Jump to content
Dogomania

aneta...i..bouvier

Members
  • Posts

    318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aneta...i..bouvier

  1. nio wszyscy ktorzy jada z nami busem zbiorka o 9 u mnie wiecej pod numerkiem 501141835
  2. wszystkich jadących z nami busem proszę o kontakt (dotyczy zaliczki ) [B]ci którzy wplacili moga nie pisac :evil_lol:[/B]
  3. kurcze ale sie zapętliło .:oops: [url]http://www.meoedebrecen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=43[/url] to jest dziwnie opisane platnosci ja z nich nie rozumiem
  4. 5 euro............ a co to za 500 ft............. aaaaaaaa potem to... 50 procent.......
  5. upsssss...sorki
  6. [left] [list] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [LEFT] [LIST] [*] Helysz
  7. [U][COLOR=Black]czy jezeli na wystawie to oplacam 100 euro za obie wystawy plus 500 forintow..... i to wszystko rany czemu nie ma strony po angielsku,,,chociaz..czy jeszcze cos [/COLOR][/U]
  8. [LEFT] [LIST] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [B]Helysz
  9. [LEFT] [LIST] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [B]Helysz
  10. moge fotke z bis z bouvikiem wsadzic na bouvi forum :loveu:
  11. [URL]http://img301.imageshack.us/img301/8209/bouvqg1.jpg[/URL] fota [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=3590"]zakla[/URL] to [COLOR=red]My Mission Milagnes [/COLOR]:loveu:córka mojego Kadmosa Contra Controversia :loveu: super foteczka dziękujemy bardzo czy możemy ja wstawić na stronkę a my dziś z [COLOR=blue]Kadmosem I w kl champion najlepszy pies w rasie cacib [/COLOR]
  12. jesteśmy w trakcie zbierania chętnych na buska z warszawy brakuje na kilku osób ktoś chętny:razz:
  13. mamy już wszystkich chętnych na jazde busem teraz proszę o wiadomość telefoniczna na numer 501141835 i oficjale potwierdzenie chęci jechania jeśli nie dostane potwierdzenia telefonicznego (przy okazji którego umówimy sie na kwotę zadatku ) do 7 lipca będę uważała ze dana osoba zrezygnowała muszę to wiedzieć bo mamy jeszcze parę osób chętnych które chętnie wskoczą na wolne miejsce
  14. moje wybredny piesek po dwóch workach powiedział mam dosyć .......brita i nie było siły trzeba było zmienić.....
  15. tak juz w zasadzie tak czekam jeszcze na jedna osobe ktora ma potwierdzic chec jechania
  16. mamy busa szukam jeszcze dwóch osób do kompletu czekam tez [B]od zainteresowanych na potwierdzenie chęci jechania[/B] po negocjacjach z firma przewozowa powinniśmy sie zmieścić transport w 280 zł od osoby (jeżeli będzie nas jechało 6 osób) bus jest 8 osobowy plus kierowca klima i podobno super fotele ;)nocleg zrobiłam rezerwacje na 9 osób ....wiec luzik mailem dostałam potwierdzenie ale jeszcze do nich zadzwonię nocleg w hostelu młodzieżowym wiec tani to na tyle sprawozdania czekam jeszcze na jedna osobę
  17. [SIZE=2]Zatem[/SIZE] [SIZE=2]Opcja 1.[/SIZE] [SIZE=2]mikrobus 8 osobowy z podwójnym systemem klimatyzacji, z fotelami kapitańskimi, wygodny. [/SIZE] [SIZE=2]Cena[/SIZE] [SIZE=2]1,6 za kilometr +opłaty drogowe występujące za granicą + nocleg i wyżywienie dla kierowcy.[/SIZE] [SIZE=2]dodatkowo przyczepka do każdego kilometra należałoby doliczyć 0,10 zł. [/SIZE] [SIZE=2]Opcja 2[/SIZE] [SIZE=2]Mikrobus, w zasadzie mini autobus 22 osobowy z podwójnym systemem klimatyzacji, z fotelami kapitańskimi, wygodny. [/SIZE] [SIZE=2]Cena:[/SIZE] [SIZE=2]2zł za kilometr +opłaty drogowe występujące za granicą + nocleg i wyżywienie dla kierowcy.[/SIZE] [SIZE=2]dodatkowo przyczepka do każdego kilometra należałoby doliczyć 0,20 zł. [/SIZE] [B][SIZE=2]Do dwóch opcji nalezy doliczyć 7%Vat[/SIZE][/B] [SIZE=2]Samochody są 2 letnie, główny nacisk stawiamy na BEZPIECZEŃSTWO i wygode. Poddawane cykicznym przeglądom w trosce o klienta i zdrowie kierowców. taka odpowiedz dostalam od jednej z firm ktora dala mi najmniejsza opłatę jest jeszcze jeden bus 1500 zl ale bez klimy i troszki sie boje o upaly i psy tyle km w drodze generalnie do samej bratyslawy i powrót mamy 2X651 tak wskazuje moja nawigacja dochodza jeszcze opłaty za km od hotelu na wystawe i powrot..... nocleg dla kierowcy napewno najtansza jest opcja 1500 i wtedy jedzie z nami 5-6 osob oczywiscie oplacamy takze nocleg kierowcy to na tyle sprawozdania z mojego zalatwiania jezeli ktos ma inny pomysl polecam sie serdecznie [/SIZE]
  18. do przyszłego tygodnia czekam na osoby które chcą jechać busem jeżeli nie uda sie zebrać więcej chętnych trzeba będzie zrezygnować z busa.........:-( niestety
  19. poradzilas sobie ...........
  20. z tego co wiem bo probowalysmy i faxem i mailem to oni tylko pocztą chcą to tak jakby ktos nie mogl faksem sie dostac do nich
  21. [quote name='AGATA I BRIARD']Sonya - Nero - GRATULACJE !!! :terazpol: :terazpol: :terazpol: SZKODA ŻE NIE UDAŁO SIĘ NAM SPOTKAĆ ... -ANETA - JAK DASZ NR. FAXU - TO CI CHĘTNIE PRZEŚLĘ !!!! ;) :bye: :bye: :bye:[/quote] juz momencik wysle na prv
  22. a moze ma ktos staweczke bouvierkow to bym ladnie poprosila przy okazji:loveu:
  23. wiem ze to jeszcze troszke czasu ale mamy juz prawie ekipe na wyjazd i zaklepany busik potrzeba nam jeszcze ze dwie trzy osoby do busika
  24. :multi::Poland: :laola:rewelacja gratulacje dla wszystkich
×
×
  • Create New...