-
Posts
2903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by florida_blue
-
[quote name='maggie1971']Jeśli nikt nie da rady go podrzucić bliżej mnie to najwyżej go odbiorę z częstochowy. Wtedy niestety będę potzrebowała troszkę pieniędzy na zwrot kosztów paliwa.:oops:[/quote] Moze byc transport kolo 8 rano jutro (czwartek) z częstochowy do katowic dla collie. bylby w katowicach kolo 9 . maggie, uciekam od kompa teraz, napisz mi smsa czy pasuje ci taka godzina 507 384 974
-
rudzielca zarezerwowalam :) czeka na transport... mamy cos ???
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
oj oj oj ... kraków przed sobotą ...? -
Shar pei NINA zamieszkała u malvy :)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
oj kurcze, zmartwiłam się ... kciuki za Ninusie trzymamy -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Może Lucky też się przyzwyczai do spania w pomieszczeniu :) dobrze ze juz sie nie awarnturuje ;) -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
to będzie siostrzyczka Lucky'ego :loveu: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/modules/mx_smartor/album.php?smartor_mode=album_pic&pic_id=1029[/IMG] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
musisz link do zdjecia mieć. tam gdzie odpisujesz na post masz taką ikonkę "obrazeczek" tak wstawiasz link do fotki -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
nie moge go sobie wyobrazić w ogródku, w domu... Cały czas staje mi przed oczami tak jak go widziałam za pierwszym razem. Padał deszcz - a on leżał pod krzaczkiem zwinięty w kłębek, duży szary kłębek... Zatrzymałysmy się a on podniósł głowę, wstał, chwile nas obserwował po czym odszedł powoli w krzaki. -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
dziękuję karolinko, że się zarejestrowałaś tutaj :) mam nadzieję, że bedziesz nam przysyłać fotki z nowego domku :) Ula pisze ze Lucku strajkuje o odmawia wejścia do budy :/ i łazi taka zmokła kura ... Ula pusci go luzem po podwórku, bo Lucky w domu też nie chce siedzieć ... pewnie biedaczek zestresowany z powodu nowego miejsca pobytu... Mam nadzieje, że u Ciebie juz się zadomowi - może wtedy bedzie chciał wchodzić do domu? -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
merle ma powodzenie :) zresztą nic dziwnego, bo jest piekny. Rudzielec wciąż czeka - bardzo bardzo :) Rzeszów jest blisko karolaj. (blisko to pojęcie względne, jedyne 50 km) -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
wiec psiak jedzie do karolaj z owczarkowego forum. Zostaje jeszcze rudzielec ... -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item383908704__owczarek_szkocki_collie_merle_zobacz_.html[/URL] merle i rudzielec: [URL]http://www.allegro.pl/item383928017__owczarek_szkocki_collie_rudy_zobacz_.html[/URL] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
co tak po troszku te zdjecia wstawiasz ??????????? PIĘKNY JEST -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']On ma jedno niebieskie oko czy mi się zdaje ??? :roll:[/quote] Ula pisała, że ma taką plamkę .... Trzymam kciuki za sąsiadów, żeby wytrzymali :modla: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
merle musi mieszkać w takich warunkach - przynajmniej nie jest psem widmo jak do tej pory ;) Po tych gonitwach za nim po lesie - chciałabym go chociaż DOTKNĄĆ :D:D:D Jesli Ula dostarczy go do weta- zostanie przebadany i bedzie ciachnięty - no i gotowy do adopcji. Szukamy domku PILNIE PILNIE żeby nie musiał być długo zamkniety w kojcu... Mam wrazenie, że mieszkał na dużym podwórku - stąd strach przed zamknieciem - z smyczy nie zna po prostu. Jak sobie przypomne te nasze biegi przełajowe.... Ula pisała , ze ludzie go odganiali, rzucali w niego kamieniami... -
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
florida_blue replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekam na kontakt .... -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112664[/URL] dziękuję Halinko - a ja na forum dogomanii :)
-
Lucky - młody owczarek szkocki, porzucony przez własciciela, błąkał się około dwóch miesięcy. Bardzo przyjazny, lubi dzieci, koty, nieagresywny w stosunku do psów. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym Kamila 507 384 974 [CENTER] [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky1.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky1.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky2.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky2.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky-3.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/lucky-3.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] ***************************** [/CENTER] Owczarek szkocki, samiec, młody, łagodny. [CENTER] [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.thumbnail.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
słuchajcie to jest TEN collie, którego nie mogliśmy złapać!!! Własnie on miał jechac do C&C na tymczas (ale zrozumiałe ze nie mogła czekać na nieistniejącego psa) Dopiero teraz zauważyłam, że ma troche kremowego na pyszczku. Lucyja, jego foty też przesyłam do ciebie.... Ten schroniskowy i merle - oba są do adopcji. Ula przywieziesz go w najblizszym czasie do weta?
-
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
Bonzo :) lecimy w góre :) dzisiaj pojechał na tymczas Bob, nasz krótkonogi rottek. Tobie też się poszczęsci napewno :)