no właśnie nie rozumiem czemu wiele ludzi uważa, że ich pies "bez rodowodu" nie jest kundelkiem? ależ jest. tylko, że wbrew ich mniemaniu to nie znaczy, że jest gorszy. No, ale nie wszyscy tak uważają... Stąd wolą sobie wmawiać, że mają rasowego. A nie kundelka w typie rasy. Moni@ zazwyczaj ludziom na forach chodzi właśnie o to, że kupując z pseudohodowli trafia się najczęściej na zwierzaki chore. :/