Jeżli dzisiejsze wpłaty wejdą tak jak są zapowiadane to sprawa wyglada tak:
200,00 zł
- 50,00 zł AgaiTheta (wpłacę po niedzieli, ale liczymy, że są)
- 15,00 zł jest już na AFN
- 50,00 zł karina1002
- 100,00 zł mm.templum :loveu:
_____________
[SIZE=3][COLOR=red][B]15,00 zł zostaje dla Dzidzi[/B][/COLOR][/SIZE]
Wpłaty:
[B]Alarmowy Fundusz Nadziei na Zycie[/B]
[B]Dorota Romaniuk[/B]
[B]Karabeli 4 m 97[/B]
[B]01-313 Warszawa[/B]
[LEFT][I][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/I]
[I][B]MultiBank[/B][/I][/LEFT]
[LEFT][I][SIZE=3][COLOR=red]z dopiskiem: "Rottka Żory"[/COLOR][/SIZE][/I][/LEFT]
[LEFT][I][B]Pamiętajcie o tytule![/B][/I][/LEFT]