Nie wiem nic o ogłoszeniach w gazetach - myślę o Wyborczej i Rzeczpospolitej. Macie doświadczenia w umieszczaniu tam ogłoszeń? Próbowałam się dodzwonić pod numer telefonu do zamieszczania bezpłatnych ogłoszen w Wyborczej (podany w "przyklejonych"), ale nikt tam nie odbiera.
Wiem, że jest jeszcze Oferta, ale nie mam dobrych doświadczeń z tą gazetą. Ogłaszałam tam Zorra i Ci ludzie jacys tacy niefajni dzwonili niestety :(
Jeszcze plakaty trzebaby zrobić...