nomu badania laboratpryjne z zeskrobiny pieskow robione w laboratorium dla ludzi czesto pokazuja ze pies ma gronkowcna inaczej sa odczytywane kazdy pies ma na sobie bakterie gronkowca, konsultowalam sie w tej sprawie z [url]http://www.cztery-lapy.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=7[/url] napisz do niego koniecznie mysle ze Ci pomoze i koniecznie w meilu zostaw swoj numer telefonu :) pozdrawiam i duzoo zdrowka :)
p.s safi tez miala robiona zeskrobine po wpisaniu na googlach wynikow wszedzie pisało ze to gronkowiec jednak u psa jest inaczej odczytywany :) chyba bardzo nie namieszalam :)