Jump to content
Dogomania

florida_blue

Members
  • Posts

    2903
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by florida_blue

  1. [quote name='maggie1971']Jeśli nikt nie da rady go podrzucić bliżej mnie to najwyżej go odbiorę z częstochowy. Wtedy niestety będę potzrebowała troszkę pieniędzy na zwrot kosztów paliwa.:oops:[/quote] Moze byc transport kolo 8 rano jutro (czwartek) z częstochowy do katowic dla collie. bylby w katowicach kolo 9 . maggie, uciekam od kompa teraz, napisz mi smsa czy pasuje ci taka godzina 507 384 974
  2. rudzielca zarezerwowalam :) czeka na transport... mamy cos ???
  3. oj oj oj ... kraków przed sobotą ...?
  4. oj kurcze, zmartwiłam się ... kciuki za Ninusie trzymamy
  5. Może Lucky też się przyzwyczai do spania w pomieszczeniu :) dobrze ze juz sie nie awarnturuje ;)
  6. to będzie siostrzyczka Lucky'ego :loveu:
  7. [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/modules/mx_smartor/album.php?smartor_mode=album_pic&pic_id=1029[/IMG]
  8. musisz link do zdjecia mieć. tam gdzie odpisujesz na post masz taką ikonkę "obrazeczek" tak wstawiasz link do fotki
  9. nie moge go sobie wyobrazić w ogródku, w domu... Cały czas staje mi przed oczami tak jak go widziałam za pierwszym razem. Padał deszcz - a on leżał pod krzaczkiem zwinięty w kłębek, duży szary kłębek... Zatrzymałysmy się a on podniósł głowę, wstał, chwile nas obserwował po czym odszedł powoli w krzaki.
  10. dziękuję karolinko, że się zarejestrowałaś tutaj :) mam nadzieję, że bedziesz nam przysyłać fotki z nowego domku :) Ula pisze ze Lucku strajkuje o odmawia wejścia do budy :/ i łazi taka zmokła kura ... Ula pusci go luzem po podwórku, bo Lucky w domu też nie chce siedzieć ... pewnie biedaczek zestresowany z powodu nowego miejsca pobytu... Mam nadzieje, że u Ciebie juz się zadomowi - może wtedy bedzie chciał wchodzić do domu?
  11. merle ma powodzenie :) zresztą nic dziwnego, bo jest piekny. Rudzielec wciąż czeka - bardzo bardzo :) Rzeszów jest blisko karolaj. (blisko to pojęcie względne, jedyne 50 km)
  12. wiec psiak jedzie do karolaj z owczarkowego forum. Zostaje jeszcze rudzielec ...
  13. [URL]http://www.allegro.pl/item383908704__owczarek_szkocki_collie_merle_zobacz_.html[/URL] merle i rudzielec: [URL]http://www.allegro.pl/item383928017__owczarek_szkocki_collie_rudy_zobacz_.html[/URL]
  14. co tak po troszku te zdjecia wstawiasz ??????????? PIĘKNY JEST
  15. [quote name='nika28']On ma jedno niebieskie oko czy mi się zdaje ??? :roll:[/quote] Ula pisała, że ma taką plamkę .... Trzymam kciuki za sąsiadów, żeby wytrzymali :modla:
  16. a Popi jest malutka ... taka drobna... Myslę, ze jest towarzyską świnką, wiec nie powinno byc problemów :)
  17. merle musi mieszkać w takich warunkach - przynajmniej nie jest psem widmo jak do tej pory ;) Po tych gonitwach za nim po lesie - chciałabym go chociaż DOTKNĄĆ :D:D:D Jesli Ula dostarczy go do weta- zostanie przebadany i bedzie ciachnięty - no i gotowy do adopcji. Szukamy domku PILNIE PILNIE żeby nie musiał być długo zamkniety w kojcu... Mam wrazenie, że mieszkał na dużym podwórku - stąd strach przed zamknieciem - z smyczy nie zna po prostu. Jak sobie przypomne te nasze biegi przełajowe.... Ula pisała , ze ludzie go odganiali, rzucali w niego kamieniami...
  18. stan na dzien dzisiejszy - zamówiona Tiramisu jeśli bedzie dziewczynką, Popi pojechała by do Kalci... Zostają jeszcze 3 maluchy.
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112664[/URL] dziękuję Halinko - a ja na forum dogomanii :)
  20. Lucky - młody owczarek szkocki, porzucony przez własciciela, błąkał się około dwóch miesięcy. Bardzo przyjazny, lubi dzieci, koty, nieagresywny w stosunku do psów. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym Kamila 507 384 974 [CENTER] [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky1.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky1.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky2.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky2.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky-3.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky-3.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] ***************************** [/CENTER] Owczarek szkocki, samiec, młody, łagodny. [CENTER] [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.thumbnail.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  21. słuchajcie to jest TEN collie, którego nie mogliśmy złapać!!! Własnie on miał jechac do C&C na tymczas (ale zrozumiałe ze nie mogła czekać na nieistniejącego psa) Dopiero teraz zauważyłam, że ma troche kremowego na pyszczku. Lucyja, jego foty też przesyłam do ciebie.... Ten schroniskowy i merle - oba są do adopcji. Ula przywieziesz go w najblizszym czasie do weta?
  22. Bonzo :) lecimy w góre :) dzisiaj pojechał na tymczas Bob, nasz krótkonogi rottek. Tobie też się poszczęsci napewno :)
×
×
  • Create New...