Mosii, Pele znajdzie dom. Musi! Musimy w to wierzyć, choć przecież od początku wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie.
Ja jestem za tym, żeby jak najwięcej pseudohodowli zniknęło, masz rację, że póki są nabywcy, to i podaż się znajdzie.
Ale gdyby tak był obowiązek rejestracji każdej hodowli i słone opłaty za rozmnażanie psów i surowe kary za ich rozmnażanie bez rejestracji to może coś by to dało.