Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. dzien dobry kobietki:) patrze na fotki i uwierzyc nie moge jaka z Tigry duza panna wyrosla ...jest piekna:)
  2. to miziaj dalej bo ja tez chce pomizac stworki:):evil_lol:
  3. faktuycznie widac ze miejsca im nie brakuje:) u mnie jest podobny problem. dili jak dotad nic nie zjadal tak teraz zaczal zjadac i wyc podczas naszej nieobecnosci. moze klatka pomoze:)
  4. dzien doberek:) widze foteczki juhuuuuuu suuuper :) cmok w fafelka:)
  5. [quote name='Cimi']Dealer moja sucz spokojnie się mieściła w IV (71szerokośc, 91-długosć, 60 wysokość)- w sam raz dla mojej.[/quote] o to dobra wiadomosc bo taka tez moge kupic i nawet jest duzo tansza:) dziekuje wam kochane za podpowiedzi a Niki ill przepraszam za zasmiecanie:):modla:
  6. dien dobry kochane moje dziewczynki:) jak Tigrunia sie ma? moge cie pocieszyc tylko tym ze piesek mojej kolezanki tez mial nuzyce i dzieki wetowi bardzo szybko postawiono diagnoze i pieska wyleczono. bedzie dobrze:) trzymaj sie cieplutko:)
  7. [quote name='niki_ill']Hej Moja klatka ma wymiary: 120 dlugosc, 76 szerokosci, 83 wysokosc. Jest to chyba najwiekszy rozmiar:razz: . Klatka jest spora i Aygo w niej ma luuuz. Kupilam wieksza, zeby mial w niej wygodnie:) W zasadzie mieszcza sie w niej oboje na spokojnie, ale mieszka w niej tylko Aygo :) Pozdrawiam[/quote] dzieki za odpowiedz:) wnioskuje z tego ze skoro w Twojej ( !) :) mieszcza sie dwa to w takiej jakiej wymiary podalam moje zwierzatko powinno miec ok?:)
  8. pewnie ' ciezkie zycie modela echhhh, ani chwilki prywatnosci...echhhh' :)
  9. halo puk puk jest tu kto?:) mam pytanie tak ni z gruchy ni z pietruchy:) chodzi mi o klatke , bo musze dla mojego potfora kupic, czy moglabys mi powiedzec jakie wymiary ma klatka dla twoich slicznosci? ja znalazlam dosc tanio klatke o wymiarach 108x66x83 nie wiem czy to mu wystarczy? a moze wieksza? sorki za zasmiecanie:) pozdrawiam Aga
  10. halo halo alez mi sie nadrabiania nazbieralo ale odrobione:) foty jak zwykle super:)
  11. dzien dobry:) jak zwykle fotki Basculca powoduja od rana dobry humor u mnie :)
  12. ja tez jestem:) ale zdjec nie widze buuuuuuuu:-(
  13. dzien dobry Paniom:) czekam na fotoski:)
  14. dopiero teraz tu trafilam. ja tez poprosze o adres na priva. Sabinko dochodz do siebie szybko. , a Ty Justynko tez trzymaj sie , wiem jakie to trudne co przechodzisz..w listopadzie o malo co nie stracilam swojego meza. jestem z Wami myslami
  15. Aniu nie wiem czy pamietasz jak ja pisalam , jak chyba dwa dni po zabiegu bylismy u weta i Dili nie zareagowal na psy siedzace w poczekalni? widac faktycznie Basco jest na dobrej drodze?:) albo to po prostu wplyw zabiegu? srodkow ktore mu padano? nie wiem :) ja tez szukalam w moim psie od razu zmian:)
  16. [quote name='puli']Niektóre psy tak mają,odczuwają zmiany pola elektrycznego i ida przeczekac.Znam też takiego,który na 20 minut przed deszczem zaczyna delikatnie drżeć.Włascicielka wie ,kiedy trzeba zmykac do domu,zeby nie zmoknąć.[/quote] a to ci dopiero barometr:)
  17. a moje psidlo na Sylwestra bylo z nami ogladac pokaz sztucznych ogni i nic:) ani drgnal:) ale za to pierwszy pomruk burzy i Dilski szuka schronienia pod stolem albo pod lozkiem albo w naszych ramionach:) nie boi sie tez glosnej muzyki, hukow tylko burzy. ale nie jest to jakis obledny strach,po prostu gdy zagrzmi, slucha chwilke krecac glowa i idzie do 'schronu' :) nawet nie wiem czy z tym walczyc jakos?
  18. czekam z niecierpliwoscia na fotki:)
  19. i ile szczenieczek ma?? moze masz jakies fotki zrobione??:) pochwal sie :)
  20. to ja sie na wszelki wypadek przywitam jakbys przezyla:) dzien dobry:):evil_lol:
  21. dzien doberek a u nas kurcze znowu od rana slonce pali zywym ogniem....uffff
  22. Aniu mi wet powiedzial od razu ze jaderka po zabiegu moga sie wypelnic plynem bo jak to okreslil'natura nie lubi prozni' :) ale z czasem sie 'ususzyly':evil_lol: ciesze sie ze Basculec sie ma dobrze oby tak dalej:)
  23. [quote name='tygra']to bardzo poważna sprawa i nie ma co się śmiać (wiesz 3 i pół miesiąca- toż to już prawdziwy killer!) ;p[/quote] :modla: padam przed toba na twarz kilerze, wybacz mi moja smialosc , jak moglam o ja nieszczesna smiac sie tak mocno....:oops:
  24. hihi ale sie usmialam:) fajne zdjatka
  25. po prostu chyba nie ma zadnej zasady:) jeden pies je cale zycie to samo i nic:) a inne prosze najlepiej co dzien cos nowego , zupka , drugie i deserek:) apropo deserku, wlasnie jem lody a diliemu kupilam kubeczek bitej smietany:)tzn on juz nic nie ma kubeczek tez schrupany:) i teraz lypie na moje lody:evil_lol:
×
×
  • Create New...