Jump to content
Dogomania

kiwi-ona

Members
  • Posts

    66
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kiwi-ona

  1. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6858/p1100846.jpg[/IMG] wklejam więcej zdjęć, może kogoś złapie za serducho :) Ulaa charakterek to on ma ;) Przez pierwsze 2 dni był cichutki i przestraszony, teraz zaczyna brykać ;) Już zapomniałam, że pies może tak wysoko podskakiwać (jak sprężynka ;) ) Tabletki (zażywa 2 razy dziennie) przemycam w jedzonku.
  2. [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2185/p1100840.jpg[/IMG] [img]http://img249.imageshack.us/img249/9458/p1100824w.jpg[/img]
  3. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9140/p1100839n.jpg[/IMG] fotki nie są zbyt dobrej jakości, bo Wojtuś nie usiedzi w jednym miejscu, tylko ciągle biega :)[IMG]http://img375.imageshack.us/img375[/IMG]
  4. [URL="http://img228.imageshack.us/img228/9"][img]http://img228.imageshack.us/img228/9[/URL][/img][U][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9[/IMG][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3009/p1100828e.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9[/IMG][/U][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3009[/IMG]
  5. Robię sprostowanie u mnie nie ma Browara, tylko Wojtuś [url]http://www.dogomania.pl/threads/186073-powodzianin-Wojtu%C5%9B-tymczasowo-u-mnie-%29[/url]
  6. podstronka mojego Wojtusia http://www.dogomania.pl/threads/186073-powodzianin-Wojtu%C5%9B-tymczasowo-u-mnie-%29
  7. Ze zdjęć zamieszczonych na stronie schroniska błędnie go zidentyfikowałam ;) Byliśmy dzisiaj u weta, pani sprawdziła chip i okazało się, że jestem tymczasową właścicielką Wojtusia :loveu: Psiak od lutego był w schronisku. Ma coś w oskrzelach (kaszle, kicha, gile mu z noska lecą), więc dostał 3 zastrzyki i antybiotyk przez tydz. Ze względu na swój podeszły już wiek (wet określiła go na ok. 10 lat) wydaje się mieć pewne problemy ze słuchem i niedowidzieć. Stosujemy również suplement witaminowy na sierść, bo jest łysy w okolicach szyi (ewidentne ślady po zbyt ciasnym łańcuchu) i ma łupież. Musiałam mu opitolić okolice tyłka, bo miał w sierści gumę do żucia :sad: Jest niedożywiony, gdy się go głaska sama skóra i kostki:placz:. Mimo nie najlepszej kondycji jest przekochany :loveu: Staram się go teraz 'podrasować' i jak już będzie zdrowiutki oddam w dobre ręce, bo do schroniska nie wróci napewno. PS zamieszczę jego zdjęcia jeśli mnie nauczycie:eviltong:
  8. kochani ja juz nie wyrabiam, leżę koło mojego powodzianina i płaczę- wiem napewno, ze go do schroniska nie oddam ;( Jest chory, nie wiem, czy go na Rybną wieźć (po stanie, w jakim jest psiak nie ufam do końca schronisku) czy do mojego weta (i kilkadziesiąt lub set zł poszło)... Mój brat powiedział, że 'po moim trupie' go zwrócimy, chciałabym znaleźć mu stały domek z kochajacymi opiekunami
  9. [quote name='Anashar']Browara ja wczoraj kontrolowałem w boksach, poszedł jako ostatni do dwóch Pań. Strasznie było mi go żal, bo to naprawdę fajny pies, tylko wycofany i przestraszony.To Wy go brałyście kiwi-ona?[/QUOTE] to mi teraz zadałeś klina :eek3: to może ja nie mam Browara? Na zdjęciu wygląda bardzo podobnie,więc doszłam do wniosku, że tak się wabi mój powodzianin; ale ja byłam po niego sama.
  10. fizia właśnie ten, znalazłam tą fotkę na stronie stąd wiem jak ma na imię. Z tym, ze w realu gorzej wygląda, z szyi zeszła mu cała sierść i próbuję ustalić, czy to od zbyt ciasnego łańcucha, czy choroba skóry. Wydaje mi się też, że kaszle i z nosa gile mu lecą. Rano zwymiotował. Do weta jadę z nim niestety dopiero jutro.
  11. Imię 'browar' coś Wam mówi? Prawdopodobnie jest u mnie, ale wygląda fatalnie :/ Poszukuję info, czy był na jakimś leczeniu???
  12. [quote name='Dora']kiwi-ona mozesz zobaczyc czy jest tam biala sunia husky !!!!![/QUOTE] Dora nie widziałam żadnej husky, byłam w 2 stajniach, ale jak wcześniej pisałam jest tam ogromny ruch więc moze przeoczyłam..
  13. [quote name='salibinka']Z tego, co widziałam - nie ma chyba takiego spisu (?!) - wchodzi się do stajni, wybiera psa, spisano moje nazwisko, adres i telefon w notesie, ale nie przypisano konkretnego psa. Wszystko dzieje się bardzo szybko.[/QUOTE] No właśnie, tam panuje totalny chaos, ale z tego co widziałam nawet sporo chętnych na opiekę się znajduje :) Upatrzyłam sobie spokojnego psa, to ktoś mnie ubiegł :) Później znowu :) Najwięcej chętnych jest wiadomo na mniejsze psy i raczej te spokojne
  14. Rodzina mnie zabije, ale przygotowałam 3 miejsca u siebie, zaraz jadę na kobierzyńską (rzut beretem ode mnie) mam tylko nadzieję, że tymczasowi lokatorzy nie zjedzą mojego Gargulca ;)
  15. Ja niestety nie mam miejsca w domu, tylko spory ogród :/
  16. Ok dokonałam wreszcie przelewu za 2 miechy:) Prosze tam przeprosić p.Kierownika, że z poślizgiem, ale u mnie z kasą to tak różnie bywa.. Tatusiowy 1% też poszedł:) Jak się ma mój kochany Rudolf?? Teraz jak jest ciepło to pewnie wyleguje sie przed budą?:D Strasznie chciałabym go kiedyś odwiedzić:p Pozdrowienia dla wszystkich pracowników schroniska
  17. A ja tak cichutko, o malutką fotke Rudolfa moge prosić? Schronisko the best, Tata ma się rozliczać to już mu truje, żeby ten 1% na zwierzaki był:)
  18. Ale mi wstyd efra-husky... ale dalej chora jestem, więc ten 26 niewypalił :placz: W związku z tym my z Garguśkiem piszemy się jak cieplej będzie...
  19. No to przyszła niedziela lub sobota, co Wy na to? 2tydz. jestem paskudnie chora, ale myśle że na 26lutego wreszcie wydobrzeje... Mój myszaq obiecał że nas zawiezie, więc dopasuje się jeżeli chodzi i o miejsce :p
  20. Jasne jasne idziemy:) Tylko niektórzy pracują i ferii nie mają:P piątek popołudnie albo weekend jesteśmy do dyspozycji:)
  21. Popłakałam się :( Tak mi żal tych psiaków:placz: Jabym wzieła wszystkie gdybym miała gdzie...
  22. Prędzej Brozia :) Chociaż ja mam taką propozycje, poczekajmy na efre-husky, czym nas będzie więcej tym lepiej. Ja mam 19 mega ważny egzamin i muszę się dużo uczyć:-(. Potem jesteśmy cali Wasi;)
  23. NH? hmmm 2 koniec Krakowa jak dla mnie :P Łąki obok NCKu to nawet niewiem gdzie są:oops: Ale jak ustalimy i będzie miało się tam odbyć, to jakoś dojedziemy z Gargusiem tymi 5 autobusami:lol:
  24. Mój Gargś ma beczułkę metalową. Kupiłam, napisalam w środku, mocno zakręciłam i jest:lol: ... Co jakiś czas podczas głaskania sprawdzam, czy nic się nie obluzowało. Ani razu nie dokręcałam, więc jestem zadowolona:p Dałam za nią ok 4,50-5 zł w osiedlowym zologiku, więc nawet jeśli kiedyś by ją zgubił, nie rozpaczalibyśmy;) .
  25. Właśnie widzialam te karmy, tylko teraz zastanawiam się.... On mieszka w boksie z dwoma malusimi, młodymi pieskami. Oczywiste raczej jest, że będą jadły razem. Jak ktoś napisał na innym wątku "pracownicy nie będą przecież stali i odganiali kijem pozostałych". Więc chyba jednak coś uniwersalnego. Niemniej prosze o adresik na privie, jeżeli tylko mają bezpłatną dostawę:lol:
×
×
  • Create New...