Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. nora:razz: start:lol: [img]http://img257.imageshack.us/img257/3395/nora.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/628/nora1.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/2734/nora2.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/9218/nora3.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/7971/nora4.jpg[/img]
  2. surykatka:loveu: [img]http://img257.imageshack.us/img257/9026/chita5.jpg[/img] deedee:cool3: [img]http://img257.imageshack.us/img257/6823/deedee.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/6672/deedee1.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/8956/deedee2.jpg[/img] dewi:p [img]http://img257.imageshack.us/img257/3829/dewi.jpg[/img]
  3. swiezutkie fotki z dzisiaj:p surykat lajtowo [jutro zawody;)] [img]http://img257.imageshack.us/img257/1590/chita.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/6417/chita1.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/4537/chita2.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/2116/chita3.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/3976/chita4.jpg[/img]
  4. brawo.:p pamietaj zeby rodzice mieli przeswietlenia hd,ed,wyszkolenie[suka min.ipo1,pies pow.ipo1 wskazane by bylo]...to ci da pierwszy plus dla hodowcy ze dba o to by dopuszczac do hodowli psy zdrowe i z ktorymi ktos pracuje a nie tylko rozmnaza.no i ze sa w stanie zdac chociazby egzamin ipo1na wlasnym placu i pozorancie:diabloti:.
  5. Stephanitz przykladal ogromna role do profilu popedow ona.do tego bialy pies uzytkowy w niemczech?hmmm..... biale to sa gorskie pastuchy;). mial prawo okreslic jakbedize wygladala rasa.i to zrobil pod koniec zycia Stephanitz nie mial problemow zadnych poza.... nazistami i ich presja na niego i na rase.to byl dramat tego wielkiego hodowcy i tworcy rasy. odsunal sie bo nie chcial zgodzic sie na firmowanie sowim nazwiskiem robienia z onow sztandarowej rasy germanskiej. raczej pisanie o tym "dement i tyle"jest delikatnie mowiac nie na miejscu.:cool1: bos masie dobrze.niewiele ma wspolnego z profilem popedow ona ale jako odrebna rasa ma sie ok.niby dlaczego nie mialby miec sie ok?:cool1:
  6. oby nie bylo jak w mysiadle:roll:
  7. to plany.zobaczymy co z tego wyjdzie ale obiecalam Heinrich'owi z conneforde ze beidze mogl uzyc oschy do hodowli na jeden miot z wzgeldu na jej pochodzenie oraz potencjal. jestem to mu winna bo to on po smierci shado mi ja wynalazl no i ja po prostu jestem zakochana w connfordach.:loveu: natomiast dzidzi wogole nei wyobrazam sobie w roli matki bo to po prostu jest kretynka:loveu:.ona jest zdrowo trzasnieta.jak na nia patrze to juz czuje sie zmeczona ta jej wieczna bieganina i darciem ryja:evil_lol:. mch-ja nic nei znaju.ja jade na trening z dwoma psami[szogun i balto].mnie obi wogole nie interesuje natomiast BARDZO interesuje mnie trening w takich warunkach:p. wsio mi ryba na czym to bedzie:roll:.chociaz wolalabym zeby nie na rzysku:evil_lol:.
  8. jesli wszystko pojdzie dobrze to mam juz ukochanego dla osia:lol: tez na razie mlodego psa,o zarabistym potencjale,naprawde zlapal mnei za serducho:loveu: jest nim syn pedrowskiego cyzli polbrat surykata-condor von haus prometheus.:loveu: fotki condora z treningow na stronie hodowli: [URL="http://www.hausertl.com"]www.hausertl.com[/URL] :cool3:
  9. ale pisal ze to jest wada dla psa ktorego sobie"obmyslil"jako DSH;) do 1934 roku we wzorcu ona byly tez ony szorstkowlose...z brodka:evil_lol:. wiadomo jaki byl start genetyczny ona.czyszczenie tego to zwezanie wzorca wraz z poprawa jednosci genetycznej populacji. onki szorstkowlose zginely szybko bo nie byly "lapiace za oko". dony maja sie dobrze z wielu powodow.tez wiadomo jakich:lol:. niemcy maja specyficzny stosunek do donow.podobny do tego jaki maja ci od arbeitow do tych z eksterierami;). ps i bogu dzieki ze "wywalil"biale umaszczenie .stephanitz mial niebywalego "czuja"hodowlanego.gdyby scisle przestrzegano jego metod hodowli i poprzeczki stawianej rasie mnie bylo by problemow ktore mamy dzisiaj w rasie on.
  10. od groma:p
  11. straszliwy łoś z zebiskami:evil_lol::loveu: oczywiscie wiekszosc zdjec narobilam bezsensu ale cooo tam:cool1:
  12. ...albo sa i takie co z wyrzutem wskazujac rekaw dra jape na pozoranta bo sie leni:evil_lol:. jarekx-cywilom NIE WOLNO uczyc psa obrony cywilnej!:mad: ipo to sport,nie tylko skladajacy sie z pracy na pozorancie;). jak w kazdym sporcie sa okreslone reguly. sporty obroncze nie maja NIC wspolnego z obrona cywilna. na szczescie.:eviltong:
  13. no rzeczywiscie trzabylo moczyc zeby wiedziec...i nie karakul tylko mokra wloszka:evil_lol:
  14. szira:p osio-jesooo co ona roobi:cool3: do osia trzeba miec anielska cierpliwosc a i to czesto nie wystarcza:roll::evil_lol: a czego ta szira taka nieruchoma jezd?:razz::diabloti: i darcie ryja osia:roll::evil_lol:
  15. chita:loveu: oschy:loveu:
  16. ooo posty skacza znowu:angryy: chita-mokro znaczy szczescie:loveu:
  17. eeeej jak to koniec?:mad::roll: trojca maszeruje interweniowac w sprawie wodnego cusia:cool3: oczywiscie na przedize osiek ktory nie iwe po co lezie ale lezie,na wszelki wypadek ogladajac sie do tylu:evil_lol: interwencja nic nie dala wiec chit zszira poszly pilnowac weza bo przeca mozebne jezd ze wodne cus wylezie z niego nie?:lol:
  18. no dobra.czekamy:mad: osio ktory nie ma pojecia co jest grane probuje drzec jape zeby sie ruszyly bo po co tak siedza w miejscu?:razz:
  19. uwaga chity:lol: skierowana w strone sziry:cool1: hmmm...:roll::evil_lol: chita oblicza wyskok w celu unieszkodliwienia miejsca z ktorego wylatuje wodne cus[niestety to miejsce jest tryzmane reka:diabloti:] darcie japy czyli chita opowiada co zrobi owemu cusiowi jak go dorwie :lol: osiek latajacy dookola jak zwykle:evil_lol:
  20. akcja splukiwania:diabloti: waz trzeba tryzmac wysoko ze wzgledu na surykata ktory jest rabniety:roll: szira-doskoczem i zatlukem to mokre cus:multi: gosia przezornie trzyma surykata w bezpiecznej odleglosci[i tak jej nie pomoglo:evil_lol:] lapanie wodnego cusia:diabloti: osio ktory kompletnie nie wie o so kaman lata bezsensu:lol: chita-oooo zabije teraz gnoooja:mad: szira z tylu-jakby co ot ja zaraz tez go zalatwie:cool3:
  21. nora cos sie dizeje:cool3: eee nuuuuda:roll: osio:loveu:
  22. otoczona przez sepy:diabloti: monisia kontra bu z szira:lol: aneczka kontra bu:lol: prosze zwrocic uwage na narastanie napiecia[kiedy w koncu da mi to ciasto:mad:].
  23. kontakt z ....kawa:evil_lol: banda kawozlopow i sepow:evil_lol: reszta fot gemma team:p i kotek sam:p
  24. i tak sie trudno rozstac czyli przy samochodach:razz: timon gdyz poniewaz chita cuchnela bajorem jak nie iwem co:mad: udalismy sie na plukanie:cool3: niektorzy nie dzielili sie zwlasnym psem kawusia monisia i noras cdn......:cool3:
×
×
  • Create New...