Jump to content
Dogomania

karolayna

Members
  • Posts

    822
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karolayna

  1. minke ma jak ta wiewiórka(czy co to tam jest :evil_lol:) z "Epoki Lodowcowej"
  2. [quote name='AnkaW']I jeszcze w Lublinie :p :p[/quote] twu twu twu mialam napisac w Lublinie a czego napisałam ze w Radomiu to nie wiem :roll:
  3. [quote name='lonka']Dziękuje za gratulacji!!!:loveu:Mam nadzeje ze toja kociczka jest jusz szcześtliwą mama. Oczewiscie ze mam fotki;)Ty mnie kiedys zabijesz ale czy moge prosic o wstawienie fot?:evil_lol:[/quote] przeciez po to pytam czy masz fotki :evil_lol:oczywsicie ze wstawie az taka potworna to ja nie jestem zeby odrazu zabijac :evil_lol: a z koteczka to w sumie ciekawa historia: jakis czas temu przybłąkala się młoda czarno-biała kociczka, szkoda nam jej bylo to ją nakamilismy, pozniej doszlo do odrobaczania, odpchlania itp :evil_lol: nie kastrowaliśmy jej i maleńka zaszła w ciąże wczoraj zaczeło sie po 18 a skonczyla rodzic dopiero koło północy (bidulka męczyła sie strasznie) pierwszy kotek wyszedł ok.19, drugi dopiero ok. 23 a trzeci zaraz za nim wszystkie trzy są czarno białe, takze podobne do mamuski (jeden wlasciwie biały z czarnym pysiem, ogonkiem i dwiema plamkami na grzbiecie) takze poszukuje chętnych na maluszki:loveu:- do odbioru od połowy sierpnia
  4. o AnkaW czyli spotkamy sie nie tylko w Radomiu :evil_lol:
  5. moze ktos mi maznąć staweczke shih tzu??
  6. karolayna

    Gorzów 2006

    ładnie sie usmiecham o staweczke shih tzu :lol::lol:
  7. [quote name='maga18']CODY GRAND Hajan Polonia (FCI) aaaaaaa i Na przykład NEFRETETE - BIS PUPPY :)[/quote] a czyli towarzystwo od lonki :loveu: slicznotki
  8. [quote name='lonka']wracamy z wałbrzycha;)Nefretete najpiekniejsze szczenie wystawy:loveu:a Codik CWC,NPwR,BOB,na grupie był 3.:loveu:[/quote] lonka wielkie gratulacje!!!! masz moze fotki?? a ja wlaśnie odbieram porod kociczki :shake:
  9. [quote name='maga18'][CENTER][SIZE=7]WAŁBRZYCH 2006[/SIZE][/CENTER] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5597/resizeofimage270fl.jpg[/IMG] [/quote]:loveu: co to za shih tzu??
  10. [quote name='Nessti'][B]Cocerku[/B] ode mnie też gratulacje dla mężusia :multi: Byłam dziś na wystawie w Gorzowie, miał być maltańczyk 1 sztuka :razz: i co? nie dojechał :bigcry::bigcry::bigcry: Naczekałam się :placz: Ale za to shih- tzu i grzywki obejżałam dokładnie :evil_lol:. No i inne psiaczki ;-) [B]AnnaM [/B]a gdzie zdjęcia twej maltanki ?? wklejaj kofana, wklejaj :lol: [SIZE=1]pozdrawiam[/SIZE][/quote] a masz moze fotki ?? szczegolnie shih tzu :loveu:? [B]Cocerek [/B]koniecznie wstawiaj zdjęcia :mad::evil_lol:
  11. na pewno ktos ją zechce :) trzymam kciuki:kciuki:
  12. ja tez sie modle zeby nie padało, chociaz mi tam rybka IX na hali :multi:
  13. [quote name='Patia']Jutro mamy spotkanie z panią , z którą często spacerujemy po lasku , pani ma charta rosyjskiego, trzymajcie kciuki , pani zastanawia się nad przygarnięciem Stokrotki.[/quote] i jak :loveu:?
  14. co za słodycz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='eSstzu']:cool3: No to powiem o "omegan" mojemu weterynarzowi i zaczne stosowac, jak zadziała to będe chyba w 7niebie :razz: bo te jej włosy są wszędzie :placz: na ubraniach, w jedzeniu, na dywanie, to mnie już dobija, bo mam dużo czarnuch ciuchów i w ogóle jest z tym problem - jeszcze coś na GĘSTE WŁOSY mi potrzeba bo ma cienkie, moją też niedługo podetne, bo juz długie włoski ma - będzie jej gorące w lato.[/quote] na gęstsze włoski to moze Beaphar Laveta, ja uzywam dopiero kilka dni ale wiele osob poleca te witaminki
  16. [quote name='Dzidtka']tajne, łamane przez poufne ;)[/quote] a buuu :placz: ja chce stawke shihtzków :evil_lol:
  17. [quote name='Dzidtka']stawka na Lublin 11 czerwca PSY kl.młodzieży MUNDESHAKE CARMEL Mały Budda SUKI kl.młodzieży BRIDGET JONES Z CZAŃCA Rawipon DIORA Śnieżny Lew[/quote] wow :crazyeye: skąd masz stawke???
  18. [quote name='Alimka']Witam wszystkich :) Ja się wybieram jako widz i fotograf :) Pozdrawiam[/quote] a ja zapraszam na ring grupy IX :lol:
  19. [quote name='eSstzu']karolayna, ale śliczna psinka :cool3: ładniutka. ahHH - taka piękna szata u mojej suni mi sie marzy.[/quote] ale suńka nie moja :evil_lol: tylko lonki:loveu: ja mam psiaka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/77/f3964d2cdbe42fde.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/f3964d2cdbe42fde.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  20. [quote name='lonka']:loveu: Karolcia czy moge jeszcze raz nie śmialo ciebie prosic o wstawienie pare fotek z Leszna ?[/quote] oczywiscie juz sie robi :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/77/e2c4cf480f8ea49c.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/e2c4cf480f8ea49c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/41/1ba1c6865412de60.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/41/1ba1c6865412de60.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/77/dd333f1d65ac6aa9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/dd333f1d65ac6aa9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/77/0be1ac6cd0215a95.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/77/0be1ac6cd0215a95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/77/a44e54eac554fb09.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/a44e54eac554fb09.jpg[/IMG][/URL]
  21. zejde troche z tematu: kto (oproćz Dzidtki bo wiem ze ona będzie) wybiera sie z lhasakiem na wystawe do Lublina (11.06)?:razz:
  22. [quote name='Cavisia']Ja napisałam pytanie dot. katalogu i oto jaką otrzymałam (przed chwilą dosłownie) odpowiedź :): [FONT=Arial][SIZE=2]"Witam![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pełnego katalogu nie będzie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bedzie lista wystawców - może uda się jutro.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]i w przyszłym tygodniu - plan sędziowania (ilośc psów w klasach)"[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Do zobaczenia w Lublinie :)[/FONT] [/quote] a na jaki adres wysłałas?
  23. [quote name='magnum sal']a nie wiesz czy ma zdjecia z młodzieży suk? na bestin i jak tak to gdzie mogę ja spytać :):):) szukam zdjecia mojej Livki l[/quote] najlepiej to napisz na priva
  24. [quote name='florance']AnnaM jak to nie masz?:-o nie wiesz, co Twój bąbel mały ma na talerzu?:-o :cool3:[/quote] ale to chyba zdjecie od hodowcy,AnnaM go jeszcze nie ma u siebie (tak mi sie wydaje z tego co czytałam :oops:)
×
×
  • Create New...