Jump to content
Dogomania

Masza4

Members
  • Posts

    2758
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Masza4

  1. Dzięki majqa za namiary. Napiszę do beki. Postaram się zrobić jakieś plakaciki. Ja mogę obkleić AR, UMCS, PL. Wśród studentó też może coś by się znalazło...Ewentualnie jeszcze Czuby, Kalina...
  2. Jest problem...Wprawdzie Coffie nauczył się schodzić do schodach, więc wetka nie musi go już tarmosić na rękach, ale piesio trochę dokucza w mieszkaniu. Generalnie idealny dla niego były DOMEK JEDNORODZINNY. Coffie wyje, a jak dłużej nie ma wetki, potrafi spsocić parę rzeczy (i podsikać...) A w domku, jakby ktoś wychodził, mógłby zostawiać go na ogrodzie, czy w boksie i byłby spokój. Wetka jest trochę zmęczona zachowaniem Coffie. Staje się niemożliwe trzymanie do w maluteńkim mieszkanku...Boi się, że gdy nie znajdzie się dom, będzie musiała oddać go do schrona....... :-( :shake: :-( :shake: Gdy ze mną rozmawiała drżał jej głos... Przecież tyle o niego walczyła, uratowała mu życie! A teraz? Wydawałoby się, że jeśli pies przeżyje, to będzie tylko z górki. Jak widać szukanie domu jest tą trudniejszą kwestią... Czy znacie jakieś darmowe strony, może także ONków, gdzie możnaby zamieścić ogłoszenie? Tu na dogo trochę pusto...Dużo psich bid się pojawia, więc nie ma się co dziwić... Przybiła mnie rozmowa z wetką. Czy naprawdę nikt nie ma nawet kawałka boksu, gdzie mógłby zapewnić Coffiemu tymczas? Sytuacja jest podbramkowa... Boję się, że historia Coffiego źle się skończy...
  3. Coffie mowi wszystkim dobranoc! On ma takie smutne oczy...:-(
  4. Co tu tak pusto? :-( Podnoszę psiaka, dom jest pilnie poszukiwany!!!
  5. Ja też, tak czy tak byłabym za sterylką. Przynajmniej będzie 100% pewności, że suka już nigdy nie zacieczkuje, a i odstraszy to pseudohodowców.
  6. Piękna suńcia. Ciekawe jak zareaguje na zmianę właściciela, skoro taka kochliwa :-(
  7. A może dopisać by tak jeszcze w ogłoszeniach, że psina jest odrobaczona, zaszczepiona i posiada książeczkę? :oops:
  8. No pomieszkuje chłopak z wetką ;) Trochę mało tam miejsca...Więc domek szybko potrzebny!!!!
  9. Domek stały nadal potrzebny!!!
  10. O kurcze, Folen nieźle zaszalałaś! Dopiero dziś zobaczyłam Allegro. Na mój gust, coś takiego powinno zwrócić uwagę :cool3: WIELKIE DZIĘKI!!! :Rose:
  11. Niestety nie miałam kiedy podjechać do Oli i Pelego, więc wiem tyle co z SMSa. Ola zaprzyjaźniła się z psiną, pisze, że jest 'prześmieszny, kochany i grzeczny' :loveu: a Wy tu ciotki jedne straszyłyście, że psu rosną zęby i zjada buty :lol: Planuję podjechac do Oli w tym tygodniu, więc zdam relacje ;)
  12. Faktycznie to ostatnie zdanie wiele wnosi do tekstu. Będzie czytelniejszy gdy nie będziemy w szczegółach rozpisywać się o rekonwalescencji...
  13. Pojutrze mamy wizytę u dr zajmującego się kardiologią. Trzeba ustalić leki przy kardiomiopatii rozszczeniowej, nie zmniejszające przepływu nerkowego. Mocznik mógł bowiem wzrosnąć na skutek długotrwałego podawania tamtych leków. Mam nadzieję, że to coś pomoże....
  14. Zobacz mestudio-opieka na niewidomym psem nie jest taka trudna :razz: Ale wiadomo, wymaga to sporego przemyślenia.
  15. majqa normalnie poetka z Ciebie!!! Text jest genialny!:loveu: Wyłapałam w nim tylko jeden błąd, w zdaniu: 'Niemały udział MIAŁA (teraz jest 'mieć') ludzka ręka wiedzona konkretnym zamiarem.' Wszystko jest ok, ale myślę, że warto byłoby wspomnieć też o stanie zdrowia Coffiego. Napisać że już chodzi, ma sie świetnie i nie wymaga dalszego leczenia. Wiadomo, często pies-kaleka odstrasza ludzi. Co myślicie?
  16. jestem na etapie jak 'zwiedzał' mieszkanie :) Wszystko musiał zwąchać :lol:
  17. Prawda że przystojniak? :razz: Do tego on ejst tak komicznie skromny, że chce się go od razu z wejścia tulić ile sił! Mogłabym prosić kogoś o [B]Allegro[/B] dla Coffiego? :oops:
  18. Selo przegina na całej linii!!!!! Ostatnie zdjęcie zwala z nóg! Normalnie już nie wie co ma robić bawiąc się z Laurką :loveu:
  19. Ola napisała, że można przywieźć psa nawet jutro :lol: Kochana!!! Kiedy Wenecja będzie chciała oddać Malucha?
  20. Zdaję sobie sprawę, że to nie o zachowanie psa chodzi. Skoro Wenecja ma tak dużo psów, to trudno się dziwić, że nie może zatrzymać kolejnego. Podaj na pw numer telefonu do Wenecji jeśli możesz. Przekaże go mojej koleżance. Może jakos się dogadają.
×
×
  • Create New...