-
Posts
5391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cheritka
-
Ja też takie lubie :razz: [URL]http://i15.tinypic.com/6z95s1k.jpg[/URL]
-
[IMG]http://images4.fotosik.pl/168/b48f55172687dd9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/4d5fdd0a10e64a53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/214/745011a7e029d29cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/379c148b7dc57d6dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/179/afbc226b058439c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/179/7be771beb2867647med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images4.fotosik.pl/168/7b257976fa679685.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/2125453a69bedde0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/3e687bec4164bbf2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/bc9d74984470c1e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/94cb54612bbda6cfmed.jpg[/IMG]
-
Zobaczcie jakie figurki i zabaweczki można zobaczyć z pudelkami [IMG]http://images4.fotosik.pl/214/3f032319d5b92ca2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/8312e6981900339emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/8cbf78c7f94bcf02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/204/077f50cdd6be1ee2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/816fb47bdcbc5396med.jpg[/IMG] A to mój ostatni banerek [B][COLOR=red]Cheri z Czarnulką [/COLOR][/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/62/13fd991a5ff0555b.jpg[/IMG]
-
Cos Świątecznego to odrazu zrobi się Wam milej [COLOR=red][B].....................[IMG]http://images33.fotosik.pl/70/df0f4dd1ce5672b8.gif[/IMG]....................[/B][/COLOR] [B][/B] [IMG]http://images34.fotosik.pl/70/8db9a1c841532c9c.gif[/IMG][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=blue][B]Mikołajek[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Ale trzeba pochwalic Gustawa, to potem będzie wiedział, że robi Ci przyjemność ;). A pudelki zawsze robią tak jak lubi właściciel.:multi:
-
Już niedługo przyjdzie zima i dopiero zaczniecie narzekać :mad: U mnie dziś jest pięknie i ruszę dziś z aparatem w plener :evil_lol:, jak skończe prace.:eviltong:
-
Witanko, mam rozumieć, że ładna pogoda i wszyscy są na zdjęciach plenerowych :roll:
- 21590 replies
-
Robisz bardzo ładne zdjęcia plenerowe, no i teren do tego masz ładny, fajnie tam......zazdroszcze spacerków po takich zakątkach.
-
[quote name='Marzena&Gusti']Nie ma:)Obraziłam się na świat:D[/quote] :Dog_run::tree1::x-mas::BIG::Dog_run:[SIZE=4][COLOR=red][B]O nie wolnio :shake:, bo świat jest piękny, [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]szczególnie jak sie ma 20 lat[/B][/COLOR] [/SIZE] :beerchug: :multi::beerchug:
-
[B]O fajnie u Was [/B] [B]Dobry Wieczór,[/B] [B]i Dobranoc[/B]
- 21590 replies
-
[quote name='Ola164']Ja chcę foty dużego mopa![/quote] A co sprzątanie sobotnie się szykuje :mad:
-
[quote name='IraKa']Chwilowo zdjęć brak. Chyba będę musiała poczekać do wiosny:roll:[/quote] Czemu do wiosny ????? Zima też jest fotogieniczna ;)
-
Witanko Gdzie jesteś Marzenko. Czekam na Ciebie i czekam ;)
-
Ale dużo pudliszonów, czekamy na zdjęcia :cool1:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Cheritka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No to rudej........ dobrej nocki :eviltong: -
Dajmuś bardzo lubi się elektruyzować na kanapie, potem podchodzi do nas i dotyka mokryn noskiem,,,,,,,, wtedy przeskakuja iskierki, dajmus jest zachwycony i znowu idzie sie naelektryzowac :p. Teraz własnie rozładowywuje się na nosie Sylwii :cool3: [IMG]http://images33.fotosik.pl/72/8413f54b065c79c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/122/b2a367e9c59ac2femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/72/c5b2f6c6ca79f196med.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][COLOR=blue][B][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/25227440433a03c9med.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=blue][B]A potem wygląda tak[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong: [IMG]http://images33.fotosik.pl/72/a76abf7c016a22f9med.jpg[/IMG]
-
Ale prześliczne dzieciaczki nam pokazujesz ;)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cheritka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck'][B]dziekuje za piekna karteczke:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [B]mam dla was normalnie hit dnia ,zachodze do szkoly w przekonaniu ze pisze probna maturke z biologii poz rozszerz a tu suprise haah nie ma mnie na liscie a nasza bilogoca mowila ze mnie wisala okazalo sie ze jestem na liscie z wosu wos tez rozsz no i pisalam ten wos hahahhahahaah:evil_lol:[/B][/quote] Bardzo prosze, mam nadzieję, że się spodobała ;) ....... A czy Ty lubisz WOS, bo ja wolałam biologię :evil_lol:, ale numer Ci wykręcili.