A może ktoś napisze mi coś o sposobie sędziowania pana Abrakimov Shamil (nie będę odmieniać, bo jeszcze palnę jakąś głupotę:lol:)?
Zvi Kupferberg dość dużo w tym roku u nas sędziuje, więc pewnie miał ktoś z nim jakąś styczność;). Co o nim powiecie?
To chyba na razie wszystko, co chciałabym wiedzieć:eviltong:.