-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
dzien dobry kobietki:) patrze na fotki i uwierzyc nie moge jaka z Tigry duza panna wyrosla ...jest piekna:)
-
to miziaj dalej bo ja tez chce pomizac stworki:):evil_lol:
-
faktuycznie widac ze miejsca im nie brakuje:) u mnie jest podobny problem. dili jak dotad nic nie zjadal tak teraz zaczal zjadac i wyc podczas naszej nieobecnosci. moze klatka pomoze:)
-
dzien doberek:) widze foteczki juhuuuuuu suuuper :) cmok w fafelka:)
-
[quote name='Cimi']Dealer moja sucz spokojnie się mieściła w IV (71szerokośc, 91-długosć, 60 wysokość)- w sam raz dla mojej.[/quote] o to dobra wiadomosc bo taka tez moge kupic i nawet jest duzo tansza:) dziekuje wam kochane za podpowiedzi a Niki ill przepraszam za zasmiecanie:):modla:
-
dien dobry kochane moje dziewczynki:) jak Tigrunia sie ma? moge cie pocieszyc tylko tym ze piesek mojej kolezanki tez mial nuzyce i dzieki wetowi bardzo szybko postawiono diagnoze i pieska wyleczono. bedzie dobrze:) trzymaj sie cieplutko:)
-
[quote name='niki_ill']Hej Moja klatka ma wymiary: 120 dlugosc, 76 szerokosci, 83 wysokosc. Jest to chyba najwiekszy rozmiar:razz: . Klatka jest spora i Aygo w niej ma luuuz. Kupilam wieksza, zeby mial w niej wygodnie:) W zasadzie mieszcza sie w niej oboje na spokojnie, ale mieszka w niej tylko Aygo :) Pozdrawiam[/quote] dzieki za odpowiedz:) wnioskuje z tego ze skoro w Twojej ( !) :) mieszcza sie dwa to w takiej jakiej wymiary podalam moje zwierzatko powinno miec ok?:)
-
pewnie ' ciezkie zycie modela echhhh, ani chwilki prywatnosci...echhhh' :)
-
halo puk puk jest tu kto?:) mam pytanie tak ni z gruchy ni z pietruchy:) chodzi mi o klatke , bo musze dla mojego potfora kupic, czy moglabys mi powiedzec jakie wymiary ma klatka dla twoich slicznosci? ja znalazlam dosc tanio klatke o wymiarach 108x66x83 nie wiem czy to mu wystarczy? a moze wieksza? sorki za zasmiecanie:) pozdrawiam Aga
-
halo halo alez mi sie nadrabiania nazbieralo ale odrobione:) foty jak zwykle super:)
-
dzien dobry:) jak zwykle fotki Basculca powoduja od rana dobry humor u mnie :)
-
ja tez jestem:) ale zdjec nie widze buuuuuuuu:-(
-
dzien dobry Paniom:) czekam na fotoski:)
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
agbar replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
dopiero teraz tu trafilam. ja tez poprosze o adres na priva. Sabinko dochodz do siebie szybko. , a Ty Justynko tez trzymaj sie , wiem jakie to trudne co przechodzisz..w listopadzie o malo co nie stracilam swojego meza. jestem z Wami myslami -
Aniu nie wiem czy pamietasz jak ja pisalam , jak chyba dwa dni po zabiegu bylismy u weta i Dili nie zareagowal na psy siedzace w poczekalni? widac faktycznie Basco jest na dobrej drodze?:) albo to po prostu wplyw zabiegu? srodkow ktore mu padano? nie wiem :) ja tez szukalam w moim psie od razu zmian:)
-
Pomóżcie! Suka boi się burzy, huku, a nawet suszarki do włosów
agbar replied to AlmaMater's topic in Strachliwość
[quote name='puli']Niektóre psy tak mają,odczuwają zmiany pola elektrycznego i ida przeczekac.Znam też takiego,który na 20 minut przed deszczem zaczyna delikatnie drżeć.Włascicielka wie ,kiedy trzeba zmykac do domu,zeby nie zmoknąć.[/quote] a to ci dopiero barometr:) -
Pomóżcie! Suka boi się burzy, huku, a nawet suszarki do włosów
agbar replied to AlmaMater's topic in Strachliwość
a moje psidlo na Sylwestra bylo z nami ogladac pokaz sztucznych ogni i nic:) ani drgnal:) ale za to pierwszy pomruk burzy i Dilski szuka schronienia pod stolem albo pod lozkiem albo w naszych ramionach:) nie boi sie tez glosnej muzyki, hukow tylko burzy. ale nie jest to jakis obledny strach,po prostu gdy zagrzmi, slucha chwilke krecac glowa i idzie do 'schronu' :) nawet nie wiem czy z tym walczyc jakos? -
czekam z niecierpliwoscia na fotki:)
-
i ile szczenieczek ma?? moze masz jakies fotki zrobione??:) pochwal sie :)
-
to ja sie na wszelki wypadek przywitam jakbys przezyla:) dzien dobry:):evil_lol:
-
dzien doberek a u nas kurcze znowu od rana slonce pali zywym ogniem....uffff
- 78403 replies
-
Aniu mi wet powiedzial od razu ze jaderka po zabiegu moga sie wypelnic plynem bo jak to okreslil'natura nie lubi prozni' :) ale z czasem sie 'ususzyly':evil_lol: ciesze sie ze Basculec sie ma dobrze oby tak dalej:)
-
[quote name='tygra']to bardzo poważna sprawa i nie ma co się śmiać (wiesz 3 i pół miesiąca- toż to już prawdziwy killer!) ;p[/quote] :modla: padam przed toba na twarz kilerze, wybacz mi moja smialosc , jak moglam o ja nieszczesna smiac sie tak mocno....:oops:
-
hihi ale sie usmialam:) fajne zdjatka
-
po prostu chyba nie ma zadnej zasady:) jeden pies je cale zycie to samo i nic:) a inne prosze najlepiej co dzien cos nowego , zupka , drugie i deserek:) apropo deserku, wlasnie jem lody a diliemu kupilam kubeczek bitej smietany:)tzn on juz nic nie ma kubeczek tez schrupany:) i teraz lypie na moje lody:evil_lol: