Jump to content
Dogomania

Cheritka

Members
  • Posts

    5391
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cheritka

  1. A to jest Calineczka ;) [IMG]http://images3.fotosik.pl/240/c4cf63b120b16214.jpg[/IMG]
  2. Ja też takie lubie :razz: [URL]http://i15.tinypic.com/6z95s1k.jpg[/URL]
  3. [IMG]http://images20.fotosik.pl/244/cb534ccf6943fa0amed.jpg[/IMG] Moja ulubiona doniczka [IMG]http://images21.fotosik.pl/189/0c9e52321a9f87ccmed.jpg[/IMG] Chart rosyjski był ze mna od dzieciństwa. [IMG]http://images14.fotosik.pl/23/4338ed6c7bc58d25med.jpg[/IMG] i na koniec dog.
  4. [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/b48f55172687dd9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/4d5fdd0a10e64a53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/214/745011a7e029d29cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/379c148b7dc57d6dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/179/afbc226b058439c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/179/7be771beb2867647med.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/7b257976fa679685.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/2125453a69bedde0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/3e687bec4164bbf2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/bc9d74984470c1e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/94cb54612bbda6cfmed.jpg[/IMG]
  6. Zobaczcie jakie figurki i zabaweczki można zobaczyć z pudelkami [IMG]http://images4.fotosik.pl/214/3f032319d5b92ca2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/8312e6981900339emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/8cbf78c7f94bcf02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/077f50cdd6be1ee2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/816fb47bdcbc5396med.jpg[/IMG] A to mój ostatni banerek [B][COLOR=red]Cheri z Czarnulką [/COLOR][/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/62/13fd991a5ff0555b.jpg[/IMG]
  7. Cos Świątecznego to odrazu zrobi się Wam milej [COLOR=red][B].....................[IMG]http://images33.fotosik.pl/70/df0f4dd1ce5672b8.gif[/IMG]....................[/B][/COLOR] [B][/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/70/8db9a1c841532c9c.gif[/IMG][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=blue][B]Mikołajek[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. Ale trzeba pochwalic Gustawa, to potem będzie wiedział, że robi Ci przyjemność ;). A pudelki zawsze robią tak jak lubi właściciel.:multi:
  9. Już niedługo przyjdzie zima i dopiero zaczniecie narzekać :mad: U mnie dziś jest pięknie i ruszę dziś z aparatem w plener :evil_lol:, jak skończe prace.:eviltong:
  10. [quote name='Doginka']Ewa, patrzę na fotki i nie kojarzę tego miejsca - gdzie to jest???:razz:( chodzi o spacerkowe foty):diabloti:[/quote] To jest nie daleko "Szembeka" :eviltong:
  11. Witanko, mam rozumieć, że ładna pogoda i wszyscy są na zdjęciach plenerowych :roll:
  12. Robisz bardzo ładne zdjęcia plenerowe, no i teren do tego masz ładny, fajnie tam......zazdroszcze spacerków po takich zakątkach.
  13. [quote name='Marzena&Gusti']Nie ma:)Obraziłam się na świat:D[/quote] :Dog_run::tree1::x-mas::BIG::Dog_run:[SIZE=4][COLOR=red][B]O nie wolnio :shake:, bo świat jest piękny, [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]szczególnie jak sie ma 20 lat[/B][/COLOR] [/SIZE] :beerchug: :multi::beerchug:
  14. [B]O fajnie u Was [/B] [B]Dobry Wieczór,[/B] [B]i Dobranoc[/B]
  15. [quote name='Ola164']Ja chcę foty dużego mopa![/quote] A co sprzątanie sobotnie się szykuje :mad:
  16. [quote name='IraKa']Chwilowo zdjęć brak. Chyba będę musiała poczekać do wiosny:roll:[/quote] Czemu do wiosny ????? Zima też jest fotogieniczna ;)
  17. Witanko Gdzie jesteś Marzenko. Czekam na Ciebie i czekam ;)
  18. Ale dużo pudliszonów, czekamy na zdjęcia :cool1:
  19. No to rudej........ dobrej nocki :eviltong:
  20. Macie zdrowie, ja juz idę spać , do juterka, i poprosimy o sesje sobotnią :roll:
  21. No co :diabloti: :evil_lol: my to mówimy, że Dajmus jest od tego uzależniony ;)
  22. Dajmuś bardzo lubi się elektruyzować na kanapie, potem podchodzi do nas i dotyka mokryn noskiem,,,,,,,, wtedy przeskakuja iskierki, dajmus jest zachwycony i znowu idzie sie naelektryzowac :p. Teraz własnie rozładowywuje się na nosie Sylwii :cool3: [IMG]http://images33.fotosik.pl/72/8413f54b065c79c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/122/b2a367e9c59ac2femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/72/c5b2f6c6ca79f196med.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][COLOR=blue][B][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/25227440433a03c9med.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=blue][B]A potem wygląda tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong: [IMG]http://images33.fotosik.pl/72/a76abf7c016a22f9med.jpg[/IMG]
  23. Zdjęcia ze spaceru, spotkaliśmu yorczka, :p [IMG]http://images33.fotosik.pl/71/abf3e317b6c4f6ffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/71/fc97e2ecaabe15d9med.jpg[/IMG] Pogoda była pod psem :shake: :shake: :shake: [IMG]http://images23.fotosik.pl/122/75e65eb70592b427med.jpg[/IMG]
  24. Ale prześliczne dzieciaczki nam pokazujesz ;)
  25. [quote name='ewelinabuck'][B]dziekuje za piekna karteczke:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [B]mam dla was normalnie hit dnia ,zachodze do szkoly w przekonaniu ze pisze probna maturke z biologii poz rozszerz a tu suprise haah nie ma mnie na liscie a nasza bilogoca mowila ze mnie wisala okazalo sie ze jestem na liscie z wosu wos tez rozsz no i pisalam ten wos hahahhahahaah:evil_lol:[/B][/quote] Bardzo prosze, mam nadzieję, że się spodobała ;) ....... A czy Ty lubisz WOS, bo ja wolałam biologię :evil_lol:, ale numer Ci wykręcili.
×
×
  • Create New...