[quote name='Bodziulka']
Ania - są też takie kocyki bez zwierzątek, z kwiatkami, idealne dla teściowej :diabloti: bo wiesz, że w podróży to może być zimno :evil_lol:[/quote]
Przecież kobieta w ciepły klimat jedzie, nie chcemy, żeby się przegrzała, prawda? :cool3::diabloti: