Jump to content
Dogomania

aneta...i..bouvier

Members
  • Posts

    318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aneta...i..bouvier

  1. nie wiem na ile aktualne ale cos takiego znalazlam [url]http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7[/url]
  2. a moze ktos z warszawki...........albo chetny na wspolna jazde:cool3:
  3. witam to ja przypominam watek czy ktos wie cos wiecej juz na temat wystawki
  4. powodzenia ja probuje juz potwierdzic od polowy marca
  5. prosze podpowiedziec mi jak to jest jak mozna potwierdzic zgloszenie dzwonilam do zwiazku u nich a oni do mnie zebym nie [rzezywala napewnpo jest ................pani powiedziala tak nie pytajac nawet o psa rase i inne wazne sprawy:mad:
  6. niew eim ile wazy ale wydaje mi sie nieco lzejsze od klatki i poreczniejsze ale moze mi sie tylko wydaje??
  7. O ja jestem z warszawy i chetnie ale nei wiem czy wielkosc mojego malenstwa odpowiada:p
  8. niom wlasnie fajne sa o te mi chodzi hehehee dokladnie nawet te rurki ma solidniejsze jakies
  9. a to w takim razie dla duzego bouvika to raczej ta nie plecaczkowa hehehe bo jak sie rozpedzi to go bede po calej wystawie ganiac ehehhehe
  10. nio i masz babo placek jedne fajne bo wygodne bo do plecaczka i w droge drugie nie wiem ale jakies takie dla duzego psa solidniejsze sama nie wiem moze cos wy poradzicie moze z doswiadczenia ktos zna
  11. no wlasnie ja gapa bylam w wilnie i nie kupilam ,,,,,,,,,,,,, a teraz szukam
  12. [URL="http://www.firstrax.net/noztonoz/xseries.html"][/URL] [IMG]http://www.firstrax.net/img/products/x48_tn.jpg[/IMG][IMG]http://www.firstrax.net/img/products/n2n_xhero.jpg[/IMG] [url]http://www.firstrax.net/noztonoz/xseries.html[/url]
  13. :shake:to nie najzdrowiej...............
  14. moj maluszek ;) wcina pro pac i bardzo sobie chwali ja tez bo cena zyciowa karma jemu bardzo dobrze idzie
  15. :multi:u nas sobota CAC, BOS,CACIB i BOB a w niedziele CAC, BOS,BOB i drugi CACIB! zw.litwy I skonczonym Championatem Litwy:multi:Bardzo sie cieszymy:lol: dziekuje wszystkim z busa za mile towarzystwo i pomoc na wystawie perelko spisalas sie na medal.
  16. [B]Pokoje[/B] W hotelu są 23 pięknie urządzone, wygodne i przytulne pokoje (jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, apartamenty). W każdym pokoju jest łazienka z natryskiem lub wanną, telewizja satelitarna, telefon, możliwość podłączenia do internetu. We wszystkich pokojach działa nowoczesny system wentylacyjny. System ogrzewania jest autonomiczny. Z kawiarni hotelowej można zamówić posiłki do pokoju. Doba hotelowa: od godz. 14.00 do 12.00.:cool3:
  17. buhahhahahaah perelko ja nie moge a jednak hehehheniom polecam ma wprawe dziewczyna:p
  18. hmmmm bedzie mozliwosc z kims sie zabrac albo moze bus
  19. bus w warszawie bedzie wczesniej rozmawialam z perelką bus bedzie duzo wczesniej nawet okolo 21 w nocy w piątek w warszawie
  20. z remertowa do marek w nocy zdecydowanie szybciej tym bardziej ze bardzo blisko do tego noc ale oki to w takim razie trzeba rozmawiac z perelka zeby bus byl wczesniej w warszawie i nie widze problemu
  21. z tego co wiem to bus ma byc o 1 w warszawie po drodze zabierze z parkingu obi pozniej reszte tzn nas wiesz nie wydaje mi sie zeby pare osob pakowalo sie 1,5godz do busa a co do czasu zapasowego to sie zgodze oczywiscie bo nigdy nie wiadomo jaka bedzie droga i tu masz racje jest to wazne
  22. [quote name='kaska']To ja poprosze przez Łomianki jeszcze a co:diabloti:[/quote] wiesz jezeli by byly po drodze a nie sa o ile wiem to nie widze problemu :diabloti:
  23. jak zostala rozwiazana pisalam juz ale moge napisac jeszcze raz rozmawialam z perelką pierwsza sprawa to taka ze [B]nalezy wplacic zaliczke na busa w wys 100 zl na konto[/B] ktore perelka poda wieczorem druga sprawa to zabranie nas to znaczy 3 osoby i 3 psy i ciacho hehehehehhe ta kwestja tez zostala rozwiazana wiec nie ma co mysle[B] ze nie bedzie problemem zabrac chetnych z parkingu pod obi a nastepnie nas [U]po drodze[/U][/B]
  24. nio i kochani namawiac innych to bedzie taniej im nas wiecej a miejsca do woli
  25. a i szukamy jeszcze chetnych na busa bo mamy jeszcze wolne miejsce
×
×
  • Create New...