Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. przewodniczaca geriatrycznej grupy trzymajacej wladze czyli deedee:cool3::evil_lol:
  2. cd dalszy bublowatego szalenstwa:cool3:
  3. nowe fotki-jeszcze "cieple";) duze dzieki ani za pstrykanko.:loveu: aria
  4. eagle-benito nie robi obrony.bawi sie tylko gryzakiem .
  5. tak blisko nie podchodze:evil_lol:
  6. nie pisz nigdy w biegu bo cie nie zakumaja:roll::evil_lol:... z ripleja go:lol:: whoo=wklejka mamba=wij atakujacy jezorem kapiszczi?:evil_lol: ps.masz moze jakies kubki plastikowe w domu?ja kupilam talerze...
  7. [quote name='eagle']Jestem ciekawy gdzie pozorant szukal by bezpiecznego miejsca gdyby jej nie miala i dobrze sie czula :-)[/quote]eagle whoo nie jest tygrys i nie zagraza pozorantowi :evil_lol:.no chiba ze ja o niczym nie wiem i whoo jest tygrys.owszem ma tajna bron:wklejke:lol: jak mamba[druga borderka co wlasnei zaczela prace z pozorantem]atak jezorem i robienie wija:lol:.
  8. ayshe

    Karma Kober's

    ja wlasnei zaczelam koeber's extra i nadal fajnie.glownei jada na energie hochleistung,dostawaly lamm und reis,23M,auslese.teraz dostaja extra i tez extra.:p koopy male,zwarte,dobre do zbierania.
  9. shida-border na ipo jest po prostu ciekawszy niz on czy dob;). wyobraz sobie jakiegos rzecyzwiscie egzotycznego psa na rekawie;).np duzego pudla:p.w fryzurze na lwa. nawiasem mowiac fajnie byloby popracowac z takim psem na ipo.:razz:.ma ktos?:diabloti:
  10. natalia...a to khron wlasnie:roll:
  11. no ja kcem napisac tylko niesmialo ze mnie do furii doprowadzaja male pieseczki atakujace bez smyczy moje suki albo postanawiajace sobie pokopulowac na dowolnej czesci ciala suk.:angryy: niestety JA taka mila jak eagle nie jestem:diabloti: i zalatwiam te sprawy wlasnobutnie lub mam opatentowany sposob:moje suki robia lans:lol: czyli rycza plujac slina i klapiac szczekami na pieseczka.to rusza kazdego luzaka pancia/pancie.i pieseczek tez sie zastanowi.:razz:.ja do tego jestem delikatnie mowiac niemila.:diabloti:
  12. daj mu z soba wspolpracowac. praca wechowa,ksztaltowanei na lupie[najpierw wedka i szmatka],buduj psiaka wspolpraca ze soba. potem do dobrego pozoranta i jakies semi albo szkoleniowiec i hulaj dusza:p.zobaczysz ze ON to wciagajaca pasja.:loveu:
  13. ja mam suke arbeita z super rodowodem a ma klapniete ucho i siersc jak karakul:evil_lol:. ale wiem ze to ON bo ma rodowod potwierdzajacy jej pochodzenie[dna-gepr:razz:]. jesli zdecydowalas sie na zakup psa w typie rasy i zaplacilas za to no to jakby......:diabloti: hodowle wybiera sie pieczolowicie,rodzicow swego przyszlego psa tez.
  14. kliker nie przeszkodzi w tym napewno.natomiast nie jest niezbedny:cool1:. ksztaltuj natomiast caly czas onka lupowo.
  15. przeciez jak nagradzasz karma to ta porcja karmy pochodzi z jego dizennej dawki.co wychodzi na zdrowie i psu i ...motywacji:cool3:
  16. no wlasnie.podstawa. eagle-a dlaczegoz NIE wymagac?a co to donek to jakas specjalna odmiana?kanapowo-miziasta?:diabloti: ech ta wizja reki w nocniku......:razz:
  17. ale dobki maja opinie mordercow...;) no i wiesz...ten mozg ktory rozsadza im czaszke bo siem nie miesci w niej jak dobb dorasta:roll::diabloti:.piesio dany waryjuje i robi sie z niego alien:razz::lol:
  18. jesli dla kogos pochwala jest ze jego pies startuje z zebami bez powodu to powinien sie zastanowic czy dla niego pies to pies czy podwalina jego/jej ego. jesli pies stanowi o ego wlasciciela i jego agresywnosc to takie przedluzenie...hmmm...meskiego narzadu plciowego to zalosne.po prostu zalosne.:cool1:
  19. imi:p [img]http://img20.imageshack.us/img20/626/aaaag.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/6846/aaaaaab.jpg[/img]
  20. ja kiedys sie wk.... i rzucilam sie na pozoranta .serio:oops:.tak mnie zdenerwowal ze leb bym mu ukrecila i nozki wyrwala po prostu.bezmyslny ciul byl i tyle.:diabloti:.dobrze ze nie rozumial co mu mowilam.:eviltong:
  21. [quote name='Rut']ja tez sie ciesze :) im ich mniej,tym lepiej :)[/quote]dla rasy oczywiscie zawsze lepiej jak nie kupuja ich masowo osoby ktore nie kumaja specyfiki danej rasy.dla KAZDEJ rasy tak lepiej.
  22. u nas na forum razem z fotami szczeniorow.nie moge decydowac za wlodka;)
×
×
  • Create New...