Witam, witam i u siebie :D
Dzis bylysmy na fotkach z Setem i Paula, lecz wspolpraca psow byla masakryczna xd ale cos tam wyszlo xd Jak bd na kompie, to wstawie.
Kurde, potrzebuje psa na spacery, ktory nie zrezygnuje z zachecania Sary do zabawy, bo ona chce, lecz nie umie :( A Setu i Nico juz zrezygnowali...
Grupa spacerowa liczy ponad 140 czlonkow, a na spacer zero chetnych, ehh...