-
Posts
2758 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Masza4
-
Jest problem...Wprawdzie Coffie nauczył się schodzić do schodach, więc wetka nie musi go już tarmosić na rękach, ale piesio trochę dokucza w mieszkaniu. Generalnie idealny dla niego były DOMEK JEDNORODZINNY. Coffie wyje, a jak dłużej nie ma wetki, potrafi spsocić parę rzeczy (i podsikać...) A w domku, jakby ktoś wychodził, mógłby zostawiać go na ogrodzie, czy w boksie i byłby spokój. Wetka jest trochę zmęczona zachowaniem Coffie. Staje się niemożliwe trzymanie do w maluteńkim mieszkanku...Boi się, że gdy nie znajdzie się dom, będzie musiała oddać go do schrona....... :-( :shake: :-( :shake: Gdy ze mną rozmawiała drżał jej głos... Przecież tyle o niego walczyła, uratowała mu życie! A teraz? Wydawałoby się, że jeśli pies przeżyje, to będzie tylko z górki. Jak widać szukanie domu jest tą trudniejszą kwestią... Czy znacie jakieś darmowe strony, może także ONków, gdzie możnaby zamieścić ogłoszenie? Tu na dogo trochę pusto...Dużo psich bid się pojawia, więc nie ma się co dziwić... Przybiła mnie rozmowa z wetką. Czy naprawdę nikt nie ma nawet kawałka boksu, gdzie mógłby zapewnić Coffiemu tymczas? Sytuacja jest podbramkowa... Boję się, że historia Coffiego źle się skończy...
-
AMSTAFF, AMSTAFF, AMSTAFF - Zlewka w Nowym Domu!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Ja też, tak czy tak byłabym za sterylką. Przynajmniej będzie 100% pewności, że suka już nigdy nie zacieczkuje, a i odstraszy to pseudohodowców. -
AMSTAFF, AMSTAFF, AMSTAFF - Zlewka w Nowym Domu!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Piękna suńcia. Ciekawe jak zareaguje na zmianę właściciela, skoro taka kochliwa :-( -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Wiadomo coś nt. tej osoby?... -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Domek stały nadal potrzebny!!! -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Niestety nie miałam kiedy podjechać do Oli i Pelego, więc wiem tyle co z SMSa. Ola zaprzyjaźniła się z psiną, pisze, że jest 'prześmieszny, kochany i grzeczny' :loveu: a Wy tu ciotki jedne straszyłyście, że psu rosną zęby i zjada buty :lol: Planuję podjechac do Oli w tym tygodniu, więc zdam relacje ;) -
Pojutrze mamy wizytę u dr zajmującego się kardiologią. Trzeba ustalić leki przy kardiomiopatii rozszczeniowej, nie zmniejszające przepływu nerkowego. Mocznik mógł bowiem wzrosnąć na skutek długotrwałego podawania tamtych leków. Mam nadzieję, że to coś pomoże....
-
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
Masza4 replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Zobacz mestudio-opieka na niewidomym psem nie jest taka trudna :razz: Ale wiadomo, wymaga to sporego przemyślenia. -
majqa normalnie poetka z Ciebie!!! Text jest genialny!:loveu: Wyłapałam w nim tylko jeden błąd, w zdaniu: 'Niemały udział MIAŁA (teraz jest 'mieć') ludzka ręka wiedzona konkretnym zamiarem.' Wszystko jest ok, ale myślę, że warto byłoby wspomnieć też o stanie zdrowia Coffiego. Napisać że już chodzi, ma sie świetnie i nie wymaga dalszego leczenia. Wiadomo, często pies-kaleka odstrasza ludzi. Co myślicie?
-
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
jestem na etapie jak 'zwiedzał' mieszkanie :) Wszystko musiał zwąchać :lol: -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Czekam na wiadomość :) -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Masza4 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Selo przegina na całej linii!!!!! Ostatnie zdjęcie zwala z nóg! Normalnie już nie wie co ma robić bawiąc się z Laurką :loveu: -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Ola napisała, że można przywieźć psa nawet jutro :lol: Kochana!!! Kiedy Wenecja będzie chciała oddać Malucha? -
5-miesieczny, niewielki, delikatny(Lublin). Zalazł Swój DOM!!!!
Masza4 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Zdaję sobie sprawę, że to nie o zachowanie psa chodzi. Skoro Wenecja ma tak dużo psów, to trudno się dziwić, że nie może zatrzymać kolejnego. Podaj na pw numer telefonu do Wenecji jeśli możesz. Przekaże go mojej koleżance. Może jakos się dogadają.