-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
mrowcia amnie znowu nie ma:( i nie zdazylysmy sie spotkac buuuuuu
-
juhuuuu dzien dobry:)
-
szybciutko dzen dobry Ozulkowa rodzino bo do pracy fruuuuuu pedze:)
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']suuupeeerrrrrrr :multi: :multi: :multi: i idz tu człowieku z psem na szkolenie :shake: :shake: :shake:[/quote] ja tez sie ciesze:) no wasnie idz czowieku na szkolenie i traf jak ja.......:shake:
-
[quote name='Lucy*']Eno..... z Dillera zrobił się Killer Serc Suczych :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hihi:) na tym zdjeciu spi z szafirem bratem swym osobistym:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]No i znów dogomaniacy ściągnęli kolejną istotkę na dobrą drogę ;)/ mam na myśli gliwickie spacerki :multi::multi::multi:/[/B][/I][/quote] dzieki za Dogmaniakow:loveu:
-
dzisiaj znowu upal:eviltong: a dzis rano uciekal przed malym terierem hihi nie szczeniakiem tylko ogolnie malym, takim bialym nie wiem jak sie nazywa:)
-
[quote name='PIKA']a ile ten zaatakowany szczeniak mial miesiączków? :razz:[/quote] hmm okolo 4 miesiecy. juz kestesmy w rossdorfie. dili wczoraj dorwal amstafke i szaleli przez godzine -choc madame chciala go zjesc na poczatku ale polozyl sie na ziemi i tak dlugo lezal az jej nie przeszlo. tak wiec doszalm jeszcze raz do wniosku ze to szkolenie raczej mu szkodzilo niz pomagalo:shake: ....przeczytalam 'sgnaly uspokajajace' i czytam mojego pieska;) . wynika mi z tego ze to rzucanie sie na placu to jednak byl apel do mnie ze on tam nie chce byc, ze czuje sie zle, niespokojnie i w ogole....przepraszam za ewentualne bledy ale musze sie znowu przestawic na niemiecka kalwiature:cool3: .pedze pracowac . pozdrawiamy cieplutko bo tu upal:lol:
-
[quote name='PIKA']Nie no w szoku jestem :crazyeye: w pozytywnym szoku :multi: z Dilera -Kilera zostal sam Diler :multi: to, ze Dilerek, nawet jakby byl Kilerem, tak się zachowal w stosunku do szczeniaków to mnie specjalnie nie dziwi ;) ...........ale ze ta suka mu na to pozwoliła :crazyeye:[/quote] a mnie dziwi bo juz raz zaatakował szczeniaka:( dlatego miałam podczas tego spotkania spory stres:) a Luna to taki pies który muchy by nie skrzywdził:) i to rozumiem bo to rotek:) i nie dam sobie złego słowa na tę rase powiedzieć:)
-
ooo mój bestion tez lubi tak czytac:) sczególnie gazetki i słowniki:)
- 78403 replies
-
Basia nie pytaj;)
-
to prawda:) hihihi
-
małoooooooooo małoooooooooooooo ja chce wiecej slicznej faflunki buuuuuuuu
-
nie , no on jest niemozliwy:) koffffany mordulec:loveu:
- 78403 replies
-
a u nas słonko:) dzień dobry aniu i do widzenia jednoczesnie bo dzis wyjeżdzamy:(
-
byłam:) ogladałam:) lista obecnosci podpisana:)
-
jeszcze jestem i czekam:mad:
-
Dilski na dogomaniackim spacerku [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210860.jpg[/img] buszujacy w ...trawie:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210854.jpg[/img]
-
[img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210862.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210863.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210864.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210865.jpg[/img]
-
szerooooooooooooki usmiech;) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210860.jpg[/img]
-
Dili i Tajga [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210859.jpg[/img]
-
Dilski wykonuje siad przed Jackiem [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210856.jpg[/img] nauka warowania ze stania [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210857.jpg[/img]
-
uszaty i zebaty potwór w biegu:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210854.jpg[/img] potwór grzecznie siedzi przy pańci [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210855.jpg[/img]
-
zębaty potwór w biegu:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210852.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210853.jpg[/img]
-
jeszcze pare zdjęć ze spacerku ( dziekujemy Aneek:) ) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210849.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210850.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210851.jpg[/img]