Jump to content
Dogomania

mosii

Members
  • Posts

    4019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mosii

  1. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/3782/peleavat5nf.jpg[/IMG][/URL] Wyjatek, Ty szukuj sobie taki avatarek:razz: z podpisem: czekam chwili kiedy bedzie jadł mi z reki :lol: :lol: :lol:
  2. było juz kilka telefonow dzis w jego sprawie, raczej niezobowiązujacych:razz:
  3. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9890/imgp42666na.jpg[/IMG][/URL] a to jest dzieło tego 13 letniego pana:mad: (dwóch dziadków sie pobiło:lol: :lol: ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img451.imageshack.us/img451/8280/kuba28ga.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img465.imageshack.us/img465/1941/kuba36sz.jpg[/IMG][/URL]
  4. Asiu zaglada, zaglada i szczerze mówiąc zdumiewa mnie fakt, ze ne ma ani jednego tel. w jego sprawie. To jakieś fatum.
  5. pozostałosci po namiarze testosteronu z piatku:mad: Lakus postanowił pokazac koledze (pies mojej mamy) kto tu rzadzi:mad: i tak teraz wyglada:angryy: [na pytanie kto wygrał odpowiadam- moze gdyby miał zęby.....:roll: ] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9890/imgp42666na.jpg[/IMG][/URL] a mopsiczka Oxunia usnęła podczas sesji zdjeciowej Lakusia:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9809/imgp43163lb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1716/imgp43174mg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/573/imgp43191jg.jpg[/IMG][/URL]
  6. ale czesanie uwieeeelbiam :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5577/imgp42724om.jpg[/IMG][/URL] i wycieranko:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1524/imgp42855rl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6302/imgp42861vv.jpg[/IMG][/URL] i taki jestem piekny:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/16/imgp42882jn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1899/imgp42928pt.jpg[/IMG][/URL] i za to zjem kija:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7408/imgp43043xg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/112/imgp43077yx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5949/imgp43116sb.jpg[/IMG][/URL]
  7. :cool3: :cool3: no i pani mnie w końcu wykapała:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4969/imgp42350em.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9149/imgp42369al.jpg[/IMG][/URL] przecież ja tego niecierpie:angryy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2430/imgp42456vg.jpg[/IMG][/URL] i czym prędzej suszę sobie łapki [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9650/imgp42466ym.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2843/imgp42521dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6144/imgp42616cf.jpg[/IMG][/URL]
  8. hmmmm sa jakies problemy z dodzwonieniem sie pod podany nr telefonu. Pele chce do domu..... :(
  9. Faro czekam na tel i za chwile bedziemy wszystko wiedziec
  10. tak Faro, Kraków, dam jutro znac po rozmowie
  11. łodzkie schronisko ciagle czeka.............. a taki jest milutki dla ludzi-wszystkich kocha:) ale psów:shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/4739/obraz1797ax.jpg[/IMG][/URL] pies, bardzo sympatyczny i wesoły, psom sie z uwaga przyglada... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2493/obraz1811zu.jpg[/IMG][/URL] astowata sunia, sami widzicie:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/2482/obraz1932sh.jpg[/IMG][/URL] bardzo biedna sunia, płakała, łagodna do ludzi i psów [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8633/obraz2048ji.jpg[/IMG][/URL] jw [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3273/obraz2073vb.jpg[/IMG][/URL] pies [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img328.imageshack.us/img328/8661/obraz2147ki.jpg[/IMG][/URL]
  12. :lol: :lol: :lol: potwierdzam sunieczka jest przekochana :lol: ale trymowania nie lubi, oj nie lubi;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5465/ch5wo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5395/ch29wo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2752/ch38hd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7141/ch42sl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4581/ch51fe.jpg[/IMG][/URL]
  13. tak mam juz namiary na tych panstwa, jutro bede dzwonic, tzrymac kciuki.
  14. Wyjatek, On chyba czeka na Ciebie..... :hmmmm:
  15. [quote name='Mala']nie jestem zadna pieniaczka ,pisze tylko prawde.Szkoda mi tylko psa,bo narazie poza tlumaczeniem wlasnej niemocy,nic nie robisz.Moze mi tylko odpowiesz na pytanie dlaczego nie moze jechac do mosii i wyjsc ze schroniska.Dlaczego niejest szukany dom tymczasowy lub hotel,pomoc finansowa proponowalo duzo ludzi,ja dalam prpozycje zdjec w gazecie i opis tego biednego psa,duzo psow tak znalazlo dom.Niestety,nic ci sie nie podoba,!!![/quote] .....ja tez tego nie rozumiem, dom tymczasowy dla psa to ogromna szansa, pies sie socjalizuje, uczy zachowan wsrod ludzi, innych psów, kotów, malych dzieci, po kilkunastu dniach mozna okreslic go charakterologicznie i dopasowac bez pomyłki(wyjatki potwierdzaja regułe) do oczekiwań nowego włsciciela. Nie mówiac juz o stronie stricte marketingowej, pies jest najedzony, wykapany, zadbany ładniej prezentuje sie na zdjeciach.......:roll:
  16. wiem Aganiok, wiem jak dobrze pójdzie to zdjecie Pelusia wystapi jutro w "Kundlu" ;)
  17. nikt do Pelusia juz nawet nie zaglada...................
  18. sprawdzałam i Pelusia nie ma na allegro czy ktos moze go wystawic? :modla:
  19. [B]Ludzie!!!!! nikt z Wrocławia nie moze tego psa do popołudnia przetrzymac?????????????????????????????????[/B]
×
×
  • Create New...