[quote name='gassira']kurcze co tu wchodze to mi się zmienia...i nie wiem który wolę:roll:
Zrobimy tak: Cioteczki który z tych 2 banerków mam wstawić w podpisik????
Madzia już głosowała na 1(właściwie 2)ale wiadomo o co chodzi;)[/quote]
Mnie się podoba ten na niebieskim tle, bo lubie niebieski :lol:
[quote name='Czarna_Owieczka']A taki to on sam sobie lepi, co pokazane na wcześniejszym zdjęciu, nosem w śnieg a później tak wygląda :lol: :lol:[/quote]
:lol: A widzisz, mówiłam, że ma kaganiec :evil_lol::evil_lol:
[quote name='tygra']Dzięki Alu :)
Jutro znajdę mam nadzieję więcej czasu to do wszystkich moich ulubieńców zajrzę :)
a teraz dobranoc :)
ale się wszyscy cieszą że mnie widzą normalnie aż puchnę z dumy. Fajnie że fotki się podobają - może będę częsciej się fotografować :)[/quote]
Jasne, że się pokazuj,
bo potem przeminie uroda i co ??????
A banerek troche mroczny :cool3: jak na mój gust.
[quote name='PATIszon'][B]Sluchajcie,[/B]
[B]jak zrobic ladna kulke na ogonie?[/B][/quote]
Na ługim ogonie nie robi się kulki,
a na małym tnij w kółeczko :lol:,
sama wyjdzie jak pies ma dużo sierści ;)
[quote name='Asia_Klero']No moja wina ze taka bluzka:P:D:D:Dna Pumbe patrz a nie na mnie:P[/quote]
Chodz w takich dopóki możesz, bo szybko przemija uroda :placz::-(
[quote name='Czarna_Owieczka']Obecnie pies wykłada się na fotelu w salonie :shake:
Blaki kagańca nie ma :evil_lol: miał kiedyś kupiony, ale nigdy mu nie nakładałam i nie wiem gdzie teraz jest :lol:[/quote]
Jak to nie ma ????????
jak ja widze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[URL]http://i32.tinypic.com/b519ck.jpg[/URL]
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cze Tygrysico..... widziałam cie :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[COLOR=blue]Ja też i to w realu :evil_lol:[/COLOR]
[quote name='tygra']Marzenka wiesz myślę że Marek źle zrozumiał z tą opłatą agencyjną, to nie możliwe, nikt tak nie robi[/quote]
Agencja za pośrednictwo bierze pół czynszu,
za to że znajdą mieszkanie :roll:.
(jeśli o to Wam chodzi )
[quote name='Czarna_Owieczka']dzięki :)
Aktualnie pada deszcz, śnieg zmienia się w mokrą, lepką mazie :shake: a pies nie chce iść na dwór tylko wyleguje się przy ciepłym grzejniku :loveu: :evil_lol:[/quote]
Wcale się nie dziwie,
jak Ty mu na spacer kaganiec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zakładasz :mad: