Jump to content
Dogomania

Dobcia

Members
  • Posts

    3148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobcia

  1. [quote name='nomu']Z serii portreciki Gryfcia :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7663/dscf0008mz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5149/dscf0026ds0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2173/dscf0025gz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3665/dscf0027ab2.jpg[/IMG][/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:wszystkie są piękne, nie mam szans wybrać najładniejszego:oops::lol:
  2. Kati... trzymaj się...
  3. WalentyNaa nie martw się, szybko się nauczysz, i będziesz buszować po forum bez problemów:cool3:
  4. Witaj:lol: Masz śliczną sunie, piękne są jej fotki:loveu:
  5. Pewno, że chcemy!!!:multi: Piękne psie portrety, jak one świetnie pozują:loveu:
  6. Wszystkie trzy banerki są bardzo stylowe:loveu: Jeszcze raz dzięki:lol::loveu: Czas na zdjęcia z pancią:p Azuś jest taki malutki... [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/7793/45dt0.jpg[/IMG] Jesteśmy prawie tak samo duzi:evil_lol: [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5903/46wx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9656/47wy5.jpg[/IMG] i wspólnie: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1701/48hv7.jpg[/IMG]
  7. Dokładnie taką sytuację pomiętam u Tiny [*], suczki mojego dziadka.;)Gdy babcia np. mając w ręce gazete, klapke na muchy, czy zwyczajnie z podniesionym głosem podchodziła do dziadka, suczka zaczynała na nią szczekać, nie pozwalając jej się do niego zbliżyć. U moich psów takiego zachowania nie zauważyłam, raczej sądziłam, że na ich obronę nie mam co liczyć, ale z jednym wyjątkiem. Kiedyś, gdy przyszedł do mojego pokoju kolega, i chciał do mnie podejść, ja siedziałam na łóżku w drugim końcu pokoju, a pies leżał koło mnie, przywitały go wszystkie Negra zęby, i najeżona sierść. Jedyne co biedakowi zostało, to siedzenie na fotelu w drugim końcu pokoju przez całą wizyte.:evil_lol: Przy czym nie było to nagłe wejście, bo pies witał się z nim, gdy ten wchodził do domu. Wydaje mi się, że uznał iż łóżko to zbyt prywatne miejsce, by mógł do niego zbliżać się obcy:roll:
  8. Eria, dzięki:buzi: Oba są śliczne:loveu: Teraz mam dylemat, którego wybrać:p:Cool!:
  9. [B]eria [/B]ale jesteś kochana!!!:cool3: Bardzo, bardzo, bardzo chce!!!:lol: Czekam niecierpliwie:oops::lol: [B]Ambra [/B]dziękii za odwiedziny;) nasze dobki to faktycznie robią podobne miny, czeasem jak twoje zdjęcia oglądałam, to mi się tak samo wydawało:evil_lol: Myślę, że by się polubiły, Negro uwielbia psy;) A suczki jeszcze bardziej:) Stara się mieścić swoje wielkie cielsko pod kołuderke, to zwijać się musi, bo by się niezmieścił-małe łóżko mamy niestety, a z dwoma facetami spać musze:p Negro ma 5 lat, i jest ze mną kochane słoneczko od 8 tyg. życia:loveu: Azuś ma w książeczke wpisany 1996r. ale jest przybłędą, więc nie wiem, ile w rzeczywistości może mieć latek. Znalazłam go w niedziele, kiedy szłam na spacer, to było tak dawno... Długo rodzice nie pozwalali mi go zatrzymać, ale on, mimo, że chodził ze mną do szkoły, za żadnym innym dzieckiem nigdy nie poszedł.. Wybrał mnie, i koniec:lol: Potajemne go karmiłam, trzymałam u babci, aż rodzice zrozumieli, i został:multi: On i Sawusia [*], która odeszła za TM kilka miesięcy temu, byli wielkimi przyjaciółmi, nigdy wcześniej, ani póżniej nie widziałam, by psy mogły tak się przyjażnić. Po jej śmierci zaczął więcej czasu spędzać z Negrem, ale to nie to samo... Mam nadzieje że nie przynudziłam tą długą historią, ale mnie na wspomnienia wzięło...:oops::lol:
  10. [quote name='Ambra'] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2544/tnfotka126dj4.jpg[/IMG][/quote] Oooooo jaki przesłodki widok:loveu::loveu::loveu: Koszyk wypełniony charcikami po brzegi:loveu:
  11. [quote name='nomu'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3577/dscfe0107ly4.jpg[/IMG][/URL] P.S. jak ktoś wie jak te świecące oczy zlikwidować to dajcie znac :cool3:[/quote] Skuteczny z niego pogromca piłeczek:lol: A świecące oczka dodają mu uroku:cool3: [SIZE=1]Kiedyś umiałam ten efekt w photoshopie zlikwidować, ale teraz nie jestem pewna jak...:oops:Na pewno wchodzi się w 4 narzędzie od góry, po lewej w menu, i tam jest funkcja "czerwone oczy". Następnie się je zaznacza, i przyciemnia. Powodzenia;)[/SIZE]
  12. [quote name='nomu']Co wy wszyscy z tymi szczurami :P A przyjaźn to się widać rozwijała:cool3:[/quote] Dogomaniacy chyba lubią szczurki:cool3: a one lubią nas [SIZE=1]na przykład gryść:evil_lol:[/SIZE]
  13. Hej Luthien!:multi: Jak się spało z Ergą? Niestety, też pierwszych zdjęć z łazienek nie widze:placz: Reszta jest piękna, szczególnie uśmiechnięta Ergunia:loveu:
  14. [quote name='samograj'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6007/wierklaniecmikanapniu1lg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8299/wierklaniecmikanapniuodmonikixc4.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Te dwa chyba mi się najbardziej podobają:) Piękna, dostojna suczka, taka poważna i skupiona:loveu:I jak grzecznie stoi;)
  15. [quote name='eria'] Kreonek łypie okiem :eviltong: [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3252/tnp1010066wp6.jpg[/IMG] Trzymajcie kciuki za Kreonka i za mnie ...[/quote] Trzymamy mocno!!!:thumbs: Piękna z nich para:loveu:
  16. [B]Samograj, luthien, Mysha792 [/B]nie wierzycie w przyjażń międzygatunkową?:cool3: Ale powiem wam szczerze, że z Azusuiem bym go nie zostawiła sam na sam, bo on ma chyba coś z teriera :roll:, i tak czasem dziwnie patrzy na szczurzaczka, jak by go chciał... no wiecie:mad::p [B]Eria[/B] widziałam twoją Majcię, fajna parka by była:evil_lol: Klemensik bardzo lubi Negra, łazi po nim, i nie gryzą się, ale jak szczurka z królikiem chciałam zaprzyjażnić, to nie wyszło:cool1: A Azuś wie, że mu krzywdy zrobić nie wolno więc jak Klemens idzie do Azusia, to ten albo się odsówa, albo w nogi:evil_lol: [B]BBeta [/B]dzięki:lol: Wiem o tym;) Przyjażni ciąg dalszy... [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1792/41kw6.jpg[/IMG] Tutaj Klemensik gryzie mi kolano...:p [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/341/42vt7.jpg[/IMG] i uśmiechnięte portreciki:lol: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7918/43vh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4061/44cg5.jpg[/IMG]
  17. [quote name='nomu'] Tutaj sobie szama smakolyka w nagrode ze ladnie pozuje :P [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4674/dscf0082kopiavv7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] hehe:p Jaką ma grożną minę:evil_lol:
  18. [quote name='*luthien*']:):):):) [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m122/luthien006/Obraz258.jpg[/IMG] [/quote] Śłodziutko przygryzła sobie wargi:loveu: Cudny pyszczek, aż by się buziaka chciało dać:cool3: A ostatnie zdjęcie... myślałam, że to ogon:oops:
  19. Masz piękne psy!! Roxy jest taka śliczna:loveu:Olivier też:)
  20. Gdyby nie to, że taki cięzki mam monitor, to bym go do góry nogami obruciła:hmmmm::evil_lol: Fajny z niej nietoperek wyszedł:loveu:
  21. [quote name='*luthien*'][B][I]On ci nie ucieka z ogródka??:crazyeye:[/I][/B] [/quote] Jest bardzo przywiązany do swojej klatki, i nieodchodzi zbyt daleko;) Poza tym towarzyskie z niego stworzonko, lubi chodzić za kimś, i być z kimś. Moge zostawić klatke otrwartą, i jeśli nikogo nie ma w pobliżu, to spryciula nie wyjdzie:evil_lol:
  22. Ciekawe skąd wiesz?:siara::evil_lol: Tego stworka jeszcze nieprzedstawiałam, oto Klemensik:p [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8683/34gi9.jpg[/IMG] Azuś jakoś zwierza toleruje:p [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4738/35tj6.jpg[/IMG] ale nie spuszcza z niego wzroku... [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8057/37xc5.jpg[/IMG] a nawet tworzy stójke... zupełnie jak pies myśliwski, szkoda że na "swojego" chce polować...:mad: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/920/38bw9.jpg[/IMG] Negruś ma raczej przyjacielskie zamiary... [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6817/39nf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9061/40do5.jpg[/IMG]
  23. Przyznaję się bez bicia i nadrabiam zaległości:oops::evil_lol: [quote name='*luthien*'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1491/obraz256vn4.png[/IMG][/URL][/quote] Ładnie tak przeszkadzać śpiącemu psu?:evil_lol:Żeby pańci było miło, łocko się otworzyło:razz::p
  24. [quote name='*luthien*'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3522/obraz294ra5.png[/IMG][/URL] [/quote] Cześć:lol: Erga strasznie szeroka jest... :siara:każda łapka na oddzielnym krześle... co za luksusowy pies:evil_lol::loveu::evil_lol: A nowego aparaciku tylko pozazdrościć, będzie jeszcze więceuj Ergi:multi::loveu:
  25. [quote name='eria']Dobcia - w naszej galerii dobermana też znajdziesz - naszego dobrego kumpla Hektora :cool3: [/quote] Hektorka to od razu znalazłam:cool3:, choć całej galeri jeszcze nieprzejżałam:roll: Ale przecież to galeria Foxi, to nie wypada, by dobeczka zachwalać:p Śliczne fotki, a jaką twarzową ma Foxia adresówke:lol:
×
×
  • Create New...