Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. [B][I][U]Alynkaaa [/U]obiecuje sie poprawic :):):)[/I][/B] [B][I][U]madzia i medor [/U] to cos zboku to jest włacznik ta obroza ma diody i wnocy miga :):):)[/I][/B]
  2. [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/1998/im000566jz6.jpg[/IMG] [B][I]Nooo daj jeszcze pospac ;):):):)[/I][/B]
  3. [B][I]a my mamy nowa obroze :):):):)[/I][/B] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1071/im000568yu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/68/im000569nd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9631/im000577nc2.jpg[/IMG]
  4. [B][I]no no a musze sie wam pochwalic na 10 - 8 safi przynosi po 3 dniach godzinnych treningow :):):):):)[/I][/B]
  5. [I][B]cos nas malo odwiedzacie a ja mam nowe super fotki :cool3: :):):):) [/B][/I] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3779/im000483yn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2503/im000484wa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7797/im000487sv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/319/im000499em4.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4646/im000501bs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img319.imageshack.us/img319/843/im000504sd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1849/im000513gn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2566/im000521es2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6035/im000547el6.jpg[/IMG] :):):):)
  6. [B][I]Alynkaaa[/I][/B] Safinka biega w ubranku bo jest malym atopikiem i czasem sie drapie a to dla jej bezpieczenstwa zeby sie zabardzo nie zadrapala ;) :):):) a na zime tez kupimy jej kurteczke :):):) [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9361/im000447zc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5090/im000448fp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8905/im000458ra2.jpg[/IMG] [I][B]sie zamyslila dziefcynka :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6866/im000463ov8.jpg[/IMG] [B][I]ooooooo tak mi rob :cool3: [/I][/B]
  7. [B][I]hahaha my tez takiego kuraka mamy ::):):):):) [/I][/B]
  8. zakochałam sie w niej :D:D:D sliczna :):)
  9. [IMG]http://img351.imageshack.us/img351/291/dscf0010fb9.jpg[/IMG] [B][I]znajome miejsce :cool3:[/I][/B]
  10. O rany !! wybacznie mi ten brak fotek :(:( ale brakuje mi czasu :(:( jak tylko troche sie ogarne obiecuje zasypac was fotkami :):):) [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1969/im000361pu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4462/im000435er7.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2122/im000436fo3.jpg[/IMG] [B][I]słodki grymasik :cool3:[/I][/B] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8714/im000438ya2.jpg[/IMG] [B][I]i z konikami :):)[/I][/B] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9317/im000369rq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6042/im000378mm5.jpg[/IMG]
  11. :o sliczna powiem nawet bardzo sliczna :):):):) tylko fotki troche za duze i mod moze byc zly ;):):):)
  12. [quote name='Birmanka']Taaak ona jest specjalistką od min :lol: W ciągu minutki potrafi zrobic z siebie biednego, małego, niewinnego pieseczka, którego nikt nie kocha i nigdy mu nic do jedzenia nie daje :evil_lol: Biedny, głodzony pies poprostu - jak tylko ktoś ma cokolwiek co nadaje się do spożycia :cool3:[/QUOTE] to tak jakbym czytala o Safi :):):)
  13. [B][I]:o:o:o:o jaka ona jest śliczna :o :):):)[/I][/B]
  14. [I][B]co nie podobaja wam sie kuniki :([/B][/I]
  15. [B][I]no to kilka konikowych fotek :):):):)[/I][/B] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3307/14mr5.jpg[/IMG] [B][I]kochane kuniki :)[/I][/B] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6236/16kr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9121/18xw0.jpg[/IMG] [I][B]tak lubimy sie tulic :)[/B][/I] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1957/21qi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9366/32qj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6028/36rt6.jpg[/IMG] [I][B]byly sobie konie trzy :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5623/38ps6.jpg[/IMG] [I][B]moje ulubione tylko troche nie wyrazne za duzo sloneczka :)[/B][/I] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5811/83py6.jpg[/IMG] [I][B]ta tez bardzo lubie :)[/B][/I] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4390/90gx3.jpg[/IMG] [I][B]a tu juz na Pepi :)[/B][/I] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1020/91pn5.jpg[/IMG] :):):)
  16. [B][I]ahhh te miesnie :cool3:[/I][/B] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7676/im000221iz0.jpg[/IMG] [B][I]opalamy pyszczek :)[/I][/B] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/2404/im000232iz6.jpg[/IMG] [I][B]a dzis jade na koniki wiec beda jakies foteczki :):):)[/B][/I]
  17. [B][I]nooo ba pytanie pewnie ze klata :):):):) Safinka rosnie :):):)[/I][/B] [I][I][B]postaram sie nadrobic i wklejac wiecej fotek :):):)[/B][/I][/I]
  18. [I][B]:o jej ona jest sliczna:o :):):):):)[/B][/I]
  19. [B][I]ja Cie ale uszy :o :):):):)[/I][/B] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3577/im000218zn0.jpg[/IMG] [I][B]Safi zdobywa szczyty :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4698/im000222rr0.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/6518/im000225tn9.jpg[/IMG] [I][B]mmm ale postawa :)[/B][/I] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5804/im000248zh4.jpg[/IMG]
  20. [I][B]oH jaka profesjonalna sesja zdjeciowa ;) :):):):) modelka :) [/B][/I]
  21. [B][I]wiecej fotek !!! :):):):):) [/I][/B]
  22. [I][B]oj jakos sie zgadamy :):):):) [/B][/I]
  23. [B][B][U]tak misiaczku naszczescie wszytsko juz dobrze znowu jestesmy razem i jestesmy szczesliwi :) nie wiem chyba dawid mial jakis kryzys nie wie niechce do tego wracac wole nie wiedziec :):):):)[/U][/B][/B]
  24. [I][B]Alynkaaa nie ma pojecia ile ma klwbie jeszcze nie sprawdzalam :cool3: Bubaa konie kocham od dziecka tylko jakos zawsze brakowalo i czasu :( ale teraz sie uparlam i co weekend w sobote jade na konie :):):) tak wiec fotek napewno bedzie wiecej :):):)[/B][/I]
  25. [I][B]no to teraz juz napewno do was trafimy :D:D:D:D:D super focie[/B][/I]
×
×
  • Create New...