Jump to content
Dogomania

Aganiok

Members
  • Posts

    2304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aganiok

  1. I ja myślę, że nigdzie nie będzie jej lepiej ;)
  2. My tego nigdy nie zrozumiemy, zwyrodnialcom zawsze będzie wszystko jedno. Byle kasa im wpływała do kieszeni :-( :shake: :angryy:
  3. trzymamy mocno!!! Oby się Pelusiowi udało! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  4. oj a ja nie wiem czy ma więcej niż 10... jest mocno zniszczona - zobaczcie te obwisłe sutki, ale oczy błyszczące...śliczna sunia i widać, że odżyła na spacerze. Kurcze, tak jak Gosia nie moge przestac o niej myśleć....:-(
  5. [quote name='joaaa'] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4903/94dd.jpg[/IMG][/quote] żabka :loveu:
  6. Dziewczyna potrzebuje wózka dla psa, wątek z froum weterynarii. Może któraś z Was mogłaby jej coś poradzić. [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=525&w=43601430&a=43601430"]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=525&w=43601430&a=43601430[/URL]
  7. a co z uszami? Nie mają fafluny potem problemów po takich szaleństwach w wodzie??
  8. MOgę go wystawić, tylko napiszcie mi kilka słów o nim i jakieś namiary.
  9. a może decyzję podejmie... Tosia? :lol: :cool3:
  10. Ba...mąż każe to trzeba słuchać! :evil_lol:
  11. po 26 wniosę opłatę. Kurcze, ale to nie rozwiązuje problemu.
  12. Ja wpadnę ale dopiero w połowie lipca będę wolniejsza :-)
  13. [quote name='Bodziulka']Czyżby ktoś ćwiczył podbieranie piłki - może chce jechać na mistrzostwa za 4 lata :cool3:[/quote] no własnie. Wyślemy nasze fafluny, na pewno zagrają lepiej niż wczoraj nasze "orły" bez piórek :mad:
  14. Mosii ja zaglądam jak tylko wchodze na dogo. Ale piszę rzadko, żeby nie zaśmiecać.
  15. Tak, a Tekila robi śmieszne miny, jest taki ciągle zdziwiony :)
  16. Mosii, Pele znajdzie dom. Musi! Musimy w to wierzyć, choć przecież od początku wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Ja jestem za tym, żeby jak najwięcej pseudohodowli zniknęło, masz rację, że póki są nabywcy, to i podaż się znajdzie. Ale gdyby tak był obowiązek rejestracji każdej hodowli i słone opłaty za rozmnażanie psów i surowe kary za ich rozmnażanie bez rejestracji to może coś by to dało.
  17. Tosiula jest przepiękna. Monika wielkie dzięki za uratowanie maleństwa! :loveu:
  18. [SIZE=7]:new-bday: Sto lat dla Szpilusi! :Rose: :BIG: :tort: :cunao: :cunao: :drink1: :laola: [/SIZE]
  19. Jeszcze, jeszcze! My chcemy Imbirka! Nas nie da rady zanudzić :razz: Imbirek to specjalista od slodkich boksiowych minek i "zatroskanych" boksiowych oczek :)
  20. Ale fajnie! Czekamy na zdjęcia kluseczki! :multi:
×
×
  • Create New...