założyłam 2 wątek, może ktoś zauważy...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1509014#post1509014"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1509014#post1509014[/URL]
mam nadzieję, że nie będziecie mieć mi tego za złe...
mogę też założyć na forum weterynaria na GW, tylko proszę o pozwolenie :)