-
Posts
2612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia&Safi
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Safinka pittbullka[/QUOTE][I][B] czasem jak zrobi mine to mozna poplakac sie ze smiechu :D:D:D[/B][/I] -
[QUOTE][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3002/16caf03b74457197dva5.jpg[/IMG][/QUOTE[B][I]] :o to fotka jest naprawde super, bardzo fajny efekt [/I][/B]
- 78403 replies
-
[B][I]olcha moze tu cos znajdziesz :):):)[/I][/B] [url]http://www.szafadlapsa.info/[/url]
-
olcha 2 godziny szukalam na dogo :cool3: ale znalazlam :) [url]http://lukatme.com/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=160[/url] [IMG]http://lukatme.com/sklep/zdjecia/160.jpg[/IMG] [B][I]o to Ci chodzilo :):):)[/I][/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]nio to lecimy :):):)[/I][/B] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5755/im000883sd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2350/im000884ru1.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9158/im000885hg8.jpg[/IMG]:o :D [B][I]nie oddam Ci ciastka ;P [/I][/B] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7308/im000987ys5.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5034/im000991cj6.jpg[/IMG] [I][B]i razem :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3285/obraz014ui9.jpg[/IMG] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]:( przepraszam ze was tak zaniedbalam :( lae juz podpinam aparacik i beda nowe fotki :):):):) [/I][/B] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]misiaczku no wlasnie niczym sama bylam w szoku :o bo za zadne skarby niechcialy usiedziec chwile grzecznie:D:D:D[/I][/B] -
Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...
Basia&Safi replied to AlKil's topic in Foto Blogi
[B][I]my tez składamy Cie najserdeczniejsze zyecznia :):):):)[/I][/B] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Basia&Safi replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://images2.fotosik.pl/267/44c6f3a8eeacabd3.jpg[/IMG][I][B]tylko smoczka brakuje :):):):) a salateczka m smakowita :)[/B][/I] -
[QUOTE][IMG]http://images1.fotosik.pl/277/8441377e1d2248e6.jpg[/IMG][/QUOTE][B][I] wole nie pytac co sie z ta pileczka dzialo :D:D:D:D SAfi tez ma nawyk obrywani tych latek :/[/I][/B]
- 78403 replies
-
[QUOTE][IMG]http://images3.fotosik.pl/266/3a0e26c6d546f5bb.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]nawet SAfi takich ulokow nie ma :D:D:D:D[/B][/I]
-
[B][I]aLu Ty sobie nie mysl ze mozesz tak wkleijak kilka fotek na tydzien :( ich tu musi byc znacznie wiecej :cool3: [/I][/B]
- 78403 replies
-
[QUOTE][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6898/dscf0036pf6.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]no nie moge ta fotka jest powalajace :D:D:D[/B][/I]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]dziekujemy za odwiedzinki ciesze sie za fotki sie wam podobaj :):):) juro rano postaram sie cos powklejac przed praca :):):):) i poodwiedzam wasze galerie :)[/I][/B] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
i[B][I] pieski poszly spac :cool3:[/I][/B] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1049/zdjcie040ws6.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1820/zdjcie041ld9.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5769/zdjcie042nm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/476/zdjcie043ss7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4640/zdjcie044dx3.jpg[/IMG] -
[B][I]a co to :o :)[/I][/B] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4200/tndsc01541wb4.jpg[/IMG] [B][I]takiego chcem[/I][/B] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2119/tndsc01958wt3.jpg[/IMG] [I][B]uu jakie słodkie fafelki[/B][/I] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9319/tndsc01960bq7.jpg[/IMG] [I][B]a jak sie to wyprowadza na spacer :D:D[/B][/I] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/9853/tndsc07863xr8.jpg[/IMG]
-
wileka stopa:cool3: hehehe
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
Basia&Safi replied to e.v.a's topic in Galeria
[B][I]te focie sa babowe :D:D:D:D:D[/I][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Basia&Safi replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][I]moze dilus ma jakis kryzys czy cus :( jakis psycholog psi hmmm[/I][/B] -
[QUOTE][IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/102006/100b5474.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]to sie nazywa szczesliwy pies :):):)[/B][/I]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]dzias tez mam muszkietorka w domu wiec beda inne focie :):):):) dziekuje za odwiedzinki :)[/I][/B] [B][I]łooooooooojeeeeeee 1 ognik :cool3:[/I][/B] -
[B][I]no nie moge :D:D:D:D:D:D[/I][/B] [I][B]super focie [/B][/I]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]:o 2500 tysieczny post :):):)[/I][/B] [I][B]kiedy dostane plomyczek :D[/B][/I] -
[url]http://www.allegro.pl/item142639879_buldog_francuski_poteznej_budowy.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item144339575_buldog_francuski.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item142644094_buldog_francuski_poteznej_budowy.html[/url] [B][I] :( [/I][/B] jak moznaaa
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]nio to juz :):):) byl problem z fotkami bo te lobuzy sa strasznie ruchliwe :):):)[/I][/B] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9901/obraz042mk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8976/obraz045sn6.jpg[/IMG] Safi to mały dominator :cool3: [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/238/obraz046db8.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9655/obraz053ko5.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/477/obraz058fy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6646/obraz062vd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7730/obraz065vt7.jpg[/IMG] [B][I]ta jest słodziutka :)[/I][/B] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/485/obraz067po5.jpg[/IMG] a własnie ze ja bede na kolankach :D:D:D [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5431/obraz070yp2.jpg[/IMG]