-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='jbk']Czekaj, czekaj...... A! Widzę! Dzień doberek :)[/quote] doberek:grins: [quote name='Selket']Cześć :hand:[/quote] :hand: o tyle widzialam rano:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/277/a13aa4470389e474.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/277/e73d75d78135f7ca.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no so ....co poradze jak bateryjki chimoczkowi siadły i tylko sie przerwacał :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] moze za duzo wypil:hmmmm::diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]kota mozna zostawic w domu[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]on nie musi się wybiegać codziennie i nie przeszkadza mu to[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]musisz mieć kogoś zaufanego co ci raz dziennie kotka nakarmi goowna z kuwety wywali[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]bo jak goowno jest drugiego tam nie zrobi[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]obok:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj zamglona [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i jak ?? masz słońce??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]bo jak ty masz to ja będe miała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] mam mgle.....czy ty tez bedziesz miala?:evil_lol: [quote name='jbk']Nie widać Cię zza tej mgły![/quote] tuuuuu, tuuuuuu jestem:multi::multi:
-
ach:loveu:ten zachod slonca nad morzem:loveu:ach:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzien dobry sztafikofcu:diabloti: -
Haloooo czy mnie widac zza tej mgly??:evil_lol: witasy:loveu:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witam zza mgly:hand: -
[quote name='evaxon']nooo a nie???:razz:[/quote] nie:grins:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'][URL]http://www.allegro.pl/item444484429_sztafordschiler_bultelier_sztafik_angielski.html[/URL] przeczytajcie sobie nazwe rasy :mdleje: :evilbat:[/quote] :mdleje: miszcz..normalnie miszcz sfiata:evil_lol: -
[quote name='evaxon']czyli ze co ?? ze zdolna jestem??:D:loveu:[/quote] eeee....:hmmmm: ja tak powiedzialam?:diabloti:
-
[quote name='evaxon']:splat:aaaaaaaaaaaaaaaa to tyyyyy... no tak masz racje masz jednego piesa i ... pana B.:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti:[/quote] no widzisz:loveu:jak chcesz to potrafisz:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:kotecek , kotecek .....a miał być chimoczek :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a kto obiecal chimoczka:mad:i zatrzymal dla sia heeee:diabloti: [quote name='evaxon']aaaaaa to kim ty jestes?:roll:[/quote] ludziem:grins:
-
[quote name='jbk'][URL]http://images27.fotosik.pl/277/683f5f370ee05644.jpg[/URL] - w tańcu z gwiazdami mógłby wystąpić ;)[/quote] jakby gwiazdy byly sznurkami to owszem:evil_lol: [quote name='lolka75'][URL]http://images27.fotosik.pl/277/683f5f370ee05644.jpg[/URL] czirliderka:loveu::evil_lol: i bede sie powtarzac ale un jest najprzystojniejszy:loveu:[/quote] no przeca ze jest:diabloti: [quote name='malawaszka']a kiedy będziesz na ślunsku? podrzucę Ci kotecka - pod drzwi, jakiego tylko kcesz :grins:[/quote] tylko za wysoko nie podrzucaj bo bedzie dluuuuugo spadal:roll: [quote name='evaxon']eeeeee co tak malo piesów :roll::roll::roll:[/quote] ja mam tylko jednego psa..zapomnialas?:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]widzę że Diler w szaleńczym pędzie zagryzł sznurek :crazyeye::crazyeye:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] szbyszy od dylizansu normalnie:roll:
-
[quote name='Tinka:)']Grami wpierdziela póki żywe, jak zdechłe to nieciekawe bo nie ma co gonić : P jeżeli własnołapnie zabije- zje :loveu: wczoraj wtrząchnął szczypawę:razz: ale pajonków nie lubi bo za mało ruchawe są:cool1:[/quote] Pajonki za malo ruchawe:crazyeye::diabloti:toc one popierdzielaja jak gupie:roll:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]z tego wszystkiego zapomniałam spytać która to PANI WET:shock:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] szkoda...bardzo szkoda.....:diabloti:
-
[quote name='lolka75']ale nagadaly:loveu::evil_lol: ja Maxinie kiedys pokazalam ze pajonk idzie po podlodze:shake:....a ona go wziela do pyska i mi przyniosla:mdleje:..... ja uciekalam a ona za mna z tym pajonkiem:placz:... moze psisko mialo dobre intencje ale nie przytulalam jej po tym caly dzien:roll::shake:[/quote] feeee...feeeee...feeeee:diabloti: Witaj odnaleziona:multi:Gdzie sie schowalas??
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]z czym masz ten kaff :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] z krakersem naturlis:grins:
-
Arystokrata w tancu ze sznurkiem:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/94e40c32245016d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/277/683f5f370ee05644.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/367/4fb4dfdd2adffebb.jpg[/IMG][/URL]
-
Szlachetne pyszczydlo pozeracza jogurtow:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/6f05f5992b9d7efc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/278/28be65b8975eb387.jpg[/IMG][/URL]
-
widzialam plaszczke:loveu:wybitnie urocza:loveu:
-
Przylazlam zobaczyc tego strasznie,strasznego potfoora o ktorym czytam tu i tam:diabloti: No...to jak se popatrzylam to juz sobie pojde...:hand:
-
[quote name='jbk'] Co do karmy, to chyba wolę taką w saszetkach :evil_lol:[/quote] mowisz ze lepiej smakuje-jak lepszej jakosci papier?:evil_lol:
-
[quote name='jbk'] Przecież Ty nie musisz pająka dotykać :eviltong:[/quote] i cale szczescie:diabloti:
-
No to sobie popatrzalam:grins: bardzo mi sie podoba ta fotka: [URL]http://images29.fotosik.pl/235/78323b3b018ac60b.jpg[/URL] szczegolnie drugi plan:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='jbk']Trza psy wytrenować, co by się pająkami zajęły ;) Kiluś mojej mamy to zjada komary i ćmy, może i nasze by się nauczyły ?[/quote] W zyciu bym go nie dotknela jakby zjadal pajaki...fuuuuuuuuuuj:evil_lol:
-
[quote name='jbk']Jak papier?? Próbowałaś?? Ja nigdy, bo moje to idą po tym jak przecinaki ;) Powiedzmy, że malinowy może jeszcze być ;) A w ogóle co się dziwić psu, papier czy jogurt? Wybór jest prosty ;)[/quote] Jasne,ze probowalam:grins: wybor jest prosty-ale zeby MOJ jogurt???niech se kupi:diabloti: