Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. zdaje sie ze nie rozumiem:oops: -a kto tu dochodzi ktory pies jest lepszy.pies to pies.hodowla psow rasowych jednak ma swoje wymogi a tu zostaly ewidentnie zlamane.
  2. AskaK-:klacz: .po pierwsze:zamieszanie na poczatku watku z suka,po drugie:zajmuje sie adopcjami i w zyciu nie dalabym psa osobie o takich wypowiedziach jak Drabster[bez urazy] tylko i wylacznie z tego wzgledu ze nie wrozyly one przyszlej wspolpracy .Nie atakujcie Drabstera obrazajac go bo to nie ma sensu.Napisalam juz co sadze o jego postawie ale zajmowanie sie ocena postepowania Drabstera nie sluzy odnalezieniu psa.drabster czy nie moglbys przez chwile "znizyc "sie do poziomu moherowych beretow:razz: i napisac jak serio bylo z tym psem?albo chociaz prosze cie o pw.mozesz mi w nim nawrzucac tylko mi napisz prosze swoj punkt widzenia.kochani dogomaniacy,oburzenie czy nie nie upowaznia do obrazania kogokolwiek.
  3. [quote name='lapiovra']Ma-Ja i Oki, tak samo uważam jak wy. Jak ktos należy do ZK, to powinien sie stosować się do Regulaminu hod., a nie trochę tak a troche tak. Jal suka hodowlana ... proszę bardzo, a jak nie...to też proszę bardzo. Dla mnie to skandal.[/quote]popieram:diabloti:
  4. owczarki niemieckie sa wystawiane w specyficzny sposob .moze sie to komus niepodobac -nic na to nie poradze:cool3: :evil_lol: .ja sie nie mam z czago tlumaczyc a spierac sie o to jak wystawiane sa onki nie bede bo SV jest na tyle specyficzna organizacja ze nie musi doprawdy przejmowac sie FCI:lol: .onkarze tez sa specyficzni i jest nam z tym dobrze:lol: .zdecydowanie nikt nikogo nie zmusza do nalezenia do ZKwP czy innej organizacji kynologicznej.jesli mam reproduktora i naleze do organizacji x to oznacza ze powinienem przestrzegac regulaminu hodowlanego organizacji x a nie przyczyniac sie do rozmnazania bez ladu i skladu oraz zasilania schronisk ktore bez takiej dzialalnosci:diabloti: poradzilyby sobie wspaniale.np.tylko dlatego ze mialyby mniej psow.
  5. :lol: ja wystawiam na wystawach SV,nie naleze do ZKwP,obowiazuja mnie tylko przepisy SV:lol: .nie lamie regulaminu.nie mam takiej potrzeby:cool1:
  6. [quote name='Jonquil']Jestem przeciwna rozmnażaniu bezsensownemu psów, niezależnie czy są to rasowe psy czy kundle. Ale jakiś chory snobizm wyczuwam w waszych wypowiedziach.[/quote]to nie snobizm tylko oburzenie.i jest na co.jak mozna kryc reproduktorem suke rozmnazaczowi?:angryy: .i nie chodzi o to ze sunia jest be.chodzi o produkcje szczeniat .nie hodowle bo hodowla to praca tworcza .a tu chodzi tylko o to zeby produkowac szczenieta.:mad: .mam 3 reproduktory i nie raz bylam pytana czy ktorys z nich pokryje suke.w zyciu:eviltong: .reproduktor nie jest maszynka do krycia suk i zarabiania kasy za krycie no sorry .nie kazda suke hodowlana zgodze nie pokryc swoim psem.bo ja nie musze zgodzic sie z faktem ze np.powinna byc hodowlana[np.widze ze suka jest lekliwa albo troszke wlasciciel przesadzil z czestotliwoscia posiadania przez nia szczeniat albo zwyczajnie nie pasuje wogole do psa],przewaznie wiem juz przez telefon ze nic z tego nie bedzie,czasem duzo mowi aktualne zdjecie,czasem odmawiam jak sucz wyjdzie z samochodu i widze ze jest ....no niezbyt zrownowazona.chodzi mi o to zereproduktor powinien spelniac swoja role hodowlana a nie byc tylko do krycia jak leci.
  7. [quote name='Drabster']1 Asiu plakaty są porozwieszane tam gdzie ją widziano (Radojewo i umultowo) 2 Mi psy sie ścieły 2 dni później 3 To ja dzwoniłem do Ybota jak tylko JA dostałem tel że widziano sunie 4 Sunie puszczałem tylko z ŁATKĄ I WIDOCZNIE NIE JESTEM NORMALNY 5 z Ybotami było powiedziane że jeżeli coś będzie nie tak to wraca do nich 6 A to że miałem suke dzisiaj operowana to Każdy ma w D---e I to jest wszystko co chciałem wam powiedzieć W chisterie można wpaść w każdym momencie I wiezcie mi nie interesuje mnie wogóle co myślicie i znajde ją sam tylko jak zawsze potrzeba na wszystko czasu[/quote]Drabster-dzieki ze sie odezwales.ufff.naprawde lepiej czasem cos powiedziec nawet jak nie masz ochoty z nami rozmawiac:oops: .bo wyobraznia pracuje:diabloti: .zdrowia dla twojej suni.
  8. ja bym sprobowala czego innego:przeszukac teren z psami ktore kumaja co oznacza szukanie.psy szybciej wyniuchaja innego psa np.schowanego niz zauwazy takiego psa czlowiek.:roll: .aaa to nie byl moj pomysl z tym psem tropiacym z policji:).ja podziekowalam Drabsterowi za gest-kocyk;).
  9. trzymam kciuki.wierze ze Drabster robi wszystko zeby ja znalezc:chaos:
  10. drabster prosze cie tu chodzi o psa.reszta nie ma znaczenia juz w tej chwili.zrehabilituj sie i wspolpracuj.przciez tu nie chodzi o ciebie tylko o psa:oops: .dobra,stalo sie,teraz trzeba wspolpracowac.inaczej to nie ma sensu:shake: .szkoda ze tak daleko jestem-mamy psy tropiace.wprawdzie amatorsko ale dwoje dzieci znalazly.szlag mnie trafi zaraz:mad: .Drabster zlituj sie.co to ma za znaczenie czy w Twoim mniemaniu nie popelniles bledu teraz trzeba zanalezc psa a unosic sie honorem mozesz pozniej:razz:
  11. [quote name='Witokret']Drabster twierdzi, że podobno jacyś ludzie, którzy akurat "przejeżdżali koło oczyszczalni ścieków" ja widzieli i do niego zadzwonili - tylko pytanie skąd mieli jego telefon i skąd wiedzieli, że akurat do niego mają dzwonić ????? Pewnie z tych ogłoszeń, których "wisi cała masa" w okolicy.... Słuchajcie to się w pale nie mieści !!!! Nie możemy tak tego zostawić !!![/quote]czytam o tej suni od poczatku ....Drabster-zachowales sie nieodpowiedzialnie.i nie ma co sie obrazac.mialam nie komentowac ale juz nie moge.....od poczatku Twoje wypowiedzi byly niepowazne,nadasane.to ze masz doswiadczenie z psami nie upowaznia cie do donsow divy.ja tez mam,ponad 20 letnie a diva nie jestem:cool3: .popelniles duzy blad i to przez Twoj brak przewidywania i odpowiedzialnosci suki nie ma.powinienes nabrac pokory bo ona czasem w zyciu baaardzo sie przydaje:roll: .szukaj jej i dziekuj wszystkim ktorzy ci pomagaja.przepros za swoj brak przewidywania bo to dzieki niemu nie ma psa.w zyciu bym nie puscila z linki nowego psa i to jeszcze o takiej psychice jak Bordie.dopiero gdy widze ze pies "wszedl"psychicznie do stada .ale i tak mam oczy dookola glowy .
  12. [*]:scream7: czlowiek potrafi byc tak przerazajaco pomyslowy w zadawaniu cierpienia i smierci:sadCyber:
  13. jak zawsze lekka podejrzliwosc :razz: jest najlepsza:cool1: .sklad czytac a najwazniejsze-psu ma sluzyc.
  14. ayshe

    Hodowle ?

    z mojej strony polecam-De-Bes.
  15. gratuluje mosii wspanialego wyboru.:loveu:
  16. duzo zdrowka dla Grasika:buzi: :calus: :Dog_run: :calus:
  17. ja mam teraz 6 onkow do adopcji w tym 2 chore:oops: .i zero doplywu kasy bo zimno i szkolen praktycznie nie ma a kasa za szkolenia idzie na pomoc psom.co do zlotowki.inna sprawa ze te psy to onki:ices_bla: :evil_lol: .dobra zmykam meskosc shado ocalona[chlopczyk siem ucieszy jak mu powiem:roll: ]:scared: .ps.dziewczyny odwalacie kawal dobrej roboty.przydalyby sie twarde zasady adopcji tylko.ale przy takiej ilosci psow to ciezka sprawa.no i fakt ze adoptujacy jest chwalony po niebiosa ....powinien byc ale z pewna doza...niesmialosci nalezy delikatnie kontrolowac domy adopcyjne:candle: .dobra spadam bo zdaje sie sie wtracam.sorki i juz mnie nie ma:calus:
  18. hmm.za duzy i trzustka....ale ta trzustka to dziiiiwna sprawa:roll: .zdaje sie ze bedzie ok.dzisiaj badania byly i ......amylaza 60 %:-o .od tego tygodnia dostaje lamb&rice.zero sranska[:oops2: ].moj wet prowadzacy z niemiec jest genialny,normalnie go koooocham:sweetCyb: .zdaje sie ze diagnoze postawil trafna i kolega shadowaty skarbuncio nie ma genetycznie chorej trzustki.bedzie zdrow jak ryba:B-fly: .i co z ta"borderka"?[dyplomatycznie zmieniam temat w imieniu meskosci shadowskiego:scared:
  19. ja chcialam tylko wyjasnic zeby nie bylo niedomowien.shado jest rodowodowym psem,jakbym sie uparla to moglabym nim warunkowo kryc po zrobieniu uprawnien:evil_lol: :cool3: :evil_lol: .mnie to nie interesuje.mam jeszcze niemieckiego psa,reproduktora 8 letniego,on tez kryc nie bedzie:eviltong: .:peace: ..tak patrzac na to z boku to tez wolalabym miec gwarancje.....9 letni onek[shado zacznie za tydzien dziewiec lat]to moze jeszcze kryc ze hoho:razz: .teraz i tak nie mam kaski:oops: :shake: a kasy psow nie ruszam[ze szczeniat to ich kasa:roll: ].wykupilam ostatnio z gnoju 2 szczeniorki porodowodowe:angryy: i trza je leczyc teraz z zapalenia jelit:flaming: .czekam na wasz werdykt bo logicznym jest ze sie z nim licze i go uszanuje:loveu: .
  20. przepraszam ze sie wicinam:oops: ....czy ja mam wysterylizowac skarba-shado?:icon_roc: pies miszka w domu z suka.suki sterylizowac nie bede bo mi cieczki nie przeszkadzaja.kryta nie bedzie.skarb na czas cieczki chity jedzie na wakacje do glonkow[przywiezlismy razem skarba,bliscy znajomi,skarb ich uwielbia wzajemna miloscia:cool3: ].i tak sie po tych postach niewyraznie poczulam:oops: .mam hodowle,15 onkow,poza skarbem-shado jeszcze 2 psy +jeden na wyjezdzie+chite i shado w domu.pytanie:czy mam go wysterylizowac?:peace:.umowe podpisalam przy odbiorze psa,na parkingu pod kosciolem w ostrowii.
  21. [quote name='martavantos']Gratuluje nowego psiaka> a poza tym siema jestem tu nowa i sama mam owczarka jak widac na banerku. Ale poza tym mam problem ma wnetrostwo obu stronne, obserwuj go dobrze . Mój ma niewiele ponad trzy lata a bardzo czesto choruje pomimo tego ze o niego dbam;)[/quote]spytam sie za SaJo:razz: .czy twoj trzy letni wneter nie jest wysterylizowany:icon_roc: ?hmmm.:rolleyes:
  22. [quote name='Maciek15'] Niom jak narazie to psiunia je Pedigree Junior:| i gotowany ma ryz z kaszanka:P :D A moj drugi stary piesek je juz 8 lat pedigree i zyje:> wiec jak purina jest zla i tamte chyba tez (chodz nie czytalem jeszcze o nich) to pozostane przy tanim pedigree;>[/quote]uo mamuniu:crazyeye: .pedigree junior i ryz z kaszanka:scream7: .koszmarne jedzonko.wiesz ja pale.od wielu lat[wielu,wielu].palenie jest szkodliwe.a ja zyje.czy to dowod ze palenie jest ok?:confused: :shocked!:
  23. uczciwie przeprowadzone testy z wynikami podawanymi "publicznie":roll:.wracajac do tematu przewodniego czyli wyboru reproduktora....musi mi pasowac pochodzeniem[inbred] i ....musze go znac osobiscie tj.widziec go przy pracy,na testach w duzym stresie tj.na BSZS,sprawdzic jakie wystawil grupy potomkow,i na koncu sprawdzam "poczte pantoflowa".
  24. ja w fundacji mialam ostatnio trzy male onki znalezione w lesie[byly uwiazane do slupa,jeden byl martwy].psiaki takie kolo 5-6 mies.mialy neurologiczne zmiany ponosowkowe ale udalo sie je wyadoptowac tyle ze nie w Polsce:roll:
×
×
  • Create New...