Jeśli w Piątek wypali, to super, ale uważam że trzeba mieć alternatywę jeśli się nie uda:(
albiemu, podlicz zadeklarowane wpłaty ( zadeklarowałam 80zł miesięcznie i podtrzymuję, wpłacę najpóźniej we czwartek).
[quote name='albiemu']MAM PROŚBĘ I PYTANIE, W RAZIE DT DLA MARO KTO Z WAS JEST W STANIE ZAOFEROWAĆ WPŁATY STAŁE ?? WĄTEK PĘDZI I MUSIMY TO USTALIĆ, ZEBRAĆ DO KUPY ABY BYŁO WSZYSTKO JAK NAJCZYTELNIEJSZE DLA NAS WSZYSTKICH.
PROSZĘ W JEGO IMIENIU, SAM PODZIĘKUJE WIERZE ZE ZDJĘĆ Z NOWEGO DOMU - BARDZO MOCNO W TO WIERZĘ!
Ja mogę niewiele 80zł miesięcznie. Tylko proszę o pw z przypomnieniem deklaracji!