Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. [B][I]To 3 foteczki z serii jakie ja potrafie robic miny :D:D:D:D[/I][/B] [B][U]:cool3: nie mam pojecia o co jej chodzi :D:D[/U][/B] [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/7734/im0002945ra.jpg[/IMG] [I][B]zakrecony jezorek[/B][/I] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/148/im0004071ha.jpg[/IMG] [B][I]i na koniec usmiechnieta Safi :):)[/I][/B] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2232/zdjcie2230vx.jpg[/IMG]
  2. [B][I]To 3 foteczki z serii jakie ja potrafie robic miny :D:D:D:D[/I][/B] [B][U]:cool3: nie mam pojecia o co jej chodzi :D:D[/U][/B] [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/7734/im0002945ra.jpg[/IMG] [I][B]zakrecony jezorek[/B][/I] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/148/im0004071ha.jpg[/IMG] [B][I]i na koniec usmiechnieta Safi :):)[/I][/B] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2232/zdjcie2230vx.jpg[/IMG]
  3. [B][I]no no ladniusie legowisko :):):) ja Safince tez musze sprawic cosi takiego :):):) moze moj boroczek przetanie spac na budzie :D:D:D:D [/I][/B] a wczoraj przegiela zwalila mnie z poduszki :D:D:D
  4. konkurs koniecznie !!!!!!!!!!!!!!! a opis hmmm [I][B]" fuj co i co w tym fajnego :cool3: "[/B][/I]
  5. [B][I]Jutro jak wroce z Katowic powklejam jakies foteczki :):):) zachwilke wkleje jakas foteczke na dobranoc :):):):) [/I][/B]
  6. [I][B]doopeczka kaj Ty jestes :(:( [/B][/I]
  7. [B][U][I]hihihi dziekuje laseczki :):):):)[/I][/U][/B]
  8. [QUOTE][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/283bwf8s8dg5x677.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][I]cudne 1 raz widze takie cus :o [/I][/B]
  9. [QUOTE][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1685/pic030018yd.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]ślicznie Masterkowi w tych kfaituszkach :):):)[/B][/I]
  10. [I][B]co ta pańcia Ci robi ??? :)[/B][/I] [QUOTE][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/nysnxcglfj2j9u4c.jpg[/IMG][/QUOTE]
  11. [B][I]no nie moge :D:D:D:D:D:D: rewelacyjne fotki :D:D:D:D [/I][/B] [QUOTE][IMG]http://images1.fotosik.pl/67/bsonqhghxjule7ee.jpg[/IMG][/QUOTE]ta mnie powalila hihihih cudna :)
  12. [B][I]ahhhhhhhhh morze ja chce nad morze :D:D:D:D co to jest ta torpedownia ??jak to dziala :cool3:[/I][/B]
  13. [QUOTE][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6306/p51200054xl.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]chyba sie zawstydzila troche hihih[/B][/I]
  14. [I][B]niop 17 koncze studuium(zaocznie) ;)na studia wybieram sie w przyszlym roku :):) [/B][/I] [I][B]boje sie o Safi bo ona na wiecej jak pol godzinki nie zostawala sama( nie bylo takiem potrzeby) a teraz to sie zmieni, no i nie wiem zobaczymy jak to bedzie :) [/B][/I]
  15. [B][I]No co sie tak gapisz !![/I][/B] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8060/im0002831ke.jpg[/IMG] [B][I]jestem pewna ze to tam zostawilam :cool3:[/I][/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/575/im0003202pp.jpg[/IMG] [I][B]nie chciales sie bawic to teraz masz :cool3: ja sie pobawie a TY siedz :D'[/B][/I] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4633/im0003295ia.jpg[/IMG] [B][I]e wiesz co jaki sztywny ten misiek :D:D:D[/I][/B] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2988/im0003353vj.jpg[/IMG]
  16. [B][I]wzzystkie hehe [/I][/B]
  17. [B][I]:D:D:D:D wy to macie pomysly :D:D:D:D superr [/I][/B]
  18. [I][B]praca przy komputerze(wyjasnie jak sie cos wiecej dowiem):) od 8 do 16 dobrze platna i przyjemna w milym otoczeniu :):):)[/B][/I] [I][B]baterie sie laduja nadrabiam zaleglosci :):):)[/B][/I]
  19. [quote name='olcha']Basia no wiesz :shake: Tak bez pozwolenia sobie Tequilę wykorzystywać w bannerku :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] [B][I]:oops: a moze zostac hihihi ciesze sie ze banerek sie podoba :):) a musze sie wam pochwalic od poniedzialku zaczynam mowa prace :multi: :multi: [/I][/B]
  20. [B][I]a nie wiem co to bo widze tylko kabelek :cool3: a moze bo dzwonili po autografy hehehe[/I][/B]
  21. [QUOTE][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3849/28ku.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]jeeeeee jaki zlosnik :cool3:[/B][/I]
  22. [B][I]:o ale sliczny białasek :):):):):)[/I][/B]
  23. Daj sie napisc słomke juz mam :cool3: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2190/im0003362ag.jpg[/IMG] no daj bo pogryze :D [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5994/im0003374qm.jpg[/IMG]
  24. [B][I]hihihihi telefon dzwoni haloooooo :cool3:[/I][/B] [QUOTE][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2272/p51300279ch.jpg[/IMG][/QUOTE]
×
×
  • Create New...