aneta...i..bouvier
Members-
Posts
318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aneta...i..bouvier
-
nio wszyscy ktorzy jada z nami busem zbiorka o 9 u mnie wiecej pod numerkiem 501141835
-
wszystkich jadących z nami busem proszę o kontakt (dotyczy zaliczki ) [B]ci którzy wplacili moga nie pisac :evil_lol:[/B]
-
kurcze ale sie zapętliło .:oops: [url]http://www.meoedebrecen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=43[/url] to jest dziwnie opisane platnosci ja z nich nie rozumiem
-
5 euro............ a co to za 500 ft............. aaaaaaaa potem to... 50 procent.......
-
[left] [list] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [LEFT] [LIST] [*] Helysz
-
[U][COLOR=Black]czy jezeli na wystawie to oplacam 100 euro za obie wystawy plus 500 forintow..... i to wszystko rany czemu nie ma strony po angielsku,,,chociaz..czy jeszcze cos [/COLOR][/U]
-
[LEFT] [LIST] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [B]Helysz
-
[LEFT] [LIST] [*][U]Meldegebühren und Meldesschluss [/U] [B]Erster Meldeschluss: 2007. 07. 14.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 40 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 35 euro [B]Zweiter Meldeschluss: 2007. 07. 28.[/B] Für den erste Hund mit Katalog: 50 euro Für weiteren Hund ohne Katalog: 40 euro [B]Helysz
-
moge fotke z bis z bouvikiem wsadzic na bouvi forum :loveu:
-
[URL]http://img301.imageshack.us/img301/8209/bouvqg1.jpg[/URL] fota [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=3590"]zakla[/URL] to [COLOR=red]My Mission Milagnes [/COLOR]:loveu:córka mojego Kadmosa Contra Controversia :loveu: super foteczka dziękujemy bardzo czy możemy ja wstawić na stronkę a my dziś z [COLOR=blue]Kadmosem I w kl champion najlepszy pies w rasie cacib [/COLOR]
-
jesteśmy w trakcie zbierania chętnych na buska z warszawy brakuje na kilku osób ktoś chętny:razz:
-
mamy już wszystkich chętnych na jazde busem teraz proszę o wiadomość telefoniczna na numer 501141835 i oficjale potwierdzenie chęci jechania jeśli nie dostane potwierdzenia telefonicznego (przy okazji którego umówimy sie na kwotę zadatku ) do 7 lipca będę uważała ze dana osoba zrezygnowała muszę to wiedzieć bo mamy jeszcze parę osób chętnych które chętnie wskoczą na wolne miejsce
-
moje wybredny piesek po dwóch workach powiedział mam dosyć .......brita i nie było siły trzeba było zmienić.....
-
tak juz w zasadzie tak czekam jeszcze na jedna osobe ktora ma potwierdzic chec jechania
-
mamy busa szukam jeszcze dwóch osób do kompletu czekam tez [B]od zainteresowanych na potwierdzenie chęci jechania[/B] po negocjacjach z firma przewozowa powinniśmy sie zmieścić transport w 280 zł od osoby (jeżeli będzie nas jechało 6 osób) bus jest 8 osobowy plus kierowca klima i podobno super fotele ;)nocleg zrobiłam rezerwacje na 9 osób ....wiec luzik mailem dostałam potwierdzenie ale jeszcze do nich zadzwonię nocleg w hostelu młodzieżowym wiec tani to na tyle sprawozdania czekam jeszcze na jedna osobę
-
tak mozesz ))))
-
[SIZE=2]Zatem[/SIZE] [SIZE=2]Opcja 1.[/SIZE] [SIZE=2]mikrobus 8 osobowy z podwójnym systemem klimatyzacji, z fotelami kapitańskimi, wygodny. [/SIZE] [SIZE=2]Cena[/SIZE] [SIZE=2]1,6 za kilometr +opłaty drogowe występujące za granicą + nocleg i wyżywienie dla kierowcy.[/SIZE] [SIZE=2]dodatkowo przyczepka do każdego kilometra należałoby doliczyć 0,10 zł. [/SIZE] [SIZE=2]Opcja 2[/SIZE] [SIZE=2]Mikrobus, w zasadzie mini autobus 22 osobowy z podwójnym systemem klimatyzacji, z fotelami kapitańskimi, wygodny. [/SIZE] [SIZE=2]Cena:[/SIZE] [SIZE=2]2zł za kilometr +opłaty drogowe występujące za granicą + nocleg i wyżywienie dla kierowcy.[/SIZE] [SIZE=2]dodatkowo przyczepka do każdego kilometra należałoby doliczyć 0,20 zł. [/SIZE] [B][SIZE=2]Do dwóch opcji nalezy doliczyć 7%Vat[/SIZE][/B] [SIZE=2]Samochody są 2 letnie, główny nacisk stawiamy na BEZPIECZEŃSTWO i wygode. Poddawane cykicznym przeglądom w trosce o klienta i zdrowie kierowców. taka odpowiedz dostalam od jednej z firm ktora dala mi najmniejsza opłatę jest jeszcze jeden bus 1500 zl ale bez klimy i troszki sie boje o upaly i psy tyle km w drodze generalnie do samej bratyslawy i powrót mamy 2X651 tak wskazuje moja nawigacja dochodza jeszcze opłaty za km od hotelu na wystawe i powrot..... nocleg dla kierowcy napewno najtansza jest opcja 1500 i wtedy jedzie z nami 5-6 osob oczywiscie oplacamy takze nocleg kierowcy to na tyle sprawozdania z mojego zalatwiania jezeli ktos ma inny pomysl polecam sie serdecznie [/SIZE]
-
do przyszłego tygodnia czekam na osoby które chcą jechać busem jeżeli nie uda sie zebrać więcej chętnych trzeba będzie zrezygnować z busa.........:-( niestety
-
poradzilas sobie ...........
-
z tego co wiem bo probowalysmy i faxem i mailem to oni tylko pocztą chcą to tak jakby ktos nie mogl faksem sie dostac do nich
-
Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007
aneta...i..bouvier replied to musia's topic in 2007
[quote name='AGATA I BRIARD']Sonya - Nero - GRATULACJE !!! :terazpol: :terazpol: :terazpol: SZKODA ŻE NIE UDAŁO SIĘ NAM SPOTKAĆ ... -ANETA - JAK DASZ NR. FAXU - TO CI CHĘTNIE PRZEŚLĘ !!!! ;) :bye: :bye: :bye:[/quote] juz momencik wysle na prv -
Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007
aneta...i..bouvier replied to musia's topic in 2007
a moze ma ktos staweczke bouvierkow to bym ladnie poprosila przy okazji:loveu: -
wiem ze to jeszcze troszke czasu ale mamy juz prawie ekipe na wyjazd i zaklepany busik potrzeba nam jeszcze ze dwie trzy osoby do busika
-
Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007
aneta...i..bouvier replied to musia's topic in 2007
:multi::Poland: :laola:rewelacja gratulacje dla wszystkich