mam następujacą propozycję:
moge przewiezć boksia do hoteliku(psy sa w domu, ogrzewanie podłogowe, ogród, brak schodów) do mojego weta w Radomsku, była tam sterylizowana Gapa, Tulin, Bingo z reszta wszystkie moje i "moje tymczasowe" psy tam jeżdzą, mam absotutne zaufanie do tych ludzi, boksiu miałby opiekę weta 24h i dom, odwiedzałabym go codziennie.
też deklaruje 100zł miesięcznie.
co Wy na to??