-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
wklejam ogłoszenie z zaginionych w połowie września w Raszynie odłowiono czekoladowego labradora. Pies jest młody, ufny, energiczny. Zna podstawowe komendy. Posiada tatuaż, jednak póki co nie udało sie ustalić właściciela. Kontakt: 504 260 664 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/48332/525450/00000007.JPG[/IMG]
-
[quote name='andzia69']Lulka - sunia ma wątek? jeśli tak to podaj... muszę ciut uaktualnic 1 stronę...ale tak mi net działa, że jedno zdjęcie czasem mi się wkleja pół godziny:( no ale po troszku jakos dam radę...chyba...[/QUOTE] nie, sunia nie ma watku zrobilam jej allegro: [url]http://allegro.pl/sliczna-kochana-sunia-amstaff-szuka-domu-i1249747822.html[/url]
-
dzieki serdeczne [url]http://allegro.pl/pogryziona-jamniczka-uratowana-teraz-szuka-domu-i1250043459.html[/url]
-
[quote name='malagos']a te podarte spodenki na zdjeciu, to jej robota? :diabloti:[/QUOTE] nie ;-) zrobilam malej allegro, alegratke, gumtree prosimy o wsparcie w oglaszaniu malej :)
-
cztery to jeszcze nie tak wiele :eviltong: :evil_lol:
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120306.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120305.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120304.jpg[/IMG]
-
wczoraj juz lepiej sie poczula, odmowila siedzenia w kennelu, przegryzla zapiecie i wybrala wolnosc, siedzi w pokoju ;-) mysle ze najlepiej byloby od razu znalezc jej DS. niesamowicie jest wdzieczna za uratowanie, jak ona sie wtula w czlowieka, jest boska :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120300.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120298.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120296.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120294.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120302.jpg[/IMG]
-
chciałabym prosic o zamieszczenie na watku suni Lory [FONT="]Lora to przekochana amstaffka, ma super charakter. Znaleziona za Nowym Dworem, sunia leciała wzdłuż ulicy, możliwe, że ktoś wyrzucił ją z samochodu. [/FONT] [FONT="]Lora ma około 4 lat, zachowuje czystość, jest bardzo dobrze ułożona, toleruje inne zwierzeta, uwielbia ludzi. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona, będzie wysterylizowana.[/FONT] [FONT="]Nie ma w sobie w ogóle agresji, jest bardzo mądrym i przyjacielskim psem.[COLOR=#1F497D] [/COLOR][/FONT] [FONT="]Obecnie mieszka w DT w Jabłonnie.[/FONT] [FONT="]Kontakt: 506-403-514[/FONT] [FONT="]Mail: [email][email protected][/email][/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/lora2.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Lulka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
poprosze o umieszczenie tej malej na watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/193406-pogryziona-mix-jamniczka-pilnie-og%C5%82oszenia-potrzebne?p=15441191#post15441191[/url] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_13060001.jpg[/IMG] znaleziona 25.09 w Legionowie, pogryziona, zapchlona, w tej chwili w DT w Jablonnie. -
cioteczki pomóżcie proszę w rozreklamowaniu najnowszego nabytku jamnikowatego :modla: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193406-pogryziona-mix-jamniczka-pilnie-og%C5%82oszenia-potrzebne?p=15441191#post15441191[/url]
-
kochana jamnisia szuka domu
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
niesamowite :) bardzo się cieszę! -
Ta cudna mała leżała koło torów kolejowych w Legionowie, ktoś ją zauważył wczoraj rano, ale dopiero koło 11 panie zadzwoniły do Iwony, że pies leży i cierpi po potrąceniu! – oczywiście same nie pomogły :angryy: Akurat byłyśmy z izabellah-aldonda w pobliżu. Okazało się, że sunia została już jakiś czas temu mocno pogryziona przez psa, ma spore dziury po obu stronach brzuszka. Niestety wdało się już zakażenie, bo nikt od razu po pogryzieniu nie zawiózł jej do weta - albo ma takiego pana albo jest bezdomna - i zrobił się ropień. Lekarz podał kroplówkę, lek przeciwbólowy i antybiotyk. Dodatkowo trzeba przemywać rany kilka razy dziennie. Jest ryzyko, że dojdzie do perforacji do brzucha, ale jest też nadzieja, że jeszcze leki zadziałają i nie będzie tak źle. Sunie bardzo to bolało, przy każdym dotyku płakała, biedna strasznie dygotała i bidula nawet z bólu się załatwiła pod siebie. Mała nie jest zachudzona, ale też nie jest zadbana, miała na sobie tonę pcheł. [FONT=Wingdings]:shake:[/FONT] Sunia została w tej chwili u Iwony do czasu wyleczenia. I trzeba szukać jej szybko DT lub DS, bo to już jej dwudziesty któryś tymczas :shake: i nawet dla niej nie było tak naprawdę miejsca, siedzi póki co w kennelu, ale przecież nie mogła leżeć tam na ulicy i "zdychać", oczywiście dookoła mnóstwo ludzi się kręci :mad: Pchełka jest przekochana, brana na ręce z bólu chciała gryźć, ale robiła to tak delikatnie, po prostu chciała dać znać, że strasznie ją wszystko boli, ale nie chciała zrobić swojej wybawicelce krzywdy [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_11550002.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_12220002.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_12030001.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_12220001.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P250910_13060001.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agnezia']A może poproście o dofinansowanie sterylki? Fundusze są i chyba suczka spełnia wymagania. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-!!![/URL][/QUOTE] już mała zgłosiłam, dziękuje:)
-
[quote name='izabellah-aldonda']Antek traci dom. Powód : utrata pracy, ciąża...[/QUOTE] to juz drugi raz :( co za pecha ma ten pies!
-
i maja kota inwalide do pary :)
-
kochani - a ma moze ktos niepotrzebne koce, kołdry, przescieradła, posłania??? w sumie w potrzebie jest ponad 20 psiulków, do kojców zewnętrznych zawiozłam dziś słomę, ale wewnątrz brak już zupełnie posłanek
-
Rubi czeka na swoj wymarzony domek ;-)
-
chciałabym gorąco podziękować ciotce Tanitce, za przytulenia jamniora na tydzień!!! :loveu::loveu::loveu: Cioteczce Isadorze za założenie wątków :loveu::loveu::loveu: i przede wszystkim cioteczce Neris za suuuuper odlotową akcję ratowniczą wieczorową porą i za znalezienie miejscówy dla malucha :loveu::loveu::loveu:
-
mam nadzieje, ze ktos sie szybko w niej zakocha :)
-
zrobilam malej allegro, gumtree, alegratke
-
sunia jest młoda, bardzo sympatyczna, ma jeden krzywy ząbek, ale w niczym to nie przeszkadza :p
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110922.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110913.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110914.jpg[/IMG]