wellington
Members-
Posts
5144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wellington
-
[quote name='matinestka'][CENTER] brak mi słów..... po pprostu czysta kwintesencja..... :loveu::loveu::loveu: :bluepaw: [/CENTER] [/quote] Nugat w miodzie :loveu:
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] za to bardzo sie ciesze, ze na spokojnie iti pojedzie z diuną do niemiec, że na spokojnie załatwimy sprawę. [/quote] Ooooo ? To juz postanowione ze Iti jedzie do Niemiec z diuna ? [QUOTE]że na spokojnie załatwimy sprawę.[/QUOTE] My? T.zn.kto ? -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Z przerazenia sie cos podublowalo - moze przez te Gore :evilgrin: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Tak tak zgadza się, przyznam ze z Jasną Góra poniekąd również....[/quote] Nie wiem co tym myslec :look3: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']dobrze , ze się chlopak dorobil choc 1 ogloszenia , ale to za malo - Aga daj link jaki tekst dalas/ ?[/quote] Isadora tez dziala = rzezbi, ale chyba musi wpierw wrocic z Jasnej Gory i nozki wyleczyc :diabloti: -
[quote name='tamb'] mają do mnie żal. O co? Nie wiem, czyba, że za szybko, że sama, że sie nie pożegnały..... Jak widać nie udało mi się pogodzić dobra Syrii i dobrego samopoczucia osób, ktore polubiły sunię. [/quote] Nie rob sobie wyrzutow ! Liczy sie dobro psa i nic wiecej. Jesli intuicyjnie czujesz ze domek w porzadku powinnas sie tym kierowac ! Jestem pewna ze bedziesz przez jakis czas utrzymywac regularnie kontakt z panstwem - to najlepszy sposob zeby jakies resztki ew. 'watpliwosci' rozwiac :eviltong:
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Pugi sie przypomina ! -
[quote name='agamika'] a to spryciula schowała ta karmę ...[/quote] Musiala sie strasznie wstydzic bo skrupulatnie przykryla roznymi szmatami :lol:
-
Rwa sie o Syrie :lol: A ja przed chwila znalazlam w aucie sznur Syrii do obgryzania i rzucania oraz...dwie kupki suchej karmy zwroconej :p. Nareszcie wiem skad te 'dziwne' zapachy sie wziely ;)
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][CENTER][B]Podlinkowany banerek:[/B] . [/CENTER] [/quote] Isadora - banerek serce sciska :-( -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']znalazłam tego Gizmo, chyba to ten. Trafił tam czyżby wczoraj, czy źle czytam, a aktualizowali wczoraj: [URL="http://217.20.127.128/baseportal/Hunde/Tierhilfe_Griechenland/detailansicht_HappyEnd&Id=80788"]Tierhilfe Griechenland - Gismo (S.) (Mischling) ID-80788 Happy End[/URL][/quote] Chyba nie TEN Gismo, bo na w.w. stronie pisze ze jest w Pulheim, blisko Kolonii, i ze zostaje w na stale w dotychczasowym dt ([COLOR=#000000][FONT=arial,helvetica][SIZE=2]"DER KLEINE GISMO DARF BEI SEINER PFLEGEFAMILIE BLEIBEN".)[/SIZE][/FONT][/COLOR] -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
wellington replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Isadora, dziekuje ! Rzezbisz juz ;) ? -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Juterkiem poczytam, bo z tytułu może wynikać, że dla Czarusia dom u pani Ines jest docelowym. Widząc Twój wpis/ pytanie, chciałam na szybko znaleźć Ci ten wątek.[/quote] Z tytulu watku jednoznacznie wynika ze dom docelowy. Dziekuje za ekspresowe dzialania poszukiwawcze :lol: -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
wellington replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Astartee, dziekuje ! Kalma wyglada coraz piekniej i coraz mlodziej, jak to jest mozliwe ??? Czy dalej taka namolna przylepa z niej :eviltong: ? W Krakowie byl bardzo podobny piesek do Kalmy, Kokosik, zobacz sama , post # 404 : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-broszka-teos-kokosik-maja-domy-tobi-lucek-pik-us-nadal-czekaja-132280/index14.html[/url] Znalazl szybko domek - nic dziwnego, przy taaakich uszach :evil_lol: -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Czy to nie ten wątek? O ten Ci chodziło? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kaleki-czarus-ma-juz-autko-jest-szczesliwy-w-swoim-domu-fot-str-122-123-130-a-27386/[/URL] Zerknij str. 147 - psiaki na wózeczkach. Wrzuć Welli słowo Ines w przeszukanie tego wątku, wyskoczą Ci posty z odniesieniami.[/quote] O rany ! To sparalizowany Czarus juz od roku 2006 u Ines ! -
[quote name='agamika'] i troszke mogłaby tez zrzucić wagi ;)[/quote] Serduszko by tez sie ucieszylo, byloby mu lzej ;)
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Czy ktos moze wie o ktorego Czarusia chodzi, ktory jest u pani Ines ? Czy ten Czarus mial moze watek ?[/quote] Ponawiam pytanie, to wazne ! -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Mnie samej, a piszę wyłącznie za siebie, kontakt z DT/ DS, rozmowa etc. nie wystarczają (wątki z dogo o złych losach psów, zwrotach adopcyjnych, rozmowy z innymi ludźmi z dogo i spoza dogo o adopcjach, efekt własnych wizyt przedadopcyjne po wcześniejszych "ćwierkająco - słodkich" rozmowach z chętnymi uprawniają mnie do takiego osądu[/quote] Nie piszesz wylacznie za siebie ! Mysle ze wiekszosc odpowiedzialnie myslacych tez tak uwaza. Rozmowy telefoniczne, maile, fotografie, to jedynie preselekcja , taki wstep do dalszych pertraktacji (lub odrzucenie , oczywiscie , :diabloti:) Nic nie zastapi [B]poznania osobiscie [/B]przyszlego opiekuna i wrazenia jakie zrobi na nas. I mimo najbardziej rygorystycznych warunkow moga sie zdarzyc wpadki :( [quote]nie miałabyś kogoś znajomego, mieszkającego bliżej pani[/quote]Otoz w tym wlasnie sek sprawy. Wlasciwie nie mam tam zadnych kontaktow :shake: Zastanawiam sie w jaki sposob kogos wierzytelnego i przyzwoitego, godnego [B]naszego[/B] zaufania tam wytrzasnac :roll:. Trudna sprawa... -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Czy ktos moze wie o ktorego Czarusia chodzi, ktory jest u pani Ines ? Czy ten Czarus mial moze watek ? -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']A nie ma żadnej dogomaniaczki z Niemiec na forum, jeżeli Pani zaprasza, to może spróbować z wizytą[/quote] To bylby strzal w dziesiatke ! -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']znalazłam tego Gizmo, chyba to ten. Trafił tam czyżby wczoraj, czy źle czytam, a aktualizowali wczoraj: [URL="http://217.20.127.128/baseportal/Hunde/Tierhilfe_Griechenland/detailansicht_HappyEnd&Id=80788"]Tierhilfe Griechenland - Gismo (S.) (Mischling) ID-80788 Happy End[/URL][/quote] Jesli to ten w.w. Gismo to pisze, ze zostaje on w smoim dt na stale. Pochodzi z Hiszpanii, nie jest niesprawny, tylko po koszmarnych przejsciach. -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
wellington replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam wlasnie z pania Ines. 1) Mieszka w Eschwege, ok. 300 km od Frankfurtu, ok. 150 km od Kassel. Dosc prosta osoba, ale moze z wielkim sercem - tego przez telefon nie ustalisz :smile: 2) Wspomaga ja finans. For Animals, pani Lehmkämper, cala robote wykonuja pani Ines i jej maz. 3) U niej w domu sa nastep. pieski specjalnej troski : Czarus Major Gizmo (to jest piesek z Grecji, przekazany do Niemiec przez [URL="http://www.tierhilfe-griechenland.de/"]Tierhilfe Chalkidiki-Griechenland e.V.[/URL]), piesek podobno jest na tej stronie 4) Bursztyna nie ma u niej 5) pani Ines twierdzi ze wszystkie te psy maja szanse na adopcje jesli sie znajdzie jakis wariat na punkcie psim.