Armifer-recenzje od mafii geriatrycznej ....:cool3::diabloti:
jest za co dziekowac to dizekujemy.odwaliles kawal profesjonalnej roboty.:)
ania to cytat z goethe'go oczywiscie:lol:
poprzednio mialam z kseni dobrotliwych:
wenn ich dumm bin
lassen sie mich gelten;
wenn ich recht hab'
wollen sie mich schelten!:cool3:
kiedy jestem glupi,
toleruja mnie;
kiedy mam racje,
wpadaja w gniew!:diabloti:
teraz zmienilam na fausta:
Da steh' ich nun
ich armer Tor
und bin so klug
als wie zuvor:cool3:
i jak ten glupiec u madrosci wrot
stoje-i wiem tyle,com wiedzial wprzod:diabloti:
ps eddiii no ja bym w atmosferze wszechogarniajacej milosci nie wpadla na tego ludizka ze to gg.
no dobra to moze mi ktos powie co to jest ten znak drogowy kolo lampeczki zielonej co mnei sie jarzy?tylko bez dyrdymalow zem tempak i mlot bo to to ja juz wiem :D