A tyo nasz renkawcio lub jak ktowoli miękki tunel !!! ;)
Yeah....... teraz nie wiemy za co sie zabrać sztywny tunel czy moze oponka ??? Albo jeszcze coś innego ?
Ej jak mozna wrzucić filmik ??? Przez jaką stronę.... HELP MY !!!
A to zdjątka z dzisiejszego treningu !!!
To nasz exstremal slalom !!! ;)
A to skoczunio w dal :D
No na pewno trafiłaś na jakąś ślepą babuche !!! :)
My tez jak wyniesiemy przeszkody nacpodwórko toludzie sie gapia jak na JAKIŚ CHORYCH UMYSLOWO.... ciekawe kiedy dostanę kaftanik :D :stupid:
Ludzie mają DEŁNA (wymowa al`a P. Krawczyk)..... Są tak malo rozgarnieci a przedewszystkim ZERO ŚWIATO-POGLĄDU !!! Więc sie nie dziw...... Agility niestety dla wiekszasci ludzi to jak zarówka dla jaskiniowców :)
Moja kolezanka trenuje z bokserem agility i wcale mu to nie przeszkadza.... wlasciwie latwiej mu wejsc np. w slalom- a to chyba zaleta :) I sa naprawde nieźli.....
Moja sunka ma kopiowane ucholki i tez jest si !!! ;)
W końcu luz..... :)
[URL=http://img218.imageshack.us/my.php?image=pict04103dq.jpg][img]http://img218.imageshack.us/img218/254/pict04103dq.th.jpg[/img][/URL]
No wiem.... nio to wstawiam:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img216.imageshack.us/img216/1926/gangstaff0eh.jpg[/img][/URL]
Ten AST jest extra nie ??? Ma super umaszczenie i w ogóle !!!Podobny do Dinusi też taki krówkowaty ;)
A ten jest slodki to Staffik z jakiejś czeskiej stronki wygląda jak amstaff nie ???
[URL=http://img216.imageshack.us/my.php?image=sztafcio3yi.jpg][img]http://img216.imageshack.us/img216/6048/sztafcio3yi.th.jpg[/img][/URL]