-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]po pierwsze primo współczuwam / przecież ty miałaś przyjechać :razz:/[/I] [I]po drugie primo piszesz pierdoły ooooo[/I] [I][IMG]http://images3.fotosik.pl/145/df499b7b358f2502.jpg[/IMG][/I] [I]po trzecie primo ...wróciłam z pracy i oglądam :mad:[/I] [I]po czwarte primo, po piąte i po szóste ....też mamy zimno , leje deszcz , no i nie mam pysznych bułeczek :shake:a nóz mam za tępy żeby sie pochlastać ;)[/I] [/quote] ales mnie pocieszyla hihi:) po pierwsze primo przyjade pod koniec wrzesnia a kochani tesciowie sie zapowiedzieli na polowe wrzesnia:angryy: musze posprzatac chalupke i kurz nawet zza kaloryfera wyciagnac bo tesciowa bedzie niuchac po katach.....wyprac koce , koldry bo na pewno nie pralam i roztocza w nich mieszkaja itp. itd:evil_lol: a dzis jest cieplo i kupilam sobie rogaliczka z czekolada i pije kawke i jest pieknie aaaa i TZ mnie wczoraj na kolanach przepraszal hihihi
-
hmmm dochodze do wniosku ze moj tez to ma:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: i pewnie cala rodzina przyszla na kolacje:evil_lol: Agnieszko uciekaj do swoejej galerii :) czeka tam cos na ciebie:cool3:[/quote] peeeeeeeeedzeeeeeeeeeee:scared:
-
[quote name='evaxon']:lol: Agnieszko to musiala byc barrrdzo "duza" jajecznica:evil_lol: Ewo :siara: :siara: :siara: :siara: :siara: :megagrin:[/quote] a tak bo to byl bardzo 'duzy' grzybol:evil_lol:
-
a ja wczoraj znalazlam prawdziwka i na kolacje sobie zrobilam jajecznice z GRZYBEM:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']a moze grzybka:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/154/53bbec4f2afea1d3.jpg[/IMG][/URL][/quote] hmmm..to ja juz jednak wole marcheweczke...albo buraczki....
-
[quote name='evaxon']Agnieszko ty masz a520?? czy a 530?? ja do a510 znalazlm kiedys niedawno na necie instrukcje wiec do a520 tez bedzie bo to ta sama instrukcja a jesli a530 to nie wiem pewnie tez gdzies jest :evil_lol:[/quote] ja mam 520 szukalam po necie ale nie znajdlam na razie....
-
[quote name='Vectra']Poczytaj instrukcje obsługi aparatu :cool3::cool3::cool3: [URL="http://www.horazy.republika.pl/"]http://www.horazy.republika.pl/[/URL] i to też jest ciekawe ;)[/quote] bardzo ci kochana dziekuje:) posiadam ci ja instrukcje w blizej mi nie znanym jezyku angielskim.......:evil_lol:
-
marchewczke to ja chetnie chrup chrup:lol:
-
przedstawiam jezyk Dilskiego:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/145/ab0b5cb4a7d6f94f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/145/df499b7b358f2502.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']nie zazdroszcze - łącze się w bólu i rozpaczy :evil_lol::evil_lol: bzdury gadasz - ćwicz ćwić i jeszcze raz ćwicz kokietka :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a fakt że jest zimno i TZci wnerwiają :mad::mad: Cześć Aguś :multi:[/quote] czesc Ewunia:) zaraz kokietka..nie masz pojecia jak mnie wkurza ten aparat:mad: a co do TZ to swiete slowa:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']:lol: :lol: :lol: 1- wspolczuje:evil_lol: -tylko tyle jestem w stanie napisac:evil_lol: 2-robisz sliczne zdiecia:multi: 3-ja je ogladam :loveu: 4-u mni etez zimo deszcze ni epada ale tylko chwilowo buleczek tez nie mam bo niikt nie kupil :evil_lol: o Tz si enei wypowiem .... a pies mnie zadko kiedluy slucha hahaha dziendoberek :multi:[/quote] moja kochana:loveu: co do zdjec to sie wkurzam bo niby ten aparat prosty w obsludze ale mam instrukcje po angielsku i nie moge w necie znalezc po polsku i nie moge sie dowiedziec tego co bym chciala..wrrrr co za dzien:shake:
-
moj Dili za jajko dal by sie pokroic chyba:) czasem u znajomej ktora ma swoje kurki porywa jajo z koszyka, zjada sobie w kacie razem ze skorupka:) jak dotad nie zaszkodzilo mu to, siersc ma ladna i blyszczaca:) oprocz tego dodaje mu jajko 2 - 3razy w tygodniu do jedzenia.
-
oj jak sie ciesze ze tu trafilam:) nastepny sliczny faflun do ogladania:loveu:
-
halo pobudka , co tu tak cicho????:evil_lol:
-
[quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/062006/100_1463.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/062006/100_1462.jpg[/IMG] /quote] ach jaki przystojny niebieskooki facio:loveu:
-
jest mi smutno i jestem zla i bede strajkowac....... po pierwsze primo: tescie potwierdzili przyjazd:shake: :angryy: po drugie primo: nie umiem robic ladnych zdjec:-( po trzecie primo : po co mam robic zdjecia jak i tak ich nikt nie oglada po nastepne primo: jest zimno, pada deszcz, TZ mnie wnerwil z rana i pies mie nie chce sluchac...i nie bylo moich ulubionych buleczek w piekarni:-( ide sie pochlastac....
-
[quote name='dbsst']:megagrin: :megagrin: :klacz:[/quote] prawda ze uroczy?:loveu:
-
[quote name='bonita'][B][I]A przed czym on tak czmychał:turn-l: pancio chciał go razem z autkiem wykąpac?[/I][/B][/quote] hihi pancio rzucal butelka:) a wody to sie ta moja poczwarka boi jak ognia wiec pewnie tez by tak czmychal:)
-
[quote name='dbsst']no nie śmiejcie sie ze mnie ja naprawde jestem w szoku :shake: :eviltong:[/quote] alez ja sie nie smieje....ilekroc tu wchodze chyle czola przed twym niewatpliwym talentem:modla:
-
[quote name='dbsst']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: hahahahhahaha siem zaczerwieniłam :oops: naprawde nie wiecie jak mnie cieszy, że Wam sie podobają tym bardziej ża ja tą sesyjke brałam za nędzną nudną i tragiczna a tu tyle miłych słów :loveu: :loveu: :loveu: DZIĘKUJE:multi:[/quote] alez skromnosc- debe nie trzeba naprawde:evil_lol:
-
dawno sie nie prezentowalismy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/145/66b13f7a04b95c85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/136/80f0c0e8b5bc219d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/100/f37b650e8810e861.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cola']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Freud to by powiedział, że te kominy oznaczają..... :cool3:[/quote] co oznaczaja no co ?? no co?? napisz napisz:evil_lol: