pies jest w [B]Ostródzie[/B] a Pan w [B]Poznaniu[/B]?
(w pierwszym poście nie ma miasta)
z Ostródy pociąg pospieszny 6:54, w Poznaniu na 11:25
z Ostródy pociąg pospieszny 13:54, w Poznaniu na 18:25
oprócz tych są jeszcze połączenia z przesiadką
ale
[quote][FONT=verdana, tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=Sienna][B]Pies w PKS:[/B][/COLOR] Generalnie: [B]kaganiec, ważna książeczka szczepień (wścieklizna), smycz, i nie sadzać psa na siedzeniu.[/B] Nie ma jednolitych zasad, bo nie ma jednego PKS. Na tej samej linii mogą jeździć autobusy należące np. do PPKS Warszawa i PKS Bydgoszcz – w każdym mogą być inne zasady. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote][FONT=verdana, tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000]
...i w zasadzie to samo w [URL="http://www.intercity.pl/25"]PKP[/URL]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]