-
Posts
2304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aganiok
-
Buahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobre
-
:diabloti: [SIZE=1]Mam psa [FONT=Times New Roman]l[/FONT]abradora i w[FONT=Arial]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]a[/FONT][FONT=Arial]ś[/FONT][FONT=Times New =oman]nie kupi[/FONT][FONT=Arial]ł[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]em worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czeka[/FONT][FONT=Arial]ł[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]em w kolejce do kasy. Kobieta za mn[/FONT][FONT=Arial]ą[/FONT] [FONT=Times New =oman]zapyta[/FONT][FONT=Arial]ł[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]a czy mam psa ?(!) Bez zastanowienia odpowiedzia[/FONT]łem, że nie i właśnie ponownie rozpoczynam diet[FONT=Arial]ę[/FONT] [FONT=Times New =oman]Pedigree Pal, chocia[/FONT]ż nie powinienem, bo ostatnio wyl[FONT=Arial]ą[/FONT][FONT=Times New =oman]dowa[/FONT][FONT=Arial]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]em w szpitalu. Ale zdo[/FONT]łałem zgubić ponad 20 kg zanim obudzi[FONT=Arial]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]em si[/FONT][FONT=Arial]ę[/FONT] [/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]na oddziale intensywnej terapii z rurami w wi[/FONT][FONT=Arial]ę[/FONT][FONT=Times =ew Roman]kszo[/FONT][FONT=Arial]ś[/FONT][FONT=Times New =oman]ci moich otworów i z ig[/FONT]łami w obydwu ramionach. Powiedzia[FONT=Arial]ł[/FONT][FONT=Times =ew Roman]em jej,[/FONT] [FONT=Arial]ż[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times =ew Roman]e jest to w sumie idealna dieta i nale[/FONT][FONT=Arial]ż[/FONT][FONT=Times New =oman]y mie[/FONT][FONT=Arial]ć[/FONT] [FONT=Times New =oman]zawsze wy[/FONT][FONT=Arial]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]adowane kieszenie bry[/FONT]łkami Pedigree Pal i zjada[FONT=Arial]ć[/FONT] [FONT=Times New =oman]jedn[/FONT][FONT=Arial]ą[/FONT] [FONT=Times New =oman]lub dwie gdy poczujesz g[/FONT]łód. Jest to [FONT=Arial]ż[/FONT][FONT=Times New =oman]ywno[/FONT][FONT=Arial]ść[/FONT] [FONT=Times New =oman]zawieraj[/FONT][FONT=Arial]ą[/FONT][FONT=Times New =oman]ca wszystkie sk[/FONT]ładniki niezb[FONT=Times New Roman]ę[/FONT]dne do [FONT=Times New Roman]ż[/FONT]ycia i mam zamiar znowu j[FONT=Times New Roman]ą[/FONT] [FONT=Times New =oman]zastosowa[/FONT][FONT=Times New Roman]ć[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]. Musze zaznaczy[/FONT][FONT=Times New Roman]ć[/FONT][FONT=Times New =oman],[/FONT] [FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT=Times New =oman]e teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moj[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New Roman]ą [/FONT][FONT=Times New =oman]opowie[/FONT][FONT=Times New Roman]ś[/FONT][FONT=Times New =oman]ci[/FONT][FONT=Times New Roman]ą[/FONT][FONT=Times New =oman], zw[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]aszcza wysoki facet za t[/FONT]ą kobietą. Zszokowana, zapyta[FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT=Times =ew Roman]a, czy dlatego wyl[/FONT]ądowałem na intensywnej terapii, bo zatru[FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]em si[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT] [FONT=Times New =oman]po[/FONT][FONT=Times New Roman]ż[/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Times New =oman]ywieniem dla psów? Powiedzia[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]em jej,[/FONT] [FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT=Times New =oman]e nie - ale usiad[/FONT]łem na ulicy, by wyliza[FONT=Times New Roman]ć[/FONT] sobie jajka i samochód mnie uderzył. My[FONT=Times New Roman]ś[/FONT][FONT=Times New =oman]la[/FONT][FONT=Times New Roman]ł[/FONT][FONT=Times New =oman]em,[/FONT] [FONT=Times New Roman]ż[/FONT][FONT=Times New =oman]e trzeba b[/FONT][FONT=Times New Roman]ę[/FONT][FONT=Times New =oman]dzie pomóc facetowi za ni[/FONT]ą wyjść ze sklepu, bo ze [FONT=Times New Roman]ś[/FONT][FONT=Times New =oman]miechu prawie straci[/FONT]ł przytomność." [/SIZE]
-
[*] [*] [*] biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem razem z moją Negrunią i innymi naszymi psami. Teraz już nic Ciebie nie boli, nikogo się nie boisz, masz swoją tęczową piłeczkę do zabawy i wiesz jak wiele osób chciało abyś żyła.....żegnaj Bella :-(
-
[quote name='dusje'] 1/realizuje cele okreslone statutem ze srodkow finansowych otrzymywanych z gmin Pani Fundacja takowe otrzymuje a skoro te pieniadze pochodza od podatnikow to wszyscy oni maja prawo do interesowania sie losem psow w Pani schronisku [/quote] ot i to jest całe sedno wszystkiego......
-
To bardzo przykre.......ale wiem, że dezycja jest słuszna i zostało zrobione wszystko. Czasami jednak wszystko, to ciągle za mało........:-(
-
Psy doskonale dają sobie radę na 3 łapkach. Najważniejsze, że ktoś się nim zajął i nie skonał w mękach.
-
Nie mogę zrozumieć, jak można przechodzić obok takiego biedaka i nie próbować mu pomóc??? Co Ci ludzie mają w głowach? Co mają w głowach pracownicy tej hurtowni? Życie im się kiedyś odpłaci za tę straszliwą i okrutną znieczulicę :mad: Piesku, oby Ci już było tylko dobrze w życiu..........
-
Oj Aga.....trzymaj się kochana !!!!! Mam nadzieję, że szybko minie to dziadostwo.
-
cudeńko kochane odżyło.........
-
dla psa ważne jest "tu i teraz" nie da mu się wytłumaczyć, że będzie lepiej, że trzeba przeczekać. Sunia pewnie nigdy niczego dobrego nie zaznała, nawet może nie wiedzieć jak to jest , kiedy jest dobrze :( straszne :(
-
Czytam i śledzę wątek od dawna, czytałam wypowiedzi Pani Kierownik i dochodzę do jedynego wniosku Tam nie powinno być żadnego schroniska, nie spełnia ona żadnej roli, adopcje są fikcją, bo nie wierzę, że przez 2 godziny dziennie w ciągu dnia zjawi się ktoś aby adopotować psa. Ma przecież inne schroniska w dość bliskiej okolicy, które są otwarte w rozsądnych porach. I nie trzeba brać urlopu żeby adoptować psa. WIęc po co ktoś miałby jechać na koniec świata do Krzyczek. Skoro jest Pani tak bardzo zajęta, że nie może otwierać schroniska w weekendy ( chociaż) to absolutnie nie powinna pani prowadzić schroniska. Tyle.
-
Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!
Aganiok replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Magda gratuluję decyzji . Dasz sobie na pewno radę z Zosieńką i wszystko się ułoży. :multi: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Aganiok replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aukcja się skończyła, w przyszłym tygodniu wystawię go jeszcze raz -
[quote name='netti1']ma tak strasznie ucięty ogon ze wszystkimi kręgami ogonowymi ze nie ma czym machac,wisi tylko flaczek skórki:( została wyrzucona z samochodu....[/quote] :angryy: :angryy: :angryy: s..syn a żeby jemu ktoś kiedyś coś uciął a potem go wyrzucił :angryy:
-
to koszmar jakiś :-( a ona patrzy z takim wyrzutem.....biedna sunia
-
[quote] [url]http://i146.photobucket.com/albums/r246/Aga_Z/kwiecie12007102.jpg?t=1176662344[/url][/quote]piękna sylwetka....Aga nie poznałam Tigry :) faktycznie "wyciągnęła się" dziewczyna :loveu:
-
Wszyscy trzymamy kciuki za Bellunię !!!!
-
Belluniu trzymaj się psinko!!!!!!!!!!!!!!!
-
zaglądamy, cierpliwości......
-
Będziemy trzymać kciuki o 15 w takim razie!!!!
-
rozumiem :( szkoda
-
a może skonsultować jeszcze wyniki z dr Jagielskim w Warszawie??? sama już nie wiem.......:-(
-
Belluniu...........:-(