aneta...i..bouvier
Members-
Posts
318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aneta...i..bouvier
-
nie wiem na ile aktualne ale cos takiego znalazlam [url]http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7[/url]
-
a moze ktos z warszawki...........albo chetny na wspolna jazde:cool3:
-
witam to ja przypominam watek czy ktos wie cos wiecej juz na temat wystawki
-
powodzenia ja probuje juz potwierdzic od polowy marca
-
prosze podpowiedziec mi jak to jest jak mozna potwierdzic zgloszenie dzwonilam do zwiazku u nich a oni do mnie zebym nie [rzezywala napewnpo jest ................pani powiedziala tak nie pytajac nawet o psa rase i inne wazne sprawy:mad:
-
szukam czegos takiego na wystawy:)
aneta...i..bouvier replied to aneta...i..bouvier's topic in Wystawy
niew eim ile wazy ale wydaje mi sie nieco lzejsze od klatki i poreczniejsze ale moze mi sie tylko wydaje?? -
O ja jestem z warszawy i chetnie ale nei wiem czy wielkosc mojego malenstwa odpowiada:p
-
szukam czegos takiego na wystawy:)
aneta...i..bouvier replied to aneta...i..bouvier's topic in Wystawy
niom wlasnie fajne sa o te mi chodzi hehehee dokladnie nawet te rurki ma solidniejsze jakies -
szukam czegos takiego na wystawy:)
aneta...i..bouvier replied to aneta...i..bouvier's topic in Wystawy
a to w takim razie dla duzego bouvika to raczej ta nie plecaczkowa hehehe bo jak sie rozpedzi to go bede po calej wystawie ganiac ehehhehe -
szukam czegos takiego na wystawy:)
aneta...i..bouvier replied to aneta...i..bouvier's topic in Wystawy
nio i masz babo placek jedne fajne bo wygodne bo do plecaczka i w droge drugie nie wiem ale jakies takie dla duzego psa solidniejsze sama nie wiem moze cos wy poradzicie moze z doswiadczenia ktos zna -
szukam czegos takiego na wystawy:)
aneta...i..bouvier replied to aneta...i..bouvier's topic in Wystawy
no wlasnie ja gapa bylam w wilnie i nie kupilam ,,,,,,,,,,,,, a teraz szukam -
[URL="http://www.firstrax.net/noztonoz/xseries.html"][/URL] [IMG]http://www.firstrax.net/img/products/x48_tn.jpg[/IMG][IMG]http://www.firstrax.net/img/products/n2n_xhero.jpg[/IMG] [url]http://www.firstrax.net/noztonoz/xseries.html[/url]
-
:shake:to nie najzdrowiej...............
-
moj maluszek ;) wcina pro pac i bardzo sobie chwali ja tez bo cena zyciowa karma jemu bardzo dobrze idzie
-
:multi:u nas sobota CAC, BOS,CACIB i BOB a w niedziele CAC, BOS,BOB i drugi CACIB! zw.litwy I skonczonym Championatem Litwy:multi:Bardzo sie cieszymy:lol: dziekuje wszystkim z busa za mile towarzystwo i pomoc na wystawie perelko spisalas sie na medal.
-
[B]Pokoje[/B] W hotelu są 23 pięknie urządzone, wygodne i przytulne pokoje (jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, apartamenty). W każdym pokoju jest łazienka z natryskiem lub wanną, telewizja satelitarna, telefon, możliwość podłączenia do internetu. We wszystkich pokojach działa nowoczesny system wentylacyjny. System ogrzewania jest autonomiczny. Z kawiarni hotelowej można zamówić posiłki do pokoju. Doba hotelowa: od godz. 14.00 do 12.00.:cool3:
-
buhahhahahaah perelko ja nie moge a jednak hehehheniom polecam ma wprawe dziewczyna:p
-
hmmmm bedzie mozliwosc z kims sie zabrac albo moze bus
-
bus w warszawie bedzie wczesniej rozmawialam z perelką bus bedzie duzo wczesniej nawet okolo 21 w nocy w piątek w warszawie
-
z remertowa do marek w nocy zdecydowanie szybciej tym bardziej ze bardzo blisko do tego noc ale oki to w takim razie trzeba rozmawiac z perelka zeby bus byl wczesniej w warszawie i nie widze problemu
-
z tego co wiem to bus ma byc o 1 w warszawie po drodze zabierze z parkingu obi pozniej reszte tzn nas wiesz nie wydaje mi sie zeby pare osob pakowalo sie 1,5godz do busa a co do czasu zapasowego to sie zgodze oczywiscie bo nigdy nie wiadomo jaka bedzie droga i tu masz racje jest to wazne
-
[quote name='kaska']To ja poprosze przez Łomianki jeszcze a co:diabloti:[/quote] wiesz jezeli by byly po drodze a nie sa o ile wiem to nie widze problemu :diabloti:
-
jak zostala rozwiazana pisalam juz ale moge napisac jeszcze raz rozmawialam z perelką pierwsza sprawa to taka ze [B]nalezy wplacic zaliczke na busa w wys 100 zl na konto[/B] ktore perelka poda wieczorem druga sprawa to zabranie nas to znaczy 3 osoby i 3 psy i ciacho hehehehehhe ta kwestja tez zostala rozwiazana wiec nie ma co mysle[B] ze nie bedzie problemem zabrac chetnych z parkingu pod obi a nastepnie nas [U]po drodze[/U][/B]
-
nio i kochani namawiac innych to bedzie taniej im nas wiecej a miejsca do woli
-
a i szukamy jeszcze chetnych na busa bo mamy jeszcze wolne miejsce