo dobrą. Są strony i stronki, są kłamstewka i małe kłamczuszki, co Angel?
  23. Nosferatu Wampir: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/wrrrrrr2.jpg[/IMG] Dajcie mi Chuck'a Norris'a:diabloti::mad:
  24. Donio

    Papillony+off

    A to obiecane zdjęcia: Mł. Ch. Pl. Xiro Amitycja. Wystawiać to on się nie lubi, ale fotografować i owszem... [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0337.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0336.jpg[/IMG]
  25. Dorota 33, a myślisz dlaczego Gilberta wstawiłem? Onka, to mój debiut we wstawianiu zdjęć, syn mi pokazał, jak to zrobić i wyszedł. On wstawił je do netu. No i na razie nie mam pojęcia, co i jak dalej robić. W związku z tym proszę o wyrozumiałość Winda.
×
×
  • Create New...