[quote name='Rybc!a']Elbląg zebrał na dzień dzisiejszy około 400 podpisów![/quote]
Tak dzisiaj zebraliśmy tyle podpisów. Akcja super. Byłyśmy trzy dogomaniaczki: Rybc!a, Uleńka (walcząca o login na dogo ;) ) i ja.
...niewiele, ale przyjaciele z Młodych Demokratów pomogli nam niesamowicie. Mieliśmy media od czwartku, pozwolenia, stolik i kuuuupę chętnych i służących podpisem ludzi!!!!!!!! Było nas maleńko, ale akcja rewela!!!!!! Ludzie zjeżdżali się z różnych krańców miasta, tylko i aż, po to by podpisać! Byliśmy od 10 do 14, a zanim się rozstawiliśmy to już czekały osoby na listę.
Super, działamy dalej!
Dziękuję!!!