niestety stan jest cięzki i wciaż sie pogarsza.
rokowania ostrozne.
zapalenie krtani, oskrzeli.
jezeli dostanie zapalenia płuc nie da rady:shake: :placz:
zobaczcie ja na zdjeciu sprzed dwóch dni, normalny wesoły zdrowy piesek a teraz??? :shake:
w ciagu dwóch dni takie koszmarne pogorszenie:-(
nie wiem czy z tego wyjdzie:placz:
dzis dostała tyle zastrzyków, że nie wiem gdzie to sie wszystko miesci.